ispanas davidas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ispanas davidas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ispanas davidas“.

„La Vuelta 2009“: ispanas nuskynė nugalėtojo laurus

Finalinį „Vuelta a España“ etapą laimėjo vokietis André Greipelis („Columbia“), o lenktynių nugalėtoju oficialiai paskelbtas ispanas Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“). Italui Daniele Bennati („Liquigas“), 2007 metais laimėjusiam finalinį „Vueltos“ etapą, šiemet nepavyko pakartoti sėkmės. Jis liko antras po šios dienos etapo laimėtojo A. Greipelio („Columbia“), kuriam tai buvo jau 4 pergalė šiose lenktynėse.
2009-09-20

„La Vuelta“: kalnų etape Ignatas Konovalovas finišavo 32-as

11 etape, kurį masiniame sprinte laimėjo amerikietis Tyleris Farraras („Garmin-Slipstream“), aplenkęs belgą Ph. Gilbert („Silence-Lotto“) ir italą M. Marcato („Vacansoleil“), lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 32-as ir bendroje įskaitoje pakilo į 120 vietą (+59 min. 08 sek.). Distancija „Murcia – Caravaca de la Cruz“ (200 km) prasidėjo 1 kategorijos įkalne Alto Collado Bermejo, kurios viršukalnė (1.200 m) yra pati aukščiausia visame Murcijos regione.