Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ilkay gundoganas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ilkay gundoganas“.

Oficialu: Gundoganas papildė „Barcelonos“ gretas

Pirmadienį „Barcelona“ oficialiai pranešė, kad „Manchester City“ kapitonas Ilkay'us Gundoganas prisijungs prie Katalonijos ekipos šio mėnesio pabaigoje. Į Ispaniją turkas persikels kaip laisvasis agentas. I.Gundoganas „Man City“ komandoje praleido septynerius metus, o su „Barelona“ pasirašys dviejų metų kontraktą, su galimybe pratęsti tretiesiems.
2023-06-26

Savą žaidėją dėl skandalingo poelgio nušvilpę vokiečiai išvydo sunkią rinktinės pergalę

Vokietijos vyrų futbolo rinktinė, Rusijoje po savaitės pradėsianti pasaulio čempionės titulo gynimą, prieš pirmenybes didelių vilčių savo sirgaliams nesukėlė. Vokiečiai paskutinėse pasiruošimo rungtynėse 2:1 (2:0) palaužė Saudo Arabiją. Mačas itin nemaloniu tapo vienam vokiečių rinktinės nariui, Ilkay’ui Gundoganui. Vos prisilietęs prie kamuolio jis buvo nušvilpiamas savų sirgalių.
2018-06-09

Po pergalės – „Manchester City“ titulo laukimas

„Manchester City“ žengė dar vieną tvirtą žingsnį Anglijos „Premier“ lygos titulo link. Šįkart „miestiečiai“ svečiuose 3:1 (2:1) nugalėjo Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. 22-ąją minutę įmušė Gabrielis Jesusas, 72-ąją – Raheemas Sterlingas. 25-ąją 11 metrų baudinį realizavo Ilkay Gundoganas. „Tottenham Hotspur“ neišgelbėjo 42-ąją minutę pelnytas Christiano Erikseno įvartis. „Manchester City“ (87 taškai) užtikrintai pirmauja „Premier“ lygoje.
2018-04-14

Ketvirtfinaliai: faktai, mintys ir Ryčio Vyšniausko prognozės

Startuoja UEFA Čempionų lygos ketvirfinaliai. Portalas tv3.lt pateikia įdomiausius faktus, futbolininkų ir žaidėjų citatas bei komentatoriaus Ryčio Vyšniausko prognozes. Turino „Juventus“ – Madrido „Real“ Praėjusio UEFA Čempionų lygos finalo pakartojimas. Italijos ir Ispanijos čempionai pernai susitiko Kardife. Tąkart Velse „Real“ nugalėjo 4:1. Madrido komandai dublį pelnė Cristiano Ronaldo (20, 64 minutė), po įvartį pridėjo Casemiro (61 min.) ir Marco Asensio (90 min.