ilja kalpačiukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ilja kalpačiukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ilja kalpačiukas“.

„Atlantas“ paskutinę sekundę išplėšė lygiąsias

A lygoje fantastiškas lygiąsias išplėšė Klaipėdos „Atlantas“. Jis šeštadienį įmušė paskutinę sekundę ir namie 2:2 (0:0) sužaidė su Utenos „Uteniu“. Svečiai 63-ąją minutę pirmavo 2:0. Dubliu pasižymėjo Ali Radjelis. Jis buvo tikslus 50-ąją ir 63-ąją minutėmis. 72-ąją minutę „Atlanto“ viltis atgaivino Markas Beneta. Klaipėdos komandai tašką išplėšė Ilja Kalpačiukas. Jis įmušė paskutinę sekundę – 95-ąją minutę. Abi ekipos kovoja dėl ketvirtosios turnyro lentelės pozicijos.
2017-11-04

„Sūduva“ dvikovos pabaigoje perlipo „Atlanto“ barjerą

A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją, žengdama dar vieną žingsnį dėl pirmenybių aukso. Suvalkijos komanda savo aikštėje palaužė Klaipėdos „Atlanto“ pasipriešinimą minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Turnyro lentelėje „Sūduva“ nuo persekiotojo Vilniaus „Žalgirio“ atitrūko keturiais taškais.
2017-10-29

„Stumbro“ komandai „Atlantas“ toliau lieka neįveikiamas

A lygoje Kauno „Stumbro“ futbolininkams niekaip nepavyksta nugalėti Klaipėdos „Atlanto“. Per tris sezonus abi komandos šalies čempionate susitiko 13 kartų. 10 sykių pergalę šventė klaipėdiečiai, dar trys susitikimai baigėsi lygiosiomis. Nepavyko „Stumbrui“ šio prakeiksmo įveikti ir ketvirtadienį. A lygos 27 turo rungtynėse „Atlantas“ namie pranoko kauniečius rezultatu 2:1. Vis tik rungtynės klaipėdiečiams prasidėjo košmariškai.