italijos futbolo čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „italijos futbolo čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „italijos futbolo čempionatas“.

„Inter“ Italijos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Milano „Inter“ klubas pirmadienį įvykusiose Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus. Denzelis Dumfriesas 21-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Nahitanas Nandezas 24-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.
2023-08-29

Naująjį Italijos „Serie A“ sezoną pradėjo įvarčių lietumi: Turino „Juventus“ ir „Napoli“ akivaizdūs lyderiai

Pirmadienio vakarą startavo Italijos futbolo čempionatas, kur Turino „Juventus“ ir „Napoli“ ekipos nepasigailėjo varžovų ir jiems skyrė tikrą įvarčių lietų. Pergalingai naująjį Italijos „Serie A“ sezoną pradėjo Turino „Juventus“ ekipa, kuri namuose 3:0 nugalėjo „Sassuolo“ komandą. Turino klubą į priekį 26-ą minutę išvedė Angelis Di Maria, o 43-ią minutę baudinį realizavo Dušanas Vlahovičius. Skirtumą iki trijų 51-ą minutę padidino tas pats D. Vlahovičius.
2022-08-16

Italijos futbolo čempionato lyderis iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės

Penktą pergalę iš eilės Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) starte iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis Milano „Inter“ (15 tšk.) klubas, trečiadienį namuose 1:0 (0:0) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančią „Verona“ (3 tšk.) ekipą.   Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Felipe Melo (56 min.). Į antrą vietą pakilo „Fiorentina“ (12 tšk.) vienuolikė, namuose 2:0 (0:0) nugalėjusi „Bologna“ futbolininkus.
2015-09-24

Italijos futbolo čempionato penktojo turo starte – trečioji „AC Milan“ vienuolikės pergalė

Trečią pergalę pirmosiose Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) penktojo turo rungtynėse iškovojo bei į ketvirtąją vietą pakilo „AC Milan“ (9 tšk.) klubas, svečiuose 3:2 (3:0) privertęs pasiduoti aštuonioliktojoje pozicijoje esančius „Udinese“ (3 tšk.) futbolininkus. Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Mario Balotelli (5 min.), Giacomo Bonaventura (10 min.) ir Cristianas Zapata (45+1 min.), o aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Emmanuelis Agyemangas Badu (51 min.
2015-09-23

Italijos čempionate pirmadienį – įvarčių lietus

Pirmadienį pasibaigė penktasis „Serie A“ turas. Paskutinėse dvikovose ginklus surėmė „Udinese“ ir „Parma“ bei „Palermo“ ir „Lazio“ ekipos. Abiejuose mačuose nugalėtojai pelnė keturis įvarčius, o Romos klubo gretose hat-tricką įmušė Filipas Djordjevičius. „Udinese“ veteranas Antonio Di Natale į savo saskaitą įsirašė du įvarčius. Atkakli kova vyko tik pirmosiose vakaro rungtynėse tarp Udinės ir Parmos komandų. Svečiai į keturis varžovų įvarčius atsakė dviemis ir nesileido sutriuškinami.
2014-09-30

Nutrūko 745 minutes trukusi G. Buffono „sausa“ serija Italijos futbolo čempionate

Penkioliktąją pergalę Italijos futbolo pirmenybių (Serie A) XVII turo rungtynėse iškovojo dvidešimties ekipų turnyro lyderė čempionės titulą ginanti Turino "Juventus" (46 tšk.) komanda, sekmadienį svečiuose 4:1 (1:1) nugalėjusi penkioliktojoje pozicijoje esantį Bergamo "Atalanta" (18 tšk.) klubą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Carlosas Tevezas (6 min.), Paulas Pogba (46 min.), Fernando Llorente (75 min.), Arturo Vidal (79 min.). Šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Maximiliano Moralezas (15 min.