imigrantė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „imigrantė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „imigrantė“.

Vilniuje apsigyvenusi prancūzė buvo priblokšta, ką turi Lietuva: „Dabar bus bandoma tai padaryti ir Prancūzijoje“

18 metų Prancūzijoje gyvenusi mergina, atvykusi studijuoti į Vilnių ir čia gyvenanti jau 7–8 metus, tvirtina, kad visiškai įsimylėjo šią šalį. Iš Prancūzijos kilusi Marie-Line Deleye pasidalijo didžiausiais skirtumais tarp prancūzų ir lietuvių ir atskleidė, kas labiausiai nustebino jos draugus, kilusius iš Prancūzijos. M. L. Deleye mama – lietuvė, o tėtis prancūzas, tačiau. Pašnekovė teigė, kad Lietuvą įsimylėjo, nes dažnai tekdavo čia apsilankyti vasaromis nuo pat vaikystės.

Išskirtinė likimo ironija: JK imigracijos reikalų ministras atsistatydino dėl nelegalės valytojos

Jungtinės Karalystės imigracijos reikalų ministras Mark'as Harper'is buvo priverstas atsistatydinti po to, kai buvo išsiaiškina, jog pas jį dirbanti valytoja net neturi teisės būti šalyje, skelbia Britanijos dienraštis „The Huffington Post“. Vyriausybė skelbia, kad ministras įteikė atsistatydinimo pareiškimą po to, kai buvo informuotas apie itin gėdingą situaciją. Tačiau vyriausybė pabrėžia, kad „nėra duomenų“, jog ministras „įdarbino nelegalę imigrantę žinodamas apie jos statusą.
2014-02-10

Kokią Lietuvą mato čia gyvenanti filipinietė?

Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt Gyvenimas Lietuvoje yra kokybiškas, o žmonės – draugiški, sako filipinietė Amellia Šestilo. Tačiau Vilniuje gyvenanti moteris pastebi, kad šalyje dar trūksta mokančiųjų anglų kalbą bei į šią kalbą išverstų teisės aktų. „Norėdama įkurti verslą turėjau samdyti konsultantus, nes reikalingi teisės aktai į anglų kalbą neišversti. Su problemomis dėl to susidūriau ir migracijos tarnyboje“, – prisimena Amellia.
2013-11-09

Emigrantės patirtis Prancūzijoje: valstybė sumoka trečdalį buto nuomos

Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt Emigrantui susirasti darbą Prancūzijoje – nesudėtinga, valstybė sumoka trečdalį buto nuomos kainos, skiria stipendiją studijoms, o po šių atsiveria dar platesnės galimybės, sako 27 metų vilnietė Skaistė Čičėnaitė-Glantenet. „Valstybė labai rūpinasi užsieniečiais, skiria stipendijas, pašalpas, apmoka dalį būsto nuomos kainų. Nuo pat mano atvykimo čia 2009-aisiais, aš nuolat studijuoju, bet nemoku už mokslus. Lietuvoje tai būtų neįmanoma“, – pasakoja moteris.
2013-09-23

Pabėgėlės iš Vokietijos gyvybė JAV užgeso per 110-ąjį jos gimtadienį

Buvusi Bradley universiteto profesorė, pasprukusi iš nacių valdomos Vokietijos, mirė miegodama – per 110-ąjį savo gimtadienį. Jane Ising gyvybė užgeso slaugos namuose Mattesono miestelyje. Prieš tai moteris daugiau nei šešis dešimtmečius pragyveno Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji gimė Vokietijoje, gavo daktaro laipsnį ekonomikos srityje, bet Antrojo pasaulinio karo metu buvo priversta palikti savo gimtąją šalį ir įsikurti Ilinojaus valstijoje.
2012-02-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų