isl plaukimo lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „isl plaukimo lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „isl plaukimo lyga“.

ISL plaukimo lygos finalas: 15-metė italė pavijo Meilutytę, krito pasaulio rekordai

Šeštadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ startavo finalinis prestižinės ISL plaukimo lygos etapas, kuriame dalyvauja tik 4 geriausios sezono komandos – „Energy Standard“, „Cali Condors“, Los Andželo „Current“ ir Londono „Roar“. Atšaukus visus kitus čempionatus, ISL lyga tapo svarbiausiomis plaukikų sezono varžybomis, o jo kulminacijai daugelis sportininkų pasiruošė nepriekaištingai – šeštadienį pagerintas ne vienas pasaulio rekordas, pasiekta ir kitų įspūdingų rezultatų.
2020-11-21

Rapšio sezono uždarbis išaugo iki 28,3 tūkst. JAV dolerių

Budapešto „burbule“ (Vengrija) tris dienas truko prestižinės ISL plaukimo lygos pusfinalio etapai, po kurių paaiškėjo, kad į savaitgalį vyksiantį finalą pateko „Energy Standard“, Londono „Roar“, „Cali Condors“ ir Los Andželo „Current“ komandos. „Energy Standard“, kuriai priklauso Danas Rapšys, Simonas Bilis ir Andrius Šidlauskas, pusfinalyje į starto protokolus įtraukė tik vieną lietuvį.
2020-11-17

Varžybų maratonas Rapšio kūnui siunčia signalus: „Gerai būtų pailsėti“

Intensyvų prestižinės ISL plaukimo lygos sezoną tęsiantis Danas Rapšys pirmadienį „Energy Standard“ komandai iškovojo dar vieną pergalę 400 m plaukime laisvuoju stiliumi. Po jos lietuvis pripažino, kad jau norėtų pailsėti. „Aukščiausio lygio varžybų maratonas kūnui siunčia signalus – gerai būtų pailsėti. Tai atsispindėjo ir šiandien mano plaukimo 400 m laisvuoju stiliumi rezultate – 3:39.66 min.
2020-11-09

Klaidos nebekartojęs Rapšys be vargo aplenkė visus varžovus

Budapešto (Vengrija) „burbule“ pirmadienį prasidėjo devintasis prestižinės ISL plaukimo lygos etapas. „Energy Standard“ komanda, kuriai priklauso trys lietuviai, pirmąją dieną surinko 300,5 taško ir gerokai atitrūko nuo Tokijo „Frog Kings“ (235), „Iron“ (183,5) ir Toronto „Titans“ (155). Danas Rapšys 400 m plaukime laisvuoju stiliumi nekartojo praėjusiame etape padarytos klaidos. Šį kartą lietuvis teisingai suskaičiavo nuplauktą distanciją, lyderiavo nuo starto iki finišo ir nugalėjo su 3 min.
2020-11-09

Ruso atsiprašęs Rapšys: „Tokio dalyko man dar nebuvo“

Ketvirtadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ startavo septintasis prestižinės ISL plaukimo lygos etapas. „Energy Standard“ komandai vėl atstovauja visi trys lietuviai. Vyrų 400 m plaukime laisvuoju stiliumi pats intrigą sukūrė Danas Rapšys. Lietuvis 350 m triuškino varžovus ir galėjo laimėti 4-5 sek. skirtumu, tačiau pamiršo, kiek distancijos jau nuplaukė. D.Rapšys finišavo dar likus 50 m iki distancijos pabaigos.
2020-11-05

Galingo finišo neužteko: Rapšys nepavijo pasaulio čempiono

Šeštadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ finišuoja pirmasis prestižinės ISL plaukimo lygos antrojo sezono etapas. Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje antrą vietą užėmė lietuvis Danas Rapšys. Jis paskutiniuose metruose spurtavo ir greitai vijosi brazilą Fernando Schefferį, bet iš anksčiau susikrautos persvaros brazilui užteko. F.Schefferis finišavo per 1 min. 42.55 sek. ir aplenkė lietuvį.
2020-10-17

Rapšys prestižinėje ISL plaukimo lygoje pralenkė visus varžovus

Penktadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ prasidėjo pirmasis prestižinės ISL plaukimo lygos etapas. Šiemet ISL lygoje dalyvauja ir geriausias Lietuvos plaukikas Danas Rapšys, kurį savo gretas prisiviliojo „Energy Standard“ ekipa. Svarbiausiu tarpsezonio „pirkiniu“ vadinamas lietuvis jau debiutiniame starte pateisino favorito statusą. Pirmą kartą nuo sausio mėnesio tarptautinėse varžybose startavęs D.Rapšys laimėjo 400 m plaukimą laisvuoju stiliumi, finišavęs per 3 min. 39.36 sek.