ivanas zoroskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ivanas zoroskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ivanas zoroskis“.

Š. Jasikevičiaus klubui – Graikijos auksas

Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai šeštus metus iš eilės iškovojo Graikijos pirmenybių auksą - lemiamose finalo rungtynėse namuose jie 90:76 (19:14, 20:20, 26:16, 25:26) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ komandą ir laimėjo seriją 3-2. „Panathinaikos“ Graikijos čempionu tapo 29-ąjį kartą klubo istorijoje. „Olympiacos“ komanda nelaimėjo Graikijos lygos nuo 1997 metų. Tradiciškai neapsieita be emocijų.
2008-06-05

Serbijos ir Juodkalnijos vyrų krepšinio čempione tapo Belgrado "Partizan Mobtel" ekipa

Serbijos ir Juodkalnijos vyrų krepšinio pirmenybes dešimtą kartą laimėjo bei teisę dalyvauti ULEB Eurolygos turnyre iškovojo Belgrado "Partizan Mobtel" komanda, ketvirtadienį trečią kartą finalo serijoje 76:69 nugalėjusi "FMP Železnik" klubą.