Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ingramas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ingramas“.

„Pelicans“ sudarė maksimalų kontraktą su Ingramu

Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda su puolėju Brandonu Ingramu sudarys penkerių metų 158 mln. JAV dolerių kontraktą. Tai yra maksimalios vertės sutartis pasibaigiant naujoko kontraktui. 23 metų puolėjas praėjusiame sezone pripažintas labiausiai patobulėjusiu krepšininku. 2016 metais jį antruoju šaukimu pasirinko Los Andželo „Lakers“ ekipa, bet 2019 metų vasarą per mainus persikėlė į „Pelicans“ klubą.
2020-11-25

Labiausiai patobulėjusiu NBA žaidėju pripažintas Ingramas

Naujojo Orleano „Pelicans“ puolėjas Brandonas Ingramas pripažintas labiausiai patobulėjusiu šio sezono krepšininku. Amerikietis, kuriam šią savaitę sueis 23-eji metai, šį sezoną fiksavo taškų (23,8), atkovotų (6,1), perimtų (1.0) kamuolių, rezultatyvių perdavimų (4,2), tritaškių taiklumo (39,1 proc.) ir baudų taiklumo (85,1 proc.) rekordus. B.Ingramui tai buvo pirmasis sezonas „Pelicans“ gretose, prieš tai jis rungtyniavo Los Andželo „Lakers“ komandoje.
2020-09-01

Ingramo taškai išplėšė „Pelicans“ pergalę Finikse

Pergalę NBA iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (6/9) komanda, kuri svečiuose 124:121 (38:33, 21:33, 36:28, 29:27) įveikė Finikso „Suns“ (7/7) krepšininkus. Permainingose rungtynėse „Pelicans“ atitrūko tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Likus žaisti 2:22 minutei „Pelicans“ pranašumas sumažėjo iki dviejų taškų, tačiau tada Brandonas Ingramas įmetė septynis taškus be atsako ir jo dėjimas likus 59 sekundėms didino skirtumą 124:115. B.Ingramas nugalėtojams pelnė 28 taškus.
2019-11-22

Ingramo karjeros pasirodymo pergalei Brukline nepakako

Brandonas Ingramas pagerino karjeros taškų rekordą, bet Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/6) komanda svečiuose 125:135 (27:33, 33:34, 48:37, 27:31) pripažino Bruklino „Nets“ (3/4) pranašumą. B. Ingramas pralaimėjusiems pelnė 40 taškų, o nugalėtojus į pergalę vedė Kyrie Irvingas, surinkęs 39 taškus ir atlikęs devynis rezultatyvius perdavimus. Bruklino klubas per pirmąją mačo pusę pelnė 67 taškus ir trečiajame kėlinyje pirmavo 20 taškų, bet dėl B.Ingramo spaudimo ramiai pabaigti rungtynių negalėjo.