ivanas ljubičičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ivanas ljubičičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ivanas ljubičičius“.

Prestižinį turnyrą JAV netikėtai laimėjo 31-ų metų kroatas I. Ljubičičius

Kalifornijoje, JAV, vykęs ATP „World Tour Masters 1000“ turnyras „Indian Wells“, kurio prizų fondą sudaro 3,645 mln. JAV dolerių, baigėsi staigmena – jo nugalėtoju tapo ne Rogeris Federeris, Novakas Djokovičius, Rafaelis Nadalis ar Andy‘s Murray‘us, o 31-ų metų veteranas Ivanas Ljubičičius. Kroatas, kuris ATP reitinge užėmė tik 26 vietą, finale po įnirtingos 2 val. 7 min.
2010-03-22

Austrijoje pliaupiantis lietus stabdo teniso turnyrą

ATP serijos „Hypo Group Tennis International 2008" vyrų teniso turnyro Austrijoje tvarkaraštį ir toliau koreguoja blogas oras. Antradienį dėl lietaus ir tamsos buvo sužaisti tik trys vienetų varžybų pirmojo rato mačai: trečias pagal skirstymą kroatas Ivanas Ljubičičius 4:6, 6:0, 6:3 nugalėjo čeką Janą Hajeką, penktąjį reitingą turintis amerikietis Samas Querrey 3:6, 6:4, 6:4 įveikė austrą Oliverį Marachą, o kitas JAV tenisininkas Johnas Isneris 6:3, 6:2 sutriuškino italą Simonę Vagnozzį.
2008-05-21

Paaiškėjo Zagrebo teniso turnyro pusfinalio poros

ATP serijos "PBZ Zagreb Indoors" vyrų teniso turnyre Kroatijoje, kurio prizų fondą sudaro 370 tūkst. eurų, ketvirtadienį paaiškėjo vienetų varžybų pusfinalio poros. Ir toliau pergalingai rungtyniauja turnyro favoritas kroatas Ivanas Ljubičičius, ketvirtfinalyje 6:2, 6:7 (5:7), 6:3 įveikęs rusą Teimurazą Gabašvilį.
2008-02-29

Favoritas pergale pradėjo Zagrebo vyrų teniso turnyrą

Kroatijoje tęsiasi ATP serijos „PBZ Zagreb Indoors“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 370 tūkst. eurų. Pergale vienetų varžybas pradėjo favoritas - 2006 metais šį turnyrą laimėjęs ir praėjusiais metais finale žaidęs - kroatas Ivanas Ljubičičius, antradienį pirmajame rate 6:3, 7:6 (9:7) palaužęs latvio Ernesto Gulbio pasipriešinimą.
2008-02-27

Dohos teniso turnyro pusfinalyje – rusas, britas, kroatas ir šveicaras

ATP serijos "Qatar ExxonMobil Open" vyrų teniso turnyro Katare vienetų varžybų pusfinalyje favorito ruso Nikolajaus Davydenkos varžovu bus trečias pagal reitingą britas Andy Murray, o kitą pusfinalio porą sudarys nugalėtojo titulą ginantis ketvirtas pagal skirstymą kroatas Ivanas Ljubičičius bei šveicaras Stanislasas Wawrinka.
2008-01-04

ATP serijos Vienos vyrų teniso turnyro ketvirtfinalyje

Austrijos sostinėje tęsiasi ATP serijos "BA-CA Tennis Trophy" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 642 tūkst. eurų. Penktadienį vienetų varžybų ketvirtfinalyje favoritas serbas Novakas Džokovičius 6:3, 5:7, 7:6 (7:2) nugalėjo septintąją raketę argentinietį Juaną Ignacio Chelą, o nugalėtojo titulą gynęs trečias pagal reitingą kroatas Ivanas Ljubičičius 3:6, 3:6 pralaimėjo italui Andreasui Seppi.
2007-10-13

"Ordina Open" teniso turnyro nugalėtojais tapo rusė ir kroatas

Šeštadienį Olandijoje pasibaigusį tarptautinį "Ordina Open" vyrų bei moterų teniso turnyrą laimėjo rusė Anna Čakvetadzė ir kroatas Ivanas Ljubičičius. Moterų vieneto varžybų finale trečiąjį reitingą turėjusi A. Čakvetadzė 7:6 (7:2), 3:6, 6:3 įveikė turnyro favorite laikytą serbę Jeleną Jankovič. Vyrų vieneto varžybų lemiamoje dvikovoje antras pagal skirstymą I. Ljubičičius tik po atkaklios trijų setų kovos 7:6 (7:5), 4:6, 7:6 (7:4) palaužė olando Peterio Wesselso pasipriešinimą.
2007-06-24

Atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse - favoritų pergalės

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato, kurio prizų fondą sudaro 15,26 mln. eurų, trečioji varžybų diena prasidėjo favoritų pergalėmis.Vyrų vienetų turnyrą pergalingai pradėjo favoritas, šių metų atvirojo Australijos čempionato nugalėtojas šveicaras Rogeris Federeris, trijuose setuose 6:4, 6:2, 6:4 nugalėjęs amerikietį Michaelą Russellą.
2007-05-29

Majamio teniso turnyro finale - amerikietė ir belgė

Floridos valstijoje vykstančio tarptautinio "Sony Ericsson Open" teniso turnyro moterų vienetų varžybų finale žais tryliktoji pagal reitingą amerikietė Serena Williams bei antroji raketė belgė Justine Henin.Ketvirtadienį pusfinalyje S. Williams 7:6 (7:4), 6:1 nugalėjo keturioliktąją pagal skirstymą Izraelio atstovę Shahar Peer, o pasaulio WTA reitingo lyderė J. Henin 6:2, 6:3 sutriuškino devintąją turnyro raketę rusę Aną Čakvetadzę.