ivo karlovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ivo karlovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ivo karlovičius“.

ATP teniso turnyro finale prapliupo rekordais: vieno nepagerins niekas

Šeštadienį Indijoje buvo sužaistas ATP 250 serijos turnyro finalas. Turnyre po atkaklios trijų setų kovos triumfavo Pietų Afrikos Respublikos teniso žvaigždė, šeštoji pasaulio raketė Kevinas Andersonas, 7:6 (7:4), 6:7 (2:7), 7:6 (7:5) įveikęs kroatą Ivo Karlovičių (ATP-100). Įspūdinga ir atkakli kova baigėsi K. Andersono pergale, jis susižėrė 90 tūkst. JAV dolerių, tačiau čia svarbiau ne tai. Ši tenisininkų dvikovą ilgam pateks į sporto metraščius, ko gero, bent kelioms dešimtims metų.
2019-01-06

„Australian Open“ starte – ir lietus, ir rusės M. Šarapovos ašaros

Melburne prasidėjo pirmasis šių metų „Grand Slam“ („Didžiojo kirčio“) turnyras „Australian Open“, kuriame varžosi stipriausi pasaulio tenisininkai. M. Šarapovos krachas Jau pirmąją turnyro dieną kortus užklupo lietus. Be to, buvo užfiksuota ir netikėtų rezultatų. Bene didžiausią sensaciją pateikė rusė Marija Kirilenko (WTA 58), net po 3 val. 22 min.
2010-01-18

Pirmasis kroato laimėtas ATP serijos vyrų teniso turnyras

Hiustone (JAV) vykusį ATP serijos tarptautinį vyrų teniso turnyrą sekmadienį laimėjo kroatas Ivo Karlovičius.Tik po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą patekęs I. Karlovičius finale 6:4, 6:1 nugalėjo argentinietį Mariano Zabaletą ir laimėjo pirmąjį karjeroje ATP serijos turnyrą.Šeštadienį pusfinalyje M. Zabaleta pateikė staigmeną. Jis 7:5, 7:6 (9:7) įveikė antrąjį reitingą turėjusį amerikietį Jamesą Blake`ą ir į ATP serijos finalą pateko pirmą kartą nuo 2004 metų.
2007-04-16

ATP serijos vyrų teniso turnyro JAV finale žais argentinietis ir kroatas

Hiustone (JAV) vykstančio ATP serijos tarptautiniame vyrų teniso turnyro finale sekmadienį žais argentinietis Mariano Zabaleta ir kroatas Ivo Karlovičius. Šeštadienį pusfinalyje M. Zabaleta pateikė staigmeną. Jis 7:5, 7:6 (9:7) įveikė antrąjį reitingą turėjusį amerikietį Jamesą Blake`ą ir į ATP serijos finalą pateko pirmą kartą nuo 2004 metų.