įvartis ledo ritulys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „įvartis ledo ritulys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „įvartis ledo ritulys“.

Pasaulio ledo ritulio čempionate Lietuva nusileido Kazachstanui

Lietuvos ledo ritulio rinktinė pasaulio ledo ritulio čempionato IA divizione išgyveno dar vieną nesėkme pasibaigusią dramą. Rungtynėse su pirmenybių šeimininkais lietuviai patyrė nesėkmę 1:3, nors savo pranašumą Kazachstano rinktinė padvigubino tik paskutinę mačo minutę. Jau pačioje rungtynių pradžioje, sužaidus trisdešimt sekundžių, krito įvartis į Lauryno Lubio ginamus vartus.
2019-05-01

Rinktinės puolėjas Ugnius Čižas: jau įrodėme, kad žaidėjų amžius ant ledo nėra svarbus

„Buvo baisu. Patys nežinome, kas nutiko. Po pirmojo kėlinio rūbinėje pašnekėjome. Atrodė, jog nusiteikėme iš naujo žaisti rungtynes, tačiau per pirmą keitimą vėl britai mums įmušė“, - po skaudaus pralaimėjimo 0:8 pasaulio čempionate Didžiosios Britanijos ledo ritulininkams kalbėjo rinktinės puolėjas Ugnius Čižas. „Nemanau, kad mums pakenkė laisva diena prieš rungtynes. Turėjome gerą treniruotę... Gal varžybų ritmas išsimušė, bet dėl to nieko negalima kaltinti.
2016-04-21

Ledo ritulio čempionate – reperio Svaro įvartis

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-ajame divizione pirmąjį įvartį šį sezoną pelnė Vilniaus “Hockey punks” komandos garbę ginantis Gabrielius Liaudanskas “Svaras”, ne rečiau nei ledo ritulio aikštelėje pasirodantis ir muzikinėje scenoje rašoma  pranešime spaudai.