ioannis bouroussis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ioannis bouroussis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ioannis bouroussis“.

„Olympiacos“ turi verstis be Lino Kleizos

Pasirengimą naujajam sezonui tęsia Graikijos vicečempionė Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza. „Raudonieji“ savo aikštelėje 103:58 sutriuškino Atėnų „Panionios“ komandą. L. Kleiza dėl nugaros skausmų praleido šį susitikimą. Nugalėtojams Yotamas Halperinas pelnė 16 taškų, Joshas Childresas bei Ioannis Bouroussis įmetė po 14 taškų, Patrickas Beverley ir Sofoklis Schortsanitis pridėjo po 10 taškų. Pralaimėjusiųjų statistika nepateikiama.
2009-10-06

Graikai sutriuškino Naująją Zelandiją ir pateko į pusfinalį

Olimpinių žaidynių atrankos turnyro ketvirtfinalyje Graikijos krepšinio rinktine be vargo rezultatu 75:48 (22:12, 15:8, 18:16, 20:12) nugalėjo Naująją Zelandiją. Graikai nuo susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir bėgant laikui tik didino savo persvarą. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Vassilis Spanoulis - 14 taškų, Dimitrios Diamantidis pridėjo 11 (8 atk. kam.
2008-07-19

Graikijos rinktinė nušlavė ir Braziliją

Olimpiniame atrankos turnyre Graikijos krepšinio rinktinė rezultatu 89:69 (18:17, 22:13, 26:20, 23:19) nugalėjo Brazilijos rinktinę ir A grupėje užėmė pirmąją vietą. Brazilai graikams priešinosi tik du kėlinius. Vėliau Graikija pradėjo tolti, o vienu metu skirtumas tarp komandų siekė net 23 taškus. Susitikimo pabaigoje brazilai dar bandė lyginti rezultatą, tačiau Graikijos rinktinė išliko drausmingą ir iškovojo nesunkią pergalę.
2008-07-17

Šeimininkai graikai nepadoriu rezultatu sutrypė Libano rinktinę

Pirmoji olimpinio atrankos turnyro diena Atėnuose baigėsi be netikėtumų. Paskutinėse šios dienos rungtynėse A grupėje rungtyniaujanti aikštės šeimininkė Graikija net 119:62 (32:17, 22:10, 32:14, 33:21) sutriuškino Libaną ir žengė pirmą žingsnį olimpinių žaidynių link. Šiose rungtynėse įtampa dingo sužaidus tris minutes, kai graikai jau pirmavo 10:2. Netrukus sekė dar viena atkarpa 9:0 ir Antonio Fotsio vedini aikštės šeimininkai neleido varžovams net garbingai pasipriešinti.