ismetas akpinaras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ismetas akpinaras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ismetas akpinaras“.

Be gailesčio: serbai sudaužė gruzinus, vokiečiai – austrus

Triuškinamas pergales 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro G grupėje pirmadienį iškovojo Serbijos ir Vokietijos komandos. Serbai savo aikštėje 105:87 (21:21, 23:24, 30:19, 31:23) nepasigailėjo gruzinų. Svečiai priešinosi tol, kol turėjo jėgų. Jie po dviejų kėlinių pirmavo 45:44. Po pertraukos išryškėjo Serbijos rinktinės pranašumas.
2017-11-27

V. Čeponis. Vokietija – pajėgiausia lietuvių varžovų grupėje

Šiandien paaiškės, kelintą vietą Europos krepšinio čempionato B grupėje užims Lietuvos rinktinė – pirmąją, antrąją ar trečiąją. Paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse mūsų šalies komanda galynėsis su vokiečiais. Prognozuoju, kad Lietuvos ekipos laukia labai sunkus išbandymas. Vokietijos rinktinė turi pajėgių žaidėjų visose pozicijose, gal išskyrus atakuojančiųjų gynėjų grandį.
2017-09-06

Antroji Lietuvos dvidešimtmečių vaikinų pergale Europos krepšinio čempionate

Antrą pergalę Europos jaunimo vaikinų (iki 20 metų; U20) krepšinio čempionate, kuriame varžosi dvidešimt į keturias grupės suskirstytų komandų, iškovojo Lietuvos rinktinė. Lietuvos dvidešimtmečiai krepšininkai trečiosiose penkių ekipų D grupės turnyro rungtynėse penktadienį 61:52 (17:11, 6:22, 22:12, 16:7) nugalėjo pirmąją nesėkmę patyrusius bendraamžius iš Vokietijos ir tapo grupės lyderiais.