inga kazlauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „inga kazlauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „inga kazlauskaitė“.

S. Krėpšta orientacinėse pasaulio žaidynėse - aštuntas

Taivane vykstančių Pasaulio žaidynių orientavimosi sporto varžybose vidutinėje trasoje šeštadienį Lietuvos atstovas Simonas Krėpšta užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo šveicaras Danielis Hubmanas (Daniel Hubmann). Jis distanciją įveikė per 27 min. 43,4 sek. S. Krėpšta nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 55 sek. Kitas mūsų šalies atstovas Jonas Vytautas Gvildys užėmė devintąją poziciją (+2.08,8). Varžybose dalyvavo 36 sportininkai.
2009-07-19

Orientacininkas J.V.Gvildys pasaulio žaidynėse užėmė 13-ąją vietą

Taivane vykstančių Pasaulio žaidynių orientavimosi sporto varžybose trumpojoje trasoje penktadienį Lietuvos atstovas Jonas Vytautas Gvildys užėmė 13-ąją vietą. Nugalėjo rusas Andrejus Chramovas, 3,2 km trasą įveikęs per 13 min. 11,2 sek. J. V. Gvildys nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 21,7 sek. Simonas Krėpšta užėmė 18-ąją vietą (+1.31,1). Varžybose dalyvavo 36 orientacininkai. Moterų grupėje nugalėtoja tapo suomė Mina Kaupi (Minna Kauppi) - 14 min. 17,7 sek.
2009-07-18

Marius Mažulis tarptautinėse "World Meeting 2003" orientavimosi varžybose buvo penktas

Švedijoje vyko tarptautinės "World Meeting 2003" ir rudens sprinto varžybos, į kurias susirinko stipriausi pasaulio orientacininkai, besiruošiantys Švedijoje vyksiančiam 2004 metų Pasaulio čempionatui. Ilgoje trasoje vyrų elito grupėje nugalėjo suomis Janis Lakanenas, o geriausiai iš lietuvių pasirodęs Marius Mažulis užėmė penktą vietą. Simonas Krėpšta šiose varžybose buvo 28-as, Saulius Andrėkus - 31-mas, o Edgaras Voveris - 39-tas tarp 74-ių dalyvių.