itf turnyras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „itf turnyras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „itf turnyras“.

Čempioniška Lietuvos tenisininkės savaitė Indijoje

Lietuvos tenisininkė Justina Mikulskytė (WTA-238) tapo Indijoje vykusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) World Tennis Tour serijos turnyro „W35 Gurugram” nugalėtoja.  Varžybų finale J. Mikulskytė 6:0 6:1 sutriuškino Pietų Korėjos atstovę Yeonwoo Ku (WTA-527).  Už šią pergalę J. Mikulskytei atiteko 35 WTA taškai.  Šiaulietė Gurugrame pateko ir į dvejetų turnyro finalą.
2024-03-04

Dvi dienas besitęsęs mačas baigėsi Mato Vasiliausko pergale

Tunise vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre savo pasirodymą tęsia 19-metis lietuvis Matas Vasiliauskas (ATP-1319). Ketvirtadienį prasidėjusiame ir tik penktadienį pasibaigusiame vienetų varžybų aštuntfinalio mače M.Vasiliauskas per 2 valandas 2 minutes 0:6, 6:2, 6:3 įveikė ketvirtąją turnyro raketę italą Marco Brugnerotto (ATP-715). Įdomu tai, kad italas taškais laimėjo mačą (81:80) ir pagal daugelį statistinių rodiklių buvo pranašesnis už lietuvį.
2022-01-14

Laurynas Grigelis – ITF serijos turnyro Didžiojoje Britanijoje ketvirtfinalyje

23-jų metų Laurynas Grigelis iškopė į Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Aegon GB Pro-Series Manchester“ vyrų teniso turnyro Didžiojoje Britanijoje vienetų varžybų ketvirtfinalį. 257-ąją vietą pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užimantis ir antrąjį reitingą turnyre turintis Lietuvos tenisininkas trečiadienį per 1 valandą ir 42 minutes dvejuose setuose – 7:5, 7:6 (7:5) nugalėjo 20-metį olandą Nielsą Lootsmą (ATP-671), pelnė 3 ATP klasifikacijos taškus bei 438 JAV dolerių čekį.
2014-10-22

L. Stančiūtė pralaimėjo 18-metei čekei

Belgijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyro „Koddaert Ladies Open“, kurio prizų fondą sudaro 100 tūkst. JAV dolerių, vienetų atrankos varžybų antrajame rate sekmadienį lietuvė Lina Stančiūtė 3:6, 2:6 nusileido 223-iajai pasaulio raketei 18-metei čekei Kristynai Pliskovai.
2010-10-10

L. Stančiūtė palaužė Brazilijos tenisininkę

Belgijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyro „Koddaert Ladies Open“, kurio prizų fondą sudaro 100 tūkst. JAV dolerių, vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį lietuvė Lina Stančiūtė 6:2, 4:6, 6:2 įveikė 613-ąją pasaulio raketę 18-metę brazilę Fernandą Farią. 24-erių metų lietuvė, pasaulio reitinge užimanti 326-ąją vietą, antrajame atrankos rate sekmadienį susitiks su 223-iąja pasaulio rakete 18-mete čeke Kristyna Pliskova.
2010-10-10

Tenisininkė J. Eidukonytė Turkijoje pateko į pagrindines varžybas

Lietuvos tenisininkė Joana Eidukonytė pateko į Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, pagrindines vienetų varžybas. Lietuvė, kuriai šeštadienį sukako 16 metų, atrankos varžybose 6:2, 6:1 įveikė savo bendraamžę iš Rusijos Karoliną Rozenberg ir 6:3, 6:3 nugalėjo 987-ąją pasaulio raketę 18-metę Dianą Isajevą taip pat iš Rusijos.
2010-10-04

Tenisininkė J. Eidukonytė nepateko į pusfinalį

Lietuvos tenisininkė Joana Eidukonytė nepateko į Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pusfinalį. Asmeninį kvietimą į turnyrą gavusi lietuvė, kuriai šeštadienį sukanka 16 metų, ketvirtfinalyje penktadienį 2:6, 3:6 pralaimėjo 472-ajai pasaulio raketei 18-metei rusei Viktorijai Kamenskajai.
2010-10-02

L. Stančiūtė suklupo prieš 18-metę čekę

Suomijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro „Ortolaakarit Open 2009“, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate antradienį lietuvė Lina Stančiūtė 1:6, 6:7 (0:7) pralaimėjo 221-ajai pasaulio raketei 18-metei čekei Kristynai Pliskovai. 24-erių metų Lietuvos tenisininkei, kuri pasaulio reitinge užima 330-ąją vietą, atiteko vienas Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingo taškas ir 294 dolerių (apie 750 litų) premija.
2010-09-28

L. Stančiūtė nebaigė mačo su brite

Didžiojoje Britanijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro, kurio prizų fondą sudaro 75 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate lietuvė Lina Stančiūtė pasitraukė iš kovos antrajame sete, varžovei pirmaujant 4:0. Pirmąjį setą 24-erių metų Lietuvos tenisininkė, kuri pasaulio reitinge užima 303-iąją vietą, 486-ajai pasaulio raketei 18-metei britei Tarai Moore pralaimėjo 1:6. L. Stančiūtei už dalyvavimą turnyre atiteko vienas Moterų teniso asociacijos (WTA)...
2010-09-22

L. Stančiūtė pralaimėjo 207-ajai raketei

Kroatijos sostinėje Zagrebe vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų antrajame rate – aštuntfinalyje – trečiadienį lietuvė Linas Stančiūtė 3:6, 6:4, 3:6 pralaimėjo 207-ajai pasaulio raketei 20-metei slovakei Kristinai Kucovai.