ilja laurs

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ilja laurs“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ilja laurs“.

Ilja Laurs – apie finansus, technologijas ir motyvaciją gyvenime: atkreipė dėmesį tų, kurie planuoja imti paskolas

Ilja Laurs – ne tik žinomas Lietuvos verslininkas ir investuotojas, knygos „Verslas naujai“ autorius, tačiau ir charizmatiška bei motyvuojanti asmenybė. Dabar Ilja pirmininkauja rizikos kapitalo fondui „Nextury Ventures“ ir investuoja į aukštųjų technologijų sritis. Šį kartą su Ilja kalbamės apie finansus, technologijas, įkvėpimą ir teisingus pasirinkimus gyvenime.
2023-02-09

Palūkanas didinantis Europos Centrinis Bankas kaltinamas vėlavimu: „Juos trikdė baimė“

Kai žmonėms šiuo metu labiausiai rūpi, kaip susimokėti elektros ir šildymo sąskaitas, Europos Centrinis Bankas gyventojams paruošė dovanėlę – jau kelintą kartą kelia paskolų palūkanas ir nežada sustoti. Negana to, visiems aiškina esą didindami palūkanas jie žmones gelbsti, nes vaduoja nuo išaugusių kainų. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže.
2022-11-13
REKLAMA
Ilja Laursas (nuotr. Organizatorių) Ilja Laursas (nuotr. Organizatorių)

Mobiliosios technologijos: mobiliųjų aplikacijų perspektyvos

Mobiliųjų technologijų proveržis į rinką atnešė mobiliąsias programėles, be kurių nei vienas iš mūsų jau nebegalėtų įsivaizduoti savo rutinos. Įvairios programėlės pritaikytos darbui, laisvalaikiui, pramogoms tapo vienu populiariausių vartotojiškos visuomenės produktų. Šiandien jau yra sukurta milijonai programėlių, jog atrodo, sukurti naujovę, kuri susilauktų paklausos yra tiesiog neįmanoma.
2018-10-03

Lietuva finansinių technologijų lyderė: kokių pokyčių tikėtis?

Penktadienį vykusioje tarptautinėje bitkoinų konferencijoje rinkosi verslininkai, politikai, bankininkai, investuotojai ir startuoliai besidomintys ne tik tendencijomis pasaulyje, bet ir Lietuvos galimybėmis tapti kripto–finansų centru. Anot ekspertų, šiuo metu tapti lydere, Lietuvai yra vienas palankiausių metų. Tai ne tik keltų Lietuvos bendrąjį vidaus produktą (BVP) bet ir pragyvenimo lygį.
2016-04-10

Pasikeitusi verslininko Ilja Laurs išvaizda verčia iš kojų

Pasidalinęs naujausia profilio nuotrauka „Facebook“ erdvėje, garsusis rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ bei mobiliųjų aplikacijų bendrovės „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laursas (39 m.) išties nustebino. Naujosios kartos verslininko išvaizdos pokyčiai tokie ryškūs, kad sunku ir atpažinti. Gerokai svorio numetęs Ilja Laursas atrodo ir kur kas jaunesnis. Dėl išvaizdos garsus verslininkas kaip mat susilaukė liaupsių.
2015-12-30

Lietuviškam startuoliui – investicija iš Silicio slėnio

Vos prieš tris mėnesius veiklą pradėjęs lietuviškas startuolis „AirThemes” pranešė gavęs investiciją iš privačių investuotojų Silicio slėnyje. „Android” telefono aplinką pagal mėgstamą žaidimą ar prekės ženklą pakeičiantis sprendimas jau pritraukė 500 tūkst. vartotojų. Anot programėlės kūrėjų, toks augimas – vienas geriausių rezultatų tarp lietuviškų startuolių šiemet. „Mums per trumpą laiką pavyko pritraukti vartotojų dėmesį, o tai sudomino investuotojus iš Silicio slėnio.
2015-04-21

Pirmą kartą išrinktas populiariausias Lietuvos verslininkas

 Daugiausiai Lietuvos gyventojų geidžia dirbti vadovaujami Iljos Laurso dabar valdančio investicinę bendrovę Nextury Ventures, o labiausiai žmonėms imponuoja verslo savininkų modernumas bei teisingas požiūris į pavaldinius. Tokiomis įžvalgomis dalinasi specialistų paieškos portalas cvmarket.lt šiemet pirmąkart išrinkęs populiariausią Lietuvos verslininką.
2015-01-15

Silicio slėnyje pristatyta „Nextury Ventures” fondo veikla

Rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ įkūrėjas Ilja Laurs po viešnagės Silicio slėnyje (JAV), kurioje potencialiems partneriams pristatė fondo veiklą, sulaukė vertingų patarimų, kaip Lietuvai tapti Europos Singapūru. Anot jo, reikia įdėti daugiau nuolatinių pastangų pristatant mūsų pasiekimus ir potencialą. „Norint pritraukti daugiau žinomų kompanijų į Lietuvą ir investicijų į startuolius, būtina suprasti, kad dažnam Slėnio verslininkui ar investuotojui išorinis pasaulis neegzistuoja.
2014-10-30

Naujausia „Nextury Ventures” investicija – darbuotojų paieškos sistema „Sharecruit”

Rizikos kapitalo fondas „Nextury Ventures” investavo į dar vieną lietuvių vystomą idėją – socialinę darbuotojų paieškos sistemą „Sharecruit”. Startuolis suteikia galimybę įmonėms patogiau supažindinti kandidatus su konkrečia darbo vieta ir kolegomis bei įgalina darbuotojus dalintis netradiciniu skelbimu socialiniuose tinkluose.
2014-08-27

„Nextury Ventures” meta 100 tūkst. litų iššūkį „Android” programuotojams

Rizikos kapitalo fondas „Nextury Ventures“ pranešė organizuojantis programavimo konkursą „Nextury Challenge“. Taip fondas siekia populiarinti „Android“ aplikacijų kūrimą Lietuvoje. Fondo įkūrėjo Ilja Laurs nuomone, šioje srityje mūsų šalyje trūksta proveržio. „Pasaulyje „Android“ skirtos programėlės itin sparčiai veržiasi į priekį – 2013 metais populiariausios aplikacijos kasdien uždirbdavo net 12 mln. JAV dolerių. Tai yra keturis kartus daugiau nei 2012-aisiais.
2014-05-29
REKLAMA
REKLAMA

ISM pakvietė garsiausius šalies verslininkus nupiešti sėkmingo verslo receptą

Net sėkmingiausiems Lietuvos verslininkams stinga kūrybiškumo ir netradicinio požiūrio į kasdienius verslo procesus, pastebi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius dr. Vilius Kontrimas. Pasak jo, siekdamas sėkmingai vadovauti įmonei šiuolaikinis verslininkas bent kartą per mėnesį turėtų permąstyti savo veiklą ir jos principus, ieškoti naujų pažangių vadybos būdų atlikti darbą produktyviai bei pelningai.
2014-05-28

Lietuvių startuolis „Cheap Data Communications“ sulaukė investuotojo

 Ankstyvos stadijos rizikos kapitalo fondas „Practica Seed Capital“ investavo daugiau nei 0,5 mln. litų į lietuvišką startuolį „Cheap Data Communications“. Ši bendrovė baigia sukurti sprendimą, kuris leis vartotojams pigiai naudotis duomenų perdavimo paslaugomis būnant užsienyje (angl. data roaming) ir tuo pačiu padidins pajamas operatoriams.
2013-12-02

I. Laursas: sunku būti pleibojumi, kai esi botanikas

Vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų, pasaulyje žinomos mobiliųjų technologijų bendrovės „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laursas iš bendraamžių išsiskyrė jau mokykloje. Būsimasis milijardierius buvo pirmūnas, tačiau neturėjo pasisekimo merginų fronte. „Sunku būti pleibojumi, kai esi botanikas, todėl net nepretendavau į šį statusą. Kartais girdėdavau, kad esu moksliukas, nors savęs tokiu nelaikiau“, – jau rytoj, penktadienį, 19.50 val.
2013-10-17

I. Laurso bestselerį „Verslas naujai“ bus galima skaityti nemokamai

Leidykla VAGA parengė legalią ir kokybišką el. knygos versiją, kurią patalpino nemokamam priėjimui skandalingai pagarsėjusioje „Linkomanijoje“ ir oficialiame knygos tinklapyje VerslasNaujai.lt.  „Tikime, kad XXI amžiuje mes turime ieškoti naujų leidybos būdų ir verslo modelių. Bandymas priimti, o ne kovoti su tokiomis naujovėmis kaip internetinis skaitmeninių kūrinių pasikeitimas yra didelis mūsų leidyklos žingsnis atviro turinio filosofijos link.
2013-09-17

I. Laurs knygos „Verslas naujai“ muša rekordus

Birželio pradžioje knygynuose pasirodžiusi lietuvių verslininko ir investuotojo Ilja Laurs knyga „Verslas naujai“ išsyk tapo savaitės bestseleriu ir sumušė visus knygų pardavimų rekordus. „Verslas naujai“ išleidusi leidykla „VAGA“ praneša, kad 5 tūkst. vienetų tiražu atspausdintos knygos egzempliorių sandėlyje jau nebeliko, daugumoje knygynų jos taip pat baigiamos išpirkti, todėl pradedamas spausdinti papildomas knygos tiražas.
2013-08-05

I. Laurs knygos „Verslas naujai“ populiarumas gerina rekordus

Praėjusią savaitę knygynuose pasirodžiusi lietuvių verslininko ir investuotojo Ilja Laurs knyga „Verslas naujai“ išsyk tapo savaitės bestseleriu ir sumušė visus knygų pardavimų rekordus. „Verslas naujai“ išleidusi leidykla „VAGA“ praneša, kad 5 tūkst. vienetų tiražu atspausdintos knygos egzempliorių sandėlyje jau nebeliko, daugumoje knygynų jos taip pat baigiamos išpirkti, todėl pradedamas spausdinti papildomas knygos tiražas.
2013-06-14

I. Laursas: dangoraižio silpnais pamatais nepastatysi

Gabija Sabaliauskaitė, Ekonomika.lt Ilja Laursas nepailsdamas dalijasi patarimais su jaunaisiais Lietuvos verslininkais ir sako, turintys idėją, bet verslo nepradėję – bijo to, ko nesupranta. Vis dėlto, Lietuvos „startup’ai“ vertinami pasaulinių milžinių, nors iš pradžių galima apsieiti ir be jokio finansavimo.
2013-04-04

Ambasadorius Švedijoje: negalime tikėtis, kad per vieną dieną tapsime skandinavais

Ne paslaptis, kad Lietuva visuomet siekė ir sieks tapti lygiaverte Europos šalimi. Didžiausią pavyzdį mūsų šalis laiko Skandinaviją. Ir nors mažais žingsneliais einame to link, tačiau ne viena karta turės pasikeisti, kad pagaliau Lietuvos ekonomikos lygis būtų kaip pavyzdžiui, Švedijos. Pakalbinome Lietuvos ambasadorių Švedijoje Eitvydą Bajarūną: Atgavus nepriklausomybę 1990 m. lietuviai džiaugėsi – jie po 10 metų gyvens kaip Skandinavai.

Inovacijų suvažiavime – diskusijos apie Europos ateities horizontus

Gruodžio 5-6 d. švietimo ir mokslo viceministrė Nerija Putinaitė dalyvauja Briuselyje vykstančioje ES Konkurencingumo taryboje ir pirmą kartą rengiamame Inovacijų suvažiavime. Pasikvietę žymiausius pasaulio novatorius Europos mokslo ir ūkio politikos strategai diskutuos, kaip įgyvendinti bendrą tikslą Europos Sąjungą paversti inovacijų sąjunga.
2011-12-05

„The Startup Kitchen“ mokys jaunimą verslo paslapčių

Didžiausia tarptautinė studentų organizacija AIESEC kartu su partneriais – Saulėtekio slėniu ir Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) – pirmą kartą mūsų šalyje organizuoja verslumo skatinimo projektą „The Startup Kitchen“. Projektas skirtas supažindinti jaunus žmones su verslo kūrimu bei padėti jiems realizuoti savo idėjas. Iki gruodžio 1 d. verslo idėjas galima registruoti interneto svetainėje thestartupkitchen.lt.
2011-11-15

I. Laurs – Europos metų vadovo titulas

Europos verslo laikraščių asociacija geriausiu vadovu išrinko „GetJar“ vadovą Vakar, birželio 9 dieną, Europos verslo laikraščių asociacijos (EBP) Generalinėje Asamblėjoje Atėnuose „GetJar“ vadovui Iljai Laurs įteiktas „Europos metų vadovo 2011“ apdovanojimas.
2011-06-10

„GetJar“ įkūrėjas – tarp Europos technologijų lyderių

Vienas įtakingiausių verslo žurnalų „Wall Street Journal Europe“ paskelbė 25 ryškiausius Europos technologijų lyderius. Į šį prestižinį sąrašą pateko ir lietuvių sukurtos atviros mobiliųjų aplikacijų platformos „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laurs. Greta lietuvio, sąraše puikuojasi kitų garsių pasaulinių kompanijų, tokių kaip „Skype“, „Google“, SAP, „Microsoft“, „Kaspersky Lab.“, „Facebook“, „Cisco“ ir kitų vadovaujančių asmenų vardai.
2011-05-09

„GetJar“ pritraukė 25 milijonų JAV dolerių investiciją

Lietuvio Ilja Laurs valdoma nepriklausoma mobiliųjų programėlių parduotuvė „GetJar“ pranešė pritraukusi 25 milijonų JAV dolerių investicijas į jų vystomą didžiausią atvirą programėlių platinimo įrankį pasaulyje. Žinia apie naujas projekto pajamas pasirodė praėjus kelioms dienoms nuo „GetJar“ generalinio direktoriaus ir įkūrėjo Ilja Laurs  diskusijos apie Jungtinių Valstijų rinkos palankumą pelno siekiantiems investuotojams paskelbimo.
2011-02-19

Balsas.lt kviečia balsuoti už Metų žmogų!

Pasibaigus 2010-iesiems suskaičiavome gerus ir blogus darbus, plojimų vertus poelgius, įvertinome drąsą ir užsirašėme geriausias mintis tų, kurie verti Metų žmogaus titulo. Balsas.lt pristatė aštuonis kandidatus, kurie 2010 metais nusipelnė Metų žmogaus titulo. Dabar savo balsą už jums patinkantį kandidatą kviečiame atiduoti ir jus! Balsuoti kviečiame iki pat sausio 10 dienos.

Pretendentai į Metų žmogaus titulą: I. Laurs ir V. A. Bumelis

Ilja Laurs yra mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovės „GetJar“ vadovas. Prieš penkerius metus Lietuvoje sukurtas projektas „GetJar“ šiuo metu pirmauja pasaulyje mobilių aplikacijų platinimo srityje ir lenkia analogiškus „Nokia“, „Google“, „Blackberry“, „Microsoft“ ir kitų kompanijų projektus.
2010-12-30

„Get Jar“ vadovas kalbės apie e. verslo strategiją

Spalio 6 d. 13 val. Mykolo Romerio universitete (I-414 a.) vyks susitikimas su tarptautinės kompanijos „Get Jar“ vadovu Ilja Laurs. Pagrindinė susitikimo tema – e. verslo kompanijos vertės auginimo strategija, sakoma universiteto pranešime. Ilja Laurs – „GetJar“ įkūrėjas ir vadovas, daugiau nei 20 sėkmingų projektų įgyvendinęs verslininkas.
2010-10-05

Ilja Laurs: korumpuotoje aplinkoje inovacijų niekada nebus

„Kriminalinėje ir korumpuotoje aplinkoje, kurioje nėra laikomasi įstatymų, verslo ir inovacijų niekada nebus“,  – atsakydamas į „Balsas.lt“ klausimus, pabrėžė bendrovės „GetJar“ vadovas Ilja Laurs.  Jūsų dėmesiui siūlome interviu su „Technologijų pionieriumi 2011“ pripažintos IT bendrovės steigėju. Į sausio mėnesį Davose vyksiantį Pasaulio ekonomikos forumą vyksite kaip „Technologijų pionieriumi 2011“ pripažintos bendrovės „GetJar“ vadovas.
2010-09-24

Lyderystės patirtimi dalysis „GetJar“ įkūrėjas

Vasario 26 d., penktadienį, 13 val. Kauno technologijos universiteto auloje (A. Mickevičiaus g. 37, Kaunas) įvyks pirmasis ir išskirtinis KTU Karjeros centro kasmet rengiamo seminarų ciklo „Karjeros lyderiai“ susitikimas. Jo svečias – vienas įtakingiausių pasaulio asmenų telekomunikacijų srityje Ilja Laurs.
2010-02-25

„Facebook“: 300 darbuotojų, apyvarta – 15 mlrd. dolerių

Ketvirtadienį Vilniuje surengtoje „Microsoft“ partnerių konferencijoje buvo ne tik pristatytos IT naujovės, bet ir diskutuota kokybės ir lankstumo klausimais. Susirinkusieji išgirdo intriguojančių faktų apie populiariausias interneto rinkoje dirbančias bendroves. Konferencijoje akcentuota, kad kokybė ir lankstumas – daug svarbesni dalykai nei kiekis ar rinkos dalis. „Twitter“ dirba vos 83 darbuotojai, o jų metinė apyvarta viršija 1 mlrd.
2009-10-23

Pirmieji lietuviai Silicio slėnyje – „GetJar“

Lietuvių sukurtas ir valdomas didžiausias pasaulyje mobiliųjų programų ir žaidimų portalas „GetJar“ įsteigė padalinį Silicio slėnyje (JAV). „GetJar“ tapo pirmąja lietuviška kompanija, kuri įkūrė biurą Kalifornijos valstijoje esančiame pasauliniame inovacijų ir informacinių technologijų lopšyje, teigiama bendrovės pranešime spaudai. Silicio slėnyje įkurtas administracinis ir pardavimo biurai turėtų dar labiau paspartinti bendrovės pasaulinę plėtrą, kuri 2008 m. buvo itin sėkminga.
2009-02-02

El. paštas tavo telefone

Daugybė žmonių ieško alternatyvių būdų į savo telefoną, kad ir senesnio modelio, įsidiegti galimybę paprastai ir patogiai gauti bei siųsti el. laiškus. Į naujuosius mobiliuosius telefonus gamintojai vis dažniau diegia el. pašto funkciją, kurios paklausa sparčiai auga, ypač tarp verslininkų ir jaunųjų naujovių mėgėjų. Paprastai už  puikias el. pašto paslaugas giriami „Blackberry“ telefonai ar turintys „Windows Mobile“ platformas prietaisai.
2009-01-12

Mobiliųjų programų apdovanojimuose triumfavo „Google Maps for Mobile“

Trečius metus rengiamuose mobiliųjų programų apdovanojimuose „GetJar Mobile Awards“ šiemet triumfavo nemokama telefoninė navigacijos programa „Google Maps for Mobile“, leidžianti nustatyti savo buvimo vietą net ir neturint GPS imtuvo.   Šių metų apdovanojimų laimėtojai dar kartą parodė, kad mobilusis telefonas kuo toliau, tuo labiau tampa pačiu asmeniškiausiu asmeniniu kompiuteriu, rašoma pranešime spaudai.
2008-12-29

Naujų telefonų pirkimas atidedamas ateičiai

Dėl visame pasaulyje gilėjančios finansų krizės vartotojai atideda planus įsigyti naujus mobiliuosius telefonus ir stengiasi sumažinti išlaidas mobiliajam ryšiui. Tokius faktus pateikia didžiausias mobiliųjų žaidimų ir programų portalas „GetJar“, atlikęs internetinę vartotojų apklausą įvairiose pasaulio šalyse. Tyrimo metu nustatyta, kad net 78 proc. vartotojų įvairiose pasaulio šalyse dėl nepalankaus ekonominio „klimato“ atideda savo planus įsigyti naują mobilųjį telefoną.
2008-11-06

„GetJar“: MMS liko „gyventi“ 5 metai

MMS paslauga tarp vartotojų nepopuliari ir prastai veikia, rodo didžiausio mobiliųjų programų ir žaidimų portalo „GetJar“ tyrimas. Maždaug 15 proc. vartotojų visame pasaulyje jau atsisakė MMS paslaugų ir nuotraukų persiuntimui bei susirašinėjimui įsidiegė mobiliąsias programas, tokias kaip „eBuddy“, „mig33“, „Bing“, „Cellity“, „Nimbuzz“ ir kitas. Tyrimo, kurio metu buvo apklausta daugiau nei 2 tūkst.
2008-07-16

Lietuvos mobilusis verslas renkasi į pirmą atvirą susitikimą „MobileMonday“

Daugiau nei 50-yje pasaulio miestų vykstantys „Mobilieji pirmadieniai“ (angl. „MobileMonday“) – reguliarūs mobiliojo verslo rinkos dalyvių ir interesantų susitikimai – pradėti rengti ir Lietuvoje. Gegužės 12-ąją įvyko pirmasis renginys, kuriame beveik šimtas dalyvių diskutavo apie mobiliojo turinio perspektyvas. „Inicijuodami „MobileMonday“ Lietuvoje siekiame didinti šalies mobiliojo sektoriaus dalyvių bendradarbiavimą ir suteikti paskatinimų kurti ne lokalias, o pasaulines sėkmės istorijas.

Naujas mados klyksmas – biblijos mobiliuosiuose

Vis daugiau mobiliųjų telefonų savininkų į savo prietaisus atsisiunčia Biblijos ar jos skaitinių programas. Gruodžio mėnesį, palyginus su šių metų birželiu, Biblijos programų parsisiuntimai visame pasaulyje išaugo 50 procentų, o Lietuvoje – net 70 proc., rodo didžiausio mobiliųjų aplikacijų portalo "GetJar" statistika."Biblijos parsisiuntimų skaičius kas mėnesį ūgteli maždaug 6-7 proc. ir ateityje turėtų dar intensyviau didėti.
2007-12-28
Į viršų