isneris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „isneris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „isneris“.

Kei Nishikoris tapo pirmuoju Azijos tenisininku, triumfavusiu Vašingtone

Vašingtone (JAV) pasibaigusį ATP serijos "Citi Open" vyrų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 1,75 mln. JAV dolerių, sekmadienį laimėjo antras pagal skirstymą japonas Kei Nishikoris. Sekmadienį finale 25-erių japonas 4:6, 6:4, 6:4 įveikė po metų pertraukos vėl lemiamą šio turnyro dvikovą pralaimėjusį bei aštuntąjį reitingą turėjusį 30-metis amerikietį Johną Isnerį ir tapo pirmuoju Azijos žaidėju laimėjusiu vienetų varžybas Vašingtone.
2015-08-10

Tenisas: kaip ilgšis Johnas Isneris nuo italės Flavios Pennettos į „kiaušius“ gavo

Australijoje besibaigiančio aštuonių mišrių ekipų tradiciniame „Hopman Cup“ teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1 mln. Australijos dolerių, šeštadienį finale žais grupės varžybas laimėjusios Lenkijos bei JAV rinktinės. Pirmą vietą A grupėje dar ketvirtadienį užsitikrinusi JAV komanda susigrūmė su italų duetu Flavia Pennetta ir Fabio Fognini. Amerikiečiai Serena Williams ir Johnas Isneris įveikė varžovus, tačiau pastarasis turėtų dar ilgai prisiminti F. Pennettos kerštą.
2015-01-09

Tenisininkai nesigėdija savo kūnų – pozuoja nuogi

Vieni tobuliausių sportininkų kūnų – tenisininkų. Sports.ru siūlo pažvelgti į gražiausias į jų fotosesijas, kur pozavo nuogut nuogutėliai. Daniela Hantuchova Dominika Cibulkova   Serena Williams   Ahsley Harkleroad   Johnas Isneris   Diana Taurasi   Tommy Robredo   Jo-Wilfriedas Tsonga   Fernando Verdasco   Agnieszka Radwanska    ...
2014-03-18

R. Berankis nepateko į ATP serijos teniso turnyro JAV vienetų varžybų pusfinalį

JAV tęsiasi ATP serijos "U.S. Clay Court Championship" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 455 775 JAV dolerių. Po dviejų pergalių iš eilės vienetų varžybose nesėkmę patyrė iš tolesnės kovos pasitraukė 77-ąją vietą ATP klasifikacijoje užimantis dvidešimt dvejų metų Ričardas Berankis.
2013-04-13

R. Federeris triumfavo turnyre Indian Velse

Šveicaras Rogeris Federeris ATP turnyro Indian Velse finale sekmadienį 7:6, 6:3 įveikė amerikietį Johną Isnerį ir tapo pirmuoju tenisininku, sugebėjusiu laimėti šį turnyrą ketvirtą kartą. Anksčiau jis tapo nugalėtoju 2004-2006 metais, rašo „Reuters“. 30 metų R. Federeris puikios sportinės formos – laimėjo šešis iš pastarųjų aštuonerių ATP „World Tour“ turnyrų.
2012-03-19

„BNP Paribas Open“ finale susitiks R. Federeris ir J. Isneris

Indian Velse (Kalifornijos valstija, JAV) vykstančio teniso turnyro „BNP Paribas Open“ vyrų varžybų, kurių prizų fondą sudaro beveik 4,7 mln. JAV dolerių, finale susitiks šveicaras Rodžeris Federeris ir amerikietis John Isneris. Pusfinalyje šeštadienį trečioji pasaulio raketė 30-metis R. Federeris po 1 val. 31 min. trukusios kovos 6:3, 6:4 įveikė antrąją pasaulio raketę 25 metų ispaną Rafaelį Nadalį. Tai buvo 28-asis įių tenisininkų susitikimas. Šveicaras iškovojo dešimtąją pergalę.