įvykis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „įvykis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „įvykis“.

Artėja itin retas kosminis reginys: mokslininkai laukia sulaikę kvapą

Po mažiau nei pusės dešimtmečio 305 metrų pločio asteroidas, pavadintas Egipto chaoso ir naikinimo dievo Apofiso vardu, praskries 48 300 km atstumu nuo Žemės. Mokslininkai neketina praleisti veltui reto tokio dydžio kosminės uolienos prasilenkimo. Tai labai retas įvykis. Pasižymėkite savo kalendoriuose 2029 m. balandžio 13 d., kai asteroidas „Apofis“ (oficialus pavadinimas „Apofis 99942“) praskries pro Žemę vos 48 300 km atstumu.
66 2024-07-01

Nepilnametis, vairavęs paspirtuką, atsitrenkė į BMW: jaunuolis paguldytas į ligoninę

Panevėžio policija praneša, kad Panevėžio rajone į BMW automobilį atsitrenkė elektrinis paspirtukas, kurį vairavo nepilnametis. Sekmadienį, apie 12 val. 36 min., Panevėžio r., Dembavos k., automobiliui BMW, kurį vairavo vyras, gim. 1988 m., važiuojant gatve į automobilį iš dešinės pusės atsitrenkė elektrinis paspirtukas, kurį vairavo nepilnametis, gim. 2009 m. Eismo įvykio metu nukentėjo paspirtuko vairuotojas, kuris dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sprogusi traktoriaus priekabos padanga mirtinai sužalojo vyrą

Telšių rajone montuojama traktoriaus priekabos padanga mirtinai sužalojo vyrą. Kaip pranešė Policijos departamentas, nelaimė įvyko pirmadienį, apie 12 val. 20 min., Pavandenės miestelyje, namo kieme. Sprogus montuojamai traktoriaus priekabos padangai, mirtinai sužalotas 63 metų vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Teismas: buvusi sporto klubo „Impuls“ direktorė yra kalta dėl vaiko žūties baseine

Buvusi sostinės sporto klubo „Impuls“ direktorė Neringa Budrytė yra kalta dėl septynerių metų berniuko paskendimo 2017 metų rugsėjį Vilniuje, Kareivių gatvėje, esančiame sporto klube. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) trečiadienį paliko galioti apkaltinamąjį nuosprendį buvusiai sostinės sporto klubo „Impuls“ direktorei N. Budrytei, anksčiau jai paskelbtas išteisinamasis nuosprendis panaikintas.

Kraupus nusikaltimas Vilniuje: grįžęs po naktinės pamainos bute rado dviejų draugų kūnus

Paaiškėjo daugiau detalių apie dar kovo 1-ąją Vilniuje įvykdytą dvigubą žmogžudystę. Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad penktadienio rytą apie 8 val. 34 min. Vilniuje, Justiniškių gatvėje esančio daugiabučio bute, rasti dviejų vyrų kūnai. Policija patvirtino, kad rasti 1990 m. ir 1988 m. gimusių vyrų lavonai su įvairiais sužalojimais. Taip pat buvo sulaikytas įtariamasis – girtas (2,56 prom. alkoholio) 1981 m. gimęs asmuo. Jis uždarytas į areštinę.

Vilniuje, ant geležinkelio bėgių, rastas vyro kūnas su daugybiniais sužalojimais

Vilniuje, ant geležinkelio bėgių, rastas vyro kūnas su daugybiniais sužalojimais, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, ketvirtadienį, apie 7 val. 22 min. Vilniuje, Abiejų Tautų Respublikos g., po tiltu, ant geležinkelio bėgių, rastas mirusio vyro (gim. 1960 m.) kūnas su daugybiniais kūno sužalojimais. Įtariama, kad vyrą mirtinai sužalojo pravažiuojantis traukinys.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-03-01

Klaipėdos rajone nužudytas vyras, sulaikytas jaunas įtariamasis

Antradienį Klaipėdos rajone nužudytas vyras, pranešė Policijos departamentas. Teisėsaugos duomenimis, antradienį apie 17 val. Dovilų miestelyje, namo kieme, konflikto metu 1988 metais gimęs vyras mirtinai sužalojo 1981 metais gimusį vyrą. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Dėl nužudymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Panevėžio rajone kaukėti asmenys apiplėšė parduotuvę

Pirmadienio vakarą trys kaukėti asmenys apiplėšė parduotuvę Panevėžio rajone. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 18.15 val. į Sujetų kaime esančią parduotuvę įbėgo trys asmenys, iš kurių vienas pargriovė pardavėją, gimusią 1961 metais. Tuo metu kiti du likusieji iš kasos aparato pagrobė grynuosius pinigus, alkoholinius gėrimus bei cigaretes. Nukentėjusioji gydoma ambulatoriškai. Materialinis nuostolis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.
Kriminalai 2024-02-27

Kaune iš degančio buto gelbėjosi moteris ir trys vaikai

Pirmadienio ryta pranešta apie Kaune degantį butą. Kaip praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, 10.09 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šiaurės pr. 67, dega butas. Pirminiais duomenimis, viduje yra moteris su 3 vaikais. Kaip vėliau pranešė PAGD atstovė, žmonės iš buto evakavosi iki ugniagesių atvykimo.
Kriminalai 2024-02-26

Vilniaus autobusų stotyje pavogta kuprinė su 30 tūkst. JAV dolerių, įtariamasis sulaikytas

Sekmadienio rytą Vilniaus autobusų stotyje pavogta kuprinė su 30 tūkst. JAV dolerių. Ją povogusį įtariamąjį policija sulaikė dar tą pačią dieną. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 7.19 val. į Vilniaus apskrities policiją kreipėsi 2001 ir 2002 metais gimę vyrai, kurie pranešė, kad tą pačią dieną nuo 6.55 iki 7.05 val. sostinės autobusų stotyje, jiems užmigus, pavogta kuprinė, kurioje buvo 30 tūkst. JAV dolerių. 1981 metais gimęs įtariamasis, pas kurį rasti 29,3 tūkst.
REKLAMA
REKLAMA

Baisi nelaimė Panevėžyje – medikai kovoja dėl 2 metukų mažylio: atvežtas sunkiai nudegęs

Trečiadienį į Panevėžio ligoninę dėl nudegimų pristatytas ir paguldytas mažametis. Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienio rytą, apie 8.15 val., Panevėžio apskrities policija sulaukė pranešimo apie nelaimę iš Panevėžio ligoninės. Pirminiais duomenimis, 2022 metais gimęs berniukas į ligoninę atvežtas iš Pasvalio rajone esančių namų.

Vilniuje praeivius gąsdinęs nuogas ir kruvinas vyras atsidūrė ligoninėje

Sostinės pareigūnus ketvirtadienio rytą užplūdo pranešimai apie Antakalnyje besišlaistantį nuogą ir kruviną vyrą. Pirmojo skambučio sulaukta dar 6.49 val. Informuota, kad 25-erių vyras pats save susižalojo ir pabėgo iš namų. Užsiminta, kad jam galimai yra sutrikusi psichika. Po 20 minučių, 7.09 val., sulaukta skambučio, kad prie Didžiosios Britanijos ambasados pastebėtas visiškai nuogas vyras, apie 40 m., išsitepliojęs krauju arba purvu. Dar po 10 minučių, 7.19 val.

Vilkaviškio rajone girtas vairuotojas įlėkė į tvenkinį, ugniagesiai ištraukė nuskendusį automobilį

Vilkaviškio rajone trečiadienį ugniagesiai iš tvenkinio ištraukė automobilį, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). PAGD duomenimis, 12 val. 46 min. pranešta, kad Žirgėnų kaime lengvasis automobilis, galimai „Audi“, paniręs po vandeniu, tvenkinyje. Paaiškėjo, kad tvenkinyje, 2 metrų gylyje, 30 metrų nuo kranto atstumu, buvo nuskendęs lengvasis automobilis „Audi A6“, viduje žmonių nebuvo. Automobilis lynais buvo ištrauktas ant kranto.
Kriminalai 2024-02-22

Kaune padegtas automobilis, žala – 8 tūkst. eurų

Antradienį Kaune, kaip įtariama, padegtas automobilis, žala – 8 tūkst. eurų, pranešė Policijos departamentas. Teisėsaugos duomenimis, antradienį apie 4 val. Kaune, Kernavės gatvėje, namo kieme, 2008 metais pagamintame automobilyje „Audi A5“ kilo gaisras, kurio metu automobilis sudegė. Įtariamas padegimas. Nuostolis – 8 tūkst. eurų. Neblaivus (1,77 prom.) įtariamasis, gimęs 1986 metais, uždarytas į areštinę. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2024-02-21

Šilutės rajone žmoną itin žiauriai nužudęs vyras teisme: „Man ir akyse aptemo, ir buvo tikrai bloga“

Šilutės rajone, Bikavėnų kaime, žmoną mirtinai subadęs Vytautas Šerpetauskas pirmadienį buvo atvežtas į Klaipėdos apygardos teismą. Vyras aiškino, kad kaltės dėl nužudymo neneigia, tačiau negalėjo paaiškinti, kodėl taip pasielgė. Nusikaltimas Šilutės rajone buvo įvykdytas 2023-ųjų gegužės pradžioje. Iškart po nusikaltimo 1960 m. gimęs V. Šerpetauskas pradingo. Pareigūnams įtariamąjį nužudymu pavyko sulaikyti tik po penkių parų.

Per gaisrą Ignalinos rajone žuvo moteris

Per gaisrą gyvenamajame name Ignalinos rajone trečiadienio vakarą žuvo moteris.  Pranešimą apie gaisrą Daugėliškio seniūnijoje Degutiškės I kaime Bendrasis pagalbos centras gavo 20.05 valandą. Pranešta, kad name gali būti žmonių. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Ignalinos miesto bei rajono priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. „Atvykus vieno aukšto namas degė atvira liepsna, nudegė stogo danga ir perdanga, išdegė namo vidus.

Radviliškio rajone keleivinis traukinys mirtinai sužalojo moterį

Radviliškio rajone keleivinis traukinys mirtinai sužalojo moterį, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, antradienį, apie 19 val. Radviliškio r., Baisogalos mstl., keleivinis traukinys, valdomas vyro (gim. 1970 m.), kliudė ir mirtinai sužalojo ant geležinkelio bėgių sėdinčią moterį (gim. 1963 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kėdainių rajone užsiliepsnojo bananus vežęs vilkikas

Kėdainių rajone užsiliepsnojo vilkikas su priekaba, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).   PAGD duomenimis, ketvirtadienį, 22.36 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. Vilainių sen. Kelias 2008 ties Zavišinės k. dega vilkiko kabina. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė vilkikas „Scania“ su priekaba. Sudegė visos vilkiko kabinos degios dalys, apdegė priekabos šonai ir viršus. Vilkiko vežtas krovinys – bananai – sulieti vandeniu.
Kriminalai 2024-02-09

Paspaudusi ant sukčių atsiųstos nuorodos, mergina prarado 950 eurų

Vilniaus rajone paspaudusi ant sukčių atsiųstos nuorodos, mergina prarado 950 eurų. Kaip pranešė policija, pirmadienį Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo vyro pranešimą. Jis pranešė, kad šeštadienį, apie 19 val. Vilniaus rajone, paspaudus elektroniniu paštu gautą aktyvią nuorodą ir suvedus elektroninės bankininkystės duomenis, iš jo 17-metės dukters banko sąskaitos apgaule išviliota 950 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.

Teismas pamokė įžūlų automobilio pardavėją: kitą kartą vilnietis gerai pagalvos

Vilniuje naudotą automobilį nusipirkusi Agnė net neįtarė, kad tapo nesąžiningo pardavėjo auka. Su tėčiu atvykusi mergina iš pradžių domėjosi kitu automobiliu, bet jis netiko. Tada įžūlus automobilių pardavėjas pasiūlė pirkti „Peugeot 308“, kuris, anot jo, visiškai tvarkingas. Bet pardavėjo klasta paaiškėjo net labai greitai. Nors jis tvirtino, kad automobilis turi techninę apžiūrą, bet niekaip negalėjo surasti tai patvirtinančių dokumentų. Netrukus paaiškėjo, kodėl.

Vilniuje – šiurpus išpuolis: teko laužti buto duris, viduje – peiliu sužalota moteris

Sukrečiantis smurto atvejis ketvirtadienį užregistruotas sostinėje, Dariaus ir Girėno g., esančiame daugiabutyje. Viename iš buto rasta peiliu sužalota moteris. Bendrasis pagalbos centras apie 16.35 val. sulaukė kurčiojo asmens skambučio apie sužalotą kitą asmenį. Paskambinti numeriu 112 jo paprašė kita kurčia moteris, kuri atėjo pas jį pagalbos. Ta moteris skambinusiam vyrui pranešė, kad daugiaaukščiame name, konkrečiai nurodytame bute, vyras smurtauja prieš moterį. Galimai ją muša.

Molėtuose nepilnametis peiliu sužalojo jaunuolį

Ketvirtadienį Molėtuose kilus konfliktui, nepilnametis lenktiniu peiliu sužalojo jaunuolį. Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas Kreivosios gatvėje kilo apie 9.50 val. Pirminiais duomenimis, 2006 metais gimęs vaikinas sužalojo 2002 metais gimusį jaunuolį, kuris, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Baisios nelaimės Jonavoje detalės: vidurnaktį iš ketvirto aukšto nukritęs 5-metis buvo paliktas be priežiūros

Ketvirtadienio naktį Kauno ligoninėje paguldytas pro balkono langą iškritęs mažametis. Kaip pranešė Policijos departamentas, 2018 metais gimęs berniukas į ligoninę atvežtas apie 0.50 val. Teisėsaugos duomenimis, paliktas be priežiūros, jis tą pačią naktį, Jonavoje, Chemikų g., iškrito pro balkono langą ketvirtame aukšte. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo.

Nelaimių virtinė Vilniuje ir Jonavoje: į ligonines paguldyti 3 mažyliai

Per mažiau kaip parą Vilniuje ir Kaune medikų pagalbos prireikė vos šiemet gimusiam kūdikiui ir 2020 m. bei 2018 m. gimimo mažamečiams. Sausio 31 d. apie 16 val. 9 min. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir paguldytas berniukas (gim. 2020 m.), kuris tą pačią dieną apie 15 val. 20 min. Trakų rajone, Lentvaryje, iškrito pro buto langą antrame aukšte. Vasario 1 d. apie 0 val. 37 min. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir paguldytas kūdikis (gim.

Prie daugiabučio Panevėžyje rastas į sprogmenį panašus daiktas, iškviesti „Aras“ pareigūnai

Antradienio popietę prie daugiabučio namo Panevėžyje rastas į sprogmenį panašus daiktas. Kaip pranešė Policijos departamentas, įtartinas daiktas prie Statybininkų gatvėje esančio daugiabučio laiptinės aptiktas apie 15.11 val. Atvykę į įvykio vietą Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai rado ir pasiėmė karinės paskirties dūminį užtaisą.

Vilniuje iš požeminės aikštelės pavogtas BMW automobilis

Vilniuje iš požeminės automobilių aikštelės pavogtas BMW automobilis, pagamintas 2014 metais. Kaip pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, antradienį gautas 33-ejų vyro pranešimas, kad mašina požeminėje aikštelėje, esančioje Panevėžio gatvėje, stovėjo apie pora savaičių, nuo sausio 17 dienos ryto iki sausio 30 dienos popietės.  Savininkas pasigedo automobilio „BMW 318d“, su jame buvusiais transporto priemonės dokumentais. Nuostolis – 7 000 eurų.

Sukrečianti nelaimė Žalgirių kaime: per vandenį bridęs vyras pastebėjo plūduriuojantį kaimyną

Pirmadienio vakarą  21 val. Šilutės rajone esančiame Žalgirių kaime buvo rastas 1970 m. gimusio vyro kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Paaiškėjo, kad vyro kūną pareigūnai rado potvynio zonoje, netoli jo paties gyvenamosios vietos. Kūnas buvo be išorinių smurto žymių. Apie galimai nelaimės ištiktą vyrą pranešė kaimynas, kuris pirmasis pamatė kūną.

Vilniaus rajone, stotelėje, apiplėštas nepilnametis

Vilniaus rajone, viešojo transporto stotelėje, apiplėštas nepilnametis, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, trečiadienį, apie 18 val. 30 min. Vilniaus r., Grigaičių k., viešojo transporto sustojimo stotelėje, nepažįstami vyrai, papurškę dujų bei sudavę nepilnamečiui (gim. 2007 m.) pagrobė mobiliojo ryšio telefoną. Nuostolis – 679 eurai. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pastarąją parą Panevėžio rajone ir mieste rasti dviejų vyrų kūnai

Pastarąja parą Panevėžio rajone ir mieste rasti dviejų vyrų kūnai, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, antradienį, apie 5.20 val. Panevėžyje, Prekybos g., namuose, rastas mirusio vyro (gim. 1952 m.) kūnas. Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta. Dar vieno pranešimo sulaukto popiet, apie 13.40 val., kad Panevėžio r., Velžyje, Žemdirbių g., namuose, rastas mirusio vyro (gim. 1959 m.) kūnas. Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta.
Kriminalai 2024-01-24

Vilniuje, apleistame name, rastas vyro kūnas

Sostinėje, apleistame pastate, rastas vyro kūnas, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, pirmadienį, apie 14 val. 20 min. Vilniuje, Viršuliškių skg., apleistame name, rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 60 metų amžiaus vyriškio kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-01-23

Sostinės pareigūnams įkliuvo neblaivus prie vairo sėdęs teisėjas

Sekmadienio rytą Vilniaus rajone policijos pareigūnams įkliuvo neblaivus automobilį vairavęs Vilniaus regiono apylinkės teismo teisėjas. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 9.47 val. Grigaičių kaime pareigūnai sustabdė nuosavą automobilį „Toyota Prius“ vairavusį neblaivų (1,16 prom.) Vilniaus regiono apylinkės teismo teisėją, gimusį 1966 metais.

Biržuose vyrą sužalojusi moteris uždaryta į areštinę

Biržuose į areštinę uždaryta vyrą sužalojusi neblaivi moteris. Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas J. Nastopkos gatvėje, namuose, įvyko sekmadienį, apie 23.30 val.  Konflikto metu, neblaivi (2,82 prom.) 29-erių moteris sužalojo 33-ejų vyrą, kuris suteikus medicininę pagalbą gydomas ambulatoriškai. Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-01-15

Elektrėnų savivaldybėje sutrikus sveikatai vyras sužalojo policininką

Elektrėnų savivaldybėje sutrikus sveikatai vyras sužalojo į namus atvykusį policininką. Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienio naktį, 2 val., gautas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Karageliškių kaime, namuose, 32 metų vyrui sutriko sveikata. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams ir tramdant asmenį, sužalotas Elektrėnų policijos komisariato 45 metų pareigūnas. Po suteiktos medicinos pagalbos jis gydomas ambulatoriškai. Tuo metu vyras paguldytas į ligoninę.

Plinta siaubingas vaizdo įrašas iš Vilniaus: prašo atsiliepti, kas pažįsta šį vaikiną

Lietuvos policija savo „Facebook“ paskyroje pasidalino vaizdo įrašu bei prašymu pranešti jiems atpažinus vaizdo įraše esantį asmenį. Vaizdo įrašė matyti, kaip maršruto „3G“ autobusas partrenkia staiga per gatvę, neleistinoje vietoje bėgusį asmenį. „Kviečiame atsiliepti eismo įvykyje dalyvavusį jaunuolį, arba žmones, galinčius jį atpažinti. Vilniaus aps.
2024-01-08

Per konfliktą Vilniaus kieme dujiniu pistoletu sužalotas vyras

Sostinėje sekmadienį per konfliktą dujiniu pistoletu sužalotas vyras. Kaip pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, konfliktas kilo apie 17 val. Vilniuje, Algimanto Petro Kavoliuko gatvės namo kieme. 38-erių vyrui vairuojant automobilį „Subaru Outback“, neblaivus nepažįstamas asmuo trenkė kumščiu į automobilio kapotą, o šiam išlipus, jis buvo užpultas. Vairuotojui ginantis ir įspėjus, kad bus panaudotas ginklas, asmuo nepaisė įspėjimo ir bandė trenkti jam.

Vilniaus ligoninėje mirė automobilio partrenktas vyras

Vilniaus ligoninėje mirė automobilio partrenktas vyras, dėl jo gyvybės medikai kovojo beveik dvi savaites. Trečiadienį, 12.23 val., Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą iš Vilniaus ligoninės – buvo pranešta, kad dėl patirtų sužalojimų mirė čia gydytas 62 metų vyras. Kaip skelbia Policijos departamentas, pernai, gruodžio 22-osios naktį, apie 0.28 val., Vilniaus rajone, kelio Vilnius-Minskas 21-ame kilometre, šį vyrą partrenkė pravažiuojantis automobilis.
Kriminalai 2024-01-04

Tauragės rajone rastas apdegęs vyro kūnas

Tauragės rajone rastas apdegęs vyro kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį, apie 9.30 val., Tauragės rajone, Sodalės kaime, savo name, rastas mirusio 75 metų vyro apdegęs kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-01-02

Neįtikėtina afera: vilnietis surezgė planą kaip pasipelnyti iš automobilio pardavėjos

Vilniaus teisme narpliota iš pirmo žvilgsnio eilinė automobilio pirkimo-pardavimo byla, tačiau proceso metu išaiškėjo neįtikėtinos šios istorijos aplinkybės. Praktika rodo, kad įprastai teismas įpareigoja nesąžiningą pardavėją sugrąžinti pirkėjo sumokėtus pinigus, padengti patirtas išlaidas bei atsiimti automobilį su nuslėptais defektais atgal. Vis dėlto, ši istorija pakrypo kiek netikėta linkme.

Vilniuje padegtos buto durys, gesindamas gaisrą nukentėjo vyras

Vilniuje padegtos buto durys, gesindamas gaisrą nukentėjo vyras. Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienio paryčiais, apie 5 val., Čiobiškio gatvėje, namo laiptinėje, kaukėtas vyras padegė buto duris. Per gaisrą apdegė ir kito buto durys bei aprūko laiptinės sienos. Gesindamas gaisrą nukentėjo 64 metų vyras, suteikus medicinos pagalbą, jis gydomas ambulatoriškai. Nuostolis nustatomas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.
Kriminalai 2023-12-29

Namo kieme Visagine rastas galimai narkotikais apsinuodijęs vyras

Namo kieme Visagine rastas galimai narkotikais apsinuodijęs vyras. Kaip pranešė Policijos departamentas, vėlų trečiadienio vakarą, apie 23.30 val.,  Visagine, Draugystės gatvėje, namo kieme, be sąmonės rastas 29 metų vyras. Dėl galimo apsinuodijimo narkotinėmis medžiagomis jis buvo paguldytas į ligoninę. Per apžiūrą pas vyrą rasta dėžutė, joje buvo 12 polietileninių maišelių su baltos spalvos milteliais. Įtariama, kad tai narkotinės medžiagos.

Bute Vilniuje rasta, kaip įtariama, supakuotų narkotinių medžiagų

Bute Vilniuje, Karoliniškių rajone, policija rado, kaip įtariama, į įvairias pakuotes supakuotų narkotinių medžiagų. Kaip pranešė Policijos departamentas, jos buvo rastos antradienio vakarą, apie 21.45 val., V. Druskio gatvėje esančiame bute. Įvairių rūšių medžiaga (baltos ir geltonos spalvos milteliai, augalinės kilmės žalios spalvos medžiaga) buvo supakuota į polietileninius maišelius ir foliją. Įtariama, kad tai narkotinės medžiagos.

Kalvarijoje alkoholiu apsinuodijo 13-metis paauglys

Kalvarijoje alkoholiu apsinuodijo 13-metis paauglys. Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį, apie 14 val., Kalvarijos savivaldybėje, Sangrūdos kaime, rastas gulintis 13-metis berniukas. Jis dėl apsinuodijimo alkoholiu paguldytas į Marijampolės ligoninę. Surinkta medžiaga dėl sveikatos sutrikdymo.

Šiaulių kalėjime rastas nuteistojo kūnas

Šiaulių kalėjime ketvirtadienio rytą rastas nuteistojo kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 8 val. Šiauliuose, Trakų gatvėje, Lietuvos kalėjimų tarnybos Šiaulių kalėjime, rastas už vagystę nuteisto 22 metų vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Tyrimą atlieka Lietuvos Kalėjimų tarnyba.

„Aro“ kovotojai sulaikė neblaivų ir šratasvydžio pistoletą į pareigūnus nukreipusį vyrą

Penktadienio vidurnaktį Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojai Vilniaus rajone sulaikė neblaivų ir šratasvydžio pistoletą į pareigūnus nukreipusį vyrą. Ketvirtadienio vakarą, apie 22 val., policijos pareigūnai ir Vaiko teisių skyriaus darbuotojai atvyko į Gudelių kaimą Vilniaus rajone perduoti 15-metį paauglį tėvams. Kaip pranešė Policijos departamentas, vyras būdamas gyvenamajame name, per langą nukreipė daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą ir juo grasino. Apie 1.30 val.

Vilniuje partrenktas degant raudonam signalui per perėją bėgęs nepilnametis

Vilniuje trečiadienį automobilis partrenkė per pėsčiųjų perėją degant raudonam signalui bėgusį nepilnametį. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį 8.15 val. Vilniuje, Molėtų plento ir Santaros gatvės sankryžoje, automobilis „Nissan Leaf“, vairuojamas 1977 metais gimusios moters, partrenkė ir sužalojo pėsčiųjų perėja degant raudonam šviesoforo signalui bėgusį 2008 metais gimusį nepilnametį. Jis, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai.
Kriminalai 2023-12-21

Marijampolės savivaldybėje aptikta šaudmenų ir sprogmenų

Pirmadienį Marijampolės savivaldybėje pareigūnai konfiskavo šaudmenų ir sprogmenų. Anot Policijos departamento pranešimo, apie15 val. 45 min. Kumelionių kaime, automobilyje „VW Sharan“, rasta ir paimta šaudmenų bei sprogmenų. Jų kiekis nedetalizuojamas. Įtariamasis, gimęs 1974 metais, uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.
Kriminalai 2023-12-20

Siaubas Šakių rajone: dėl narkotikų dvi paauglės atsidūrė medikų rankose

Į ligoninę pirmadienį dėl sveikatos sutrikimų pristatytos nepilnametės, vartojusios narkotikų. Pasak policijos departamento, 19 val. 43 min. iš Šakių rajone, Baltruškių kaime, esančių namų į Šakių ligoninę dėl sveikatos sutrikimų, narkotikų ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo pristatytos dvi 2009-aisiais gimusios nepilnametės. Paauglės buvo pervežtos į Kauno ligoninę bei suteikus medicininę pagalbą gydomos ambulatoriškai.

Vilniaus perėjoje sužalota nepilnametė

Vilniuje sekmadienį perėjoje sužalota nepilnametė. Kaip pranešė Policijos departamentas, avarija įvyko popietę, apie 14.30 val. Vilniuje, Gelvonų gatvėje.  Automobilis „VW Transporter“, vairuojamas 72-ejų vyro, partrenkė ir sužalojo per pėsčiųjų perėją ėjusią nepilnametę, gimusią 2009-iais. Ji gydoma ambulatoriškai.
Kriminalai 2023-12-18

Tragiška nelaimė Tauragėje: žuvo iš 7-8 metrų aukščio nukritusi moteris

Tauragėje su apsauginiu konteineriu nukrito ir žuvo moteris. Kaip pranešė Policijos departamentas, nelaimė įvyko ketvirtadienį, apie 12.45 val., pastate, Tauragėje, Pramonės gatvėje. Tauragės apskrities policijos atstovė Greta Kęsminaitė-Pudžemė BNS informavo, kad įvykis užregistruotas įmonėje, darbo metu. 47 metų moteris, būdama apie 7-8 metrų aukštyje iškeltame apsauginiame konteineryje, su juo nukrito ant žemės ir mirtinai susižalojo.

Per plauką nuo dar vienos tragedijos: Vilniuje vyras nukreipė ginklą į pareigūną

Vos prieš tris dienas Vilniaus rajone pareigūnas nušovė agresyvią moterį, o praėjusią naktį jau į policijos pareigūną buvo nukreiptas ginklas. Gruodžio 14 d. apie 23 val. Vilniuje, Medeinos g., daugiabučiame name esančiame bute, suveikus priešgaisrinei apsaugos signalizacijai, į įvykio vietą nuvyko pareigūnai ir ugniagesiai. Policijos pareigūnams kartu su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais patekus į butą, viename iš kambarių buvęs vyras (gim.
Į viršų