ivanas gutierrezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ivanas gutierrezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ivanas gutierrezas“.

„Eneco Tour of Benelux“: T. Vaitkus įveikė prologą

Vakar, kuomet lietuvis Ignatas Konovalovas „Cervélo“ įveikinėjo „Tour du Limousin“ (Prancūzijoje) lenktynių 1 etapą, kitas mūsiškis, Tomas Vaitkus, važiuojantis komandoje „Astana“, startavo Olandijos ture „Eneco Tour of Benelux“ ir užėmė 50 vietą (iš 166). „Eneco Tour of Benelux“ (vadinamos tiesiog "Eneco Tour") yra vienintelės Pro Turo lenktynės, rengiamos Olandijoje ir Belgijoje.
2009-08-19

Šiandien paaiškės Tour de France 2007 nugalėtojas

Šeštadienį buvo įveiktas priešpaskutinis, XIX-tas, Tour de France 2007 etapas. Asmeninių lenktynių distancijoje (CLM) Konjakas – Angulemas, aplenkęs australą Cadelį Evansą, pirmą kartą etapo nugalėtoju tapo amerikietis Levi Leipheimeris. Po lenktynių jis negalėjo patikėti savo pergale.55,5 kilometrų distanciją jis įveikė per 1 valandą 2 minutes 45 sekundes.Rezultatą pavyko pagerinti australui Cadeliui Evansui, kuris nuo amerikiečio L. Leipheimerio atsiliko 51 sekunde.
2007-07-29

"Tour Mediterraneen" lenktynių etapą A. Baranauskas baigė 43-ias

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour Mediterraneen" dviratininkų lenktynių trečiajame etape 43-čias finišavo "Agritubel" komandai atstovaujantis Aivaras Baranauskas, kuris bendrojoje įskaitoje tebėra 83-čias.Ketvirtadienį 158 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 14 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui rusui Michailui Ignatjevui.Lyderio poziciją po trijų etapų išsaugojo ispanas Ivanas Gutierrezas, kuriam A. Baranauskas pralaimi 3 minutes bei 9 sekundes.