iliuzionistas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „iliuzionistas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „iliuzionistas“.

Rokas Bernatonis užsienyje siekė teisingumo, tačiau tokių pasėkmių nesitikėjo: „Jie man netgi pradėjo grasinti!“

Iliuzionistas Rokas Bernatonis atskleidė, kodėl bijo rodytis tam tikrose šalyse. Vyras yra demaskavęs ne vieną turistus apšvarinantį sukčių. R. Bernatonis atviravo, kad įsibaiminę ilgapirščiai jam yra net grasinę. Išsamios iliuzionisto istorijos – TV3 laidoje „Gero vakaro šou“. Rokas jau kurį laiką garsėja ne tik savo įspūdingais magijos triukais, bet ir veikla, kuri jį išgarsino visame pasaulyje. Iliuzionistas ėmė gaudyti tūkstančius žmonių apgavusius sukčius.
2024-04-17

Iliuzionistas Malinauskas privertė nulenkti galvas – nukėlė į „Queen“ grupės koncertą

Jau ne pirmą kartą sėkmę projekte „Lietuvos talentai“ bandantis iliuzionistas Justinas Malinauskas vėl sugebėjo nustebinti teisėjus. Praėjusiais metais magas nukeliavo iki pat projekto finalo, kur scenoje rodė įsimintinus triukus su „pompike“. Iliuzionistas juokauja, kad dabar žmonės jo „pompikę“ žino geriau už jį patį.
2023-10-10

Iliuzionistas Rokas Bernatonis į Lietuvą parvežė populiariausio magijos šou JAV apdovanojimą

Iliuzionistas Rokas Bernatonis į Lietuvą parvežė kultinio ir populiariausio magijos šou Jungtinėse Amerikos Valstijose apdovanojimą. Garsiausiems pasaulio magams nepavyko įminti lietuvio ir jo partnerio triuko paslapties ir taip iliuzionistas iš Lietuvos tapo pirmuoju iš Baltijos šalių ne tik apskritai patekęs į šou, bet ir laimėjęs jame prizą. Kaip ruošėsi konkursui, ką galima nuveikti mėtant kortas ir kokį triuką lietuvis parodė Amerikoje? „Nuleiskite laimėjimą.
Aktualijos 2022-01-31

„Ekstrasensų mūšio“ žvaigždė prabilo apie sunkią diagnozę: „Tai geriausias iš blogiausių variantų“

Iliuzionistas ir buvęs „Ekstrasensų mūšio“ vedėjas Sergejus Safronovas atsivėrė apie savo ligą. Iliuzionistas apie ligą sužinojo atsitiktinai atlikdamas įprastą medicininę apžiūrą. Ši žinia jam buvo didelis šokas, tačiau jis stengiasi nepasinerti į niūrias mintis. Iš pradžių Sergejus Safronovas norėjo atsisakyti medicininės apžiūros, tačiau žmona Jekaterina įkalbėjo jį kreiptis į specialistus.
2021-08-14

Pamatykite: JAV garsus iliuzionistas atliko kvapą gniaužiantį triuką

Jungtinėse Valstijoje garsusis amerikiečių iliuzionistas Davidas Blaine’as atliko kvapą gniaužiantį triuką. Už rankos griebęs helio balionus jis pakilo į daugiau nei septinių kilometrų aukštį, o tuomet laisvu kritimu pasileido į žemę. Vienas garsiausių ekstremalų pasaulyje – Davidas Blaine’as, savo naujausią triuką pradeda Arizonos dykumoje. Iliuzionistas vos spėja gauti sėkmės bučinį iš dukros, kai 52 dideli helio balionai jo rankoje ima kelti vyrą į žydrą padangę.
2020-09-06

Stonys atvirai apie kovą su vėžiu: „Jeigu būčiau tai žinojęs anksčiau, ko gero, vėžio diagnozė būtų mane aplenkusi “

Praeitą savaitgalį praūžusioje didžiausioje Baltijos šalyse Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta viena iš naujienų, Kembridžo universiteto profesoriaus, onkologo Roberto Thomo knyga ,,Gyvenimas susirgus vėžiu ir patarimai, kaip nesusirgti“. Profesoriaus rekomendacijomis laikytis sveikatai palankių įpročių įkvėptas iliuzionistas Arvydas Stonys drąsiai teigia, jog vėžio diagnozės jam galbūt būtų pavykę ir išvengti, jeigu nebūtų daręs tam tikrų gyvenimo būdo bei mitybos klaidų.
2020-02-29

Iliuzionistas Lavrentjev atskleidė paslaptį, kaip apstulbina žmones savo triukais

Žmogaus kūnas, galimybių ribos – neišsemiama tema. Tiesa, kai kurių žmonių pasiekimus lengviau paaiškinti nei kitų. Vienu talentingiausių žmonių Lietuvoje pripažintas iliuzionistas Anton Lavrentjev į savo veiklą žvelgia įprastai, o tuo pat metu aplinkiniai tik gūžčioja pečiais, mėgindami suprasti, kaip įmanoma atlikti sunkiai paaiškinamus triukus. Laidos „Būk sveikas“ komanda paklausė Anton, kodėl jis pasirinko tokią paslaptimis apipintą veiklą? „Viskas prasidėjo netikėtai.
2020-02-08

Klaikią avariją patyręs iliuzionistas Frankonis atvėrė širdį

Automobilio avariją praėjusią savaitę išgyvenęs perspektyvus Lietuvos magas ir iliuzijų meistras Algimantas Frankonis mokosi iš naujo pamilti gyvenimą. Ir pamilti ne tokį, kokio nori ir geidžia pats žmogus, bet tokį, koks jis yra pats iš savęs – nenuspėjamas ir kupinas pokyčių. Nelaimė užklupo netikėtai. Iki populiaraus šalyje TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalio likus savaitei.
2019-05-07

Mago triukai su loterijos bilietu nepaliko abejingų: išvadino velniu

„Lietuvos talentuose“ vis daugiau dalyvių parodo tikrąjį savo potencialą ir prikausto vertinimo komisijos narių dėmesį. Vienas tokių – iliuzionistas Justinas Malinauskas, į magijos ir iliuzionistų pasaulį pasukęs atsitiktinai. „Baigiau ekonomiką, paskui tarptautinę rinkodarą, bet pasukau ta linkme link scenos, link magijos ir pasirodymų. Taip, kai kurie sako, kad esu panašus į bankininką, bet triukus rodyt šiaip ne bankui vadovauti, čia rimčiau“, – prisistatė iliuzionistas.
2019-03-14

Iliuzionisto triukas su boulingo kamuoliu nepaliks abejingų: negalėjo patikėti, kad tikras

„Lietuvos talentai“ prarastų bent pusę savo grožio, jei čia nedalyvautų įvairiausi magai, fokusininkai, mentalistai ir šiaip burtininkai. Vienas tokių – iliuzionistas Algimantas Frankonis į projektą grįžo, nes yra pasirengęs ištaisyti savo praeities klaidas.
2019-03-04
REKLAMA
REKLAMA

Skaudi trauma iliuzionistui A. Frankoniui nesutrukdė nusifilmuoti populiariame seriale

 Jaunas ir talentingas iliuzionistas A. Frankonis priėmė iššūkį ir seriale „Šviesoforas“ suvaidino patį save: filmavimo aikštelėje pademonstravo magijos sugebėjimus. Nors filmuotis teko ne pirmą kartą, vaikinas atskleidė, su kokiais rimtais iššūkiais teko susidurti. Nuotaikingas ir gero gyvenimiško humoro nestokojantis serialas „Šviesoforas“ ir toliau pasakoja apie trijų vyrų draugystę ir jų santykius su moterimis.
2018-04-16

Ištrūkęs iš azartinių lošimų, iliuzionistas siunčia netikėtą žinią visuomenei

Būdamas dar vaikas, Edgaras Mažeika (24) susižavėjo per televiziją išvystais magų rodomais triukais ir tvirtai nusprendė, kad ateityje pats taps iliuzionistu. Taip vaikiškas susidomėjimas virto į 17 metų patirtį magijos pasaulyje, kur skaudžių patirčių ir nuopuolių Edgarui tikrai netrūko. Anksti aplankiusi sėkmė jaunuolį pastūmėjo į lošimus, pinigų troškimas vis augo, o viso to pasekmės – prarasti artimiausi žmonės ir apleista iliuzionisto karjera.
2017-10-17

Iliuzionistas Rokas Bernatonis magija dalinosi pabėgėlių stovykloje Rukloje

Iliuzionistas, Lietuvoje išgarsėjęs net dviem pasiektais pasauliniais Gineso rekordais kortų mėtyme, o šalies vardą išgarsinęs didžiausiame pasaulyje magijos realybės šou „Fool Us", savo magiją pasitelkia ne tik pramogai. Praėjusią savaitę Rokas Bernatonis vykdė kilnią misiją ir savo magija dalinosi pabėgėlių stovykloje Rukloje, kurioje stebino jo triukus pirmą kartą mačiusius kitataučius.
2017-08-14

Abrakadabra – fiasko! Lenkų iliuzionistas tiesioginiame eteryje persmeigė moters ranką

Magijos pasaulis – paslaptingas ir viliojantis. Tačiau kartais magija ima ir susprogsta it muilo burbulas... Rytinėje vienos Lenkijos televizijos pokalbių laidoje pasirodęs iliuzionistas planavo sužavėti publiką originaliu triuku, tačiau sumanymas baigėsi itin skausmingai. Viename iš keturių popierinių maišelių paslėpęs medinę kaladėlę su aštriu vinimi, jis pakvietė laidos vedėją Marzeną Rogalską (46) pabūti jo asistente: išsirinkti vieną iš meišelių ir suploti jį delnu.
2016-07-03

Mago iš Kauno triukas vos per plauką nevirto tragedija

O dabar žiupsnelis magijos. Tiesa, ne visi iliuzionistų triukai baigiasi laimingai. Tai savo kailiu patyrė ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje žinomas magas iš Kauno. Jaunas iliuzionistas bandė pakartoti daugiau nei šimto metų senumo triuką. Supančiotas grandinėmis ir surakintas antrankiais kaunietis šoko į vandenį ir mėgindamas išsilaisvinti – prarado sąmonę. Išsigandę padėjėjai iškviečia greitosios pagalbos medikus. Jauną vyrą atgaivinti pavyksta tik pakeliui į ligoninę.

Iliuzionisto iš Lietuvos triukas Las Vegase baigėsi sulaikymu

Iliuzionistas Rokas Bernatonis, prieš mėnesį išvyko į Jungtines Amerikos valstijas, kur jo laukė didžiulis pasirodymas festivalio „ The Weekend of Wonder” scenoje. Tris dienas vykusiame festivalyje savo pasirodymus surengė dvylika amerikiečių iliuzionistų, tarp jų ir Rokas. Iškart po festivalio iliuzionistas Rokas išvyko į Las Vegasą, dalyvauti iliuzijos meno mokymuose, kuriuos vedė amžiaus mokytojo titulą turintis iliuzionistas Jeff Mcbride.
2014-10-14

Iliuzionistas R. Bernatonis pasiekė Pasaulio Gineso rekordą

Praėjusį vakarą Siemens arenoje visi susirinkę turėjo progą stebėti ne tik Lietuvos krepšinio rinktinės pergalę, bet ir unikalų reginį - iliuzionistas Rokas Bernatonis pademonstravo triuką, kuriuo pasiekė Pasaulio Gineso rekordą. Paskelbęs, jog sieks Pasaulio Gineso rekordo kortos metime į aukštį, Rokas treniravosi Siemens arenoje. ,,Pirmaisiais metimais kortos skriedavo tik 4-5 metrus.
2014-09-05

Protu nesuvokiamas triukas: išsivaduok iš iš 4 kilometrų aukščio krentančio „karsto“

Bebaimis iliuzionistas iš Viskonsino buvo išmestas iš lėktuvo dėžėje su uždėtais antrankiais. Jis išsilaisvino iš užrakintos dėžės, krentančios iš didžiulio aukščio link žemės didesniu nei 200 kilometrų per valandą greičiu, ir sėkmingai nusileido parašiutu netoli Čikagos, rašoma mixstuff.ru. 47 metų Anthony Martinas ramiai nusileido, pamojavo apstulbusiai publikai ir davė triumpa interviu žurnalistams. Jis pareiškė, kad patyrė neįtikėtinus pojūčius.
2013-08-08

Šokiruojantis mago triukas kėlė JAV miesto gyventojams isteriją

JAV magas Andy Grossas iššaukė parke vaikščiojusių žmonių isteriją, netikėtai pasirodydamas prieš juos nešdamas savo paties kojas. Žinomas iliuzionistas iš JAV Andy Grossas siaubingu triuku žmones gąsdino vieno iš JAV miestų gatvėse, sekiodamas paskui juos su „perpjautu pusiau kūnu“. Nieko neįtariančios aukos ramiausiai ilsėjosi parke, kai link jų pasileido bėgti „vyras“, kurio viršutinė kūno dalis buvo atskirta nuo apatinės.
2013-07-22

M. Wizard: iliuzionistas – tai ne prostitutė

Šį savaitgalį BTV laidoje „Sekmadienio rytas“ lankysis iliuzionistas, tarptautinių konkursų laureatas, knygos „Kaip pradanginti dramblį“ autorius Mantas Žmuidinavičius-Wizard. Rubrikoje „Pusryčiai su žvaigžde“ M. Žmuidinavičius gamins patiekalą „Linksmieji laiveliai“. „Maisto gaminimas man yra kaip meditacija, kaip pramoga, tuo labai džiaugiuosi“, – apie atrastą hobį pasakos žinomas vyras.
2013-05-10

M. Wizard knygos pristatyme – magiški triukai ir ore pakibęs D. Vaitiekūnas

Abrakadabra, mielos draugės ir draugai! – taip balandžio 29-ąją dieną sveikinosi iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard, pristydamas savo pirmąją knygą „Kaip pradanginti dramblį“. Nuotraukomis gausiai iliustruotame leidinyje pasakojama ne tik iliuzijos meno istorija, bet ir išsamiai aprašomi populiariausi triukai. „Sulaukiu daug laiškų ir skambučių su prašymais išmokyti triukų, nustebinti mylimus žmones ir artimuosius.
2013-04-29

Lietuvos iliuzionistas siekia pasaulio rekordo

 Jaunas ir perspektyvus Lietuvos iliuzionistas Rokas reguliariai treniruojasi Vilniaus „Siemens“ arenoje ir siekia kortų mėtymo į tolį rekordo. Iliuzionisto tikslas – aplenkti pasaulio rekordininką amerikietį Ricką Smithą Jr. ir pakliūti į Gineso rekordų knygą.
2013-03-26

Helovino dieną iliuzionistas gąsdino praeivius krentančia galva

Žinomas JAV iliuzinistas Ričas Fergiusonas  Visų Šventųjų dieną  Kalifornijos San Luiso mieste  gąsdino  vaikščiojančius praeivius. Žmonės bėgdavo  į šalį pamatęs nuo čiaudulio nukrentančią  artisto  galvą. Illiuzionisto manymu įspūdingiausiai triukas atrodo dieną. Helovino vakarą  gyventojai  su panašiais baisumais susidurtų ant kiekvieno kampo ir į krentančią galvą  paprasčiausiai nekreiptų dėmesio.
2012-11-01

Iliuzijos menas – brangi ir sudėtinga profesija

Rokiškėnas Edgaras Mažeika iliuzionisto kelią pasirinko dar būdamas vaikas. Kruopščiai dirbdamas ir tobulindamas meistriškumą dar nei dvidešimties neturintis vaikinas dabar savo pirmąją programą ruošiasi pristatyti publikai. „Noriu, kad mano magija paskatintų žmones mąstyti“, – sako jau dvylika metų iliuzijos meno paslaptis gvildenantis Edgaras Mažeika.
2012-09-22

Alus iš „iPad“

Ar žinote, kad „iPad“ planšečių savininkai (-ės)  nemokamai gerai alų? Sklando gandai, kad tam jie naudoja vieną „nulaužtą“ garsios alaus daryklos technologinę programą, kurią į savo „iPad“ yra įsidiegęs ir vokiečių iliuzionistas Simonas Pierro.
2012-05-22

Paukštininko fokusai

Pietų Korėjos iliuzionistas Jaehoon Lim jau gerai žinomas ir Vakarų pubilkai. Neretai jį vaidina Paukštininku. Nesunku suprasti, kodėl.  ...
2012-03-28

N. Bunkė: skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas

„Nesuprantu, kaip galima skaityti savo antrosios pusės žinutes – tai yra nusikaltimas! Kokio velnio tada būti kartu, jeigu vienas kitu nepasitikite. Ir jokiu būdu nebandykite pakeisti kito žmogaus. Šitą pamoką gerai išmokau po pirmos santuokos“, – kalbėjo antrą kartą ištekėjusi dainininkė Natalija Bunkė. Meilės reikalų subtilybėmis dalijosi ir iliuzionistas Mantas Wizard: „Holivudinė meilė, esu įsitikinęs, neegzistuoja, o santykiai tai yra juodas, kruvinas, sunkus darbas.
2012-02-13

Magas „išdūrė“ „Manchester United“ žvaigždyną

„Manchester United“ žvaigždės Wayne'as Rooney, Michaelas Owenas ir Tomas Cleverley ilgai atsimins susitikimą su iliuzionistu Stevenu Frayne'u. Anglijos „Premier“ lygos rėmėjo „Barclays“ sukurtame vaizdo siužete magas parodė du įspūdingus triukus: vieną su monetomis, o kitą – „Man Utd“ futbolininkų kortelėmis. Nepraleiskite progos pamatyti, kaip Frayne'as įveikė Rooney kumščio jėgą bei perskaitė Oweno mintis.
2012-01-17

Geriausias kortų fokusas

Airių iliuzionistas Dave'as Creminas Niujorko „Times“ aikštėje demonstruoja praeiviams savo magiją. Kaip jums šis fokusas?...
2011-12-12

Magiškos žuvelės

Kinijoje kilo didelis skandalas dėl tariamai kankinamų auksinių žuvelių, kurias savo pasirodymo metu naudoja iliuzionistas Fu Yandongas.  Gyvūnų globos organizacijos jį kaltina implantavus į žuveles arba sušėrus joms nedidelius magnetus, kurie verčia žuvis plaukti sinchroniškai. Įtariama, kad žuvis veikia akvariumo apačioje sukurti magnetiniai laukai. Kaip yra iš tiesų, niekas nežino, nes Fu Yandongas savo įžymiojo triuko paslapties neatskleidžia.
2011-03-02

Pasišvaistymas pjūklu

Žiūrėdami šio iliuzionisto pasirodymą puikiai suprantame, kad jis mus apgaudinėja. Bet kur kas įdomiau būtų sužinoti, kaip....
2011-02-25

Fokusininkas ir stalas

Šis japonų iliuzionisto triukas buvo demonstruotas vieno TV žaidimo herojams. Sprendžiant iš žiūrovų reakcijos, perėjimas kiaurai stalą jiems padarė įspūdį.
2010-12-07

Iliuzionistas: magija - ne apgaulės, bet meno forma

Iliuzinės magijos menu Kęstutis Lenkauskas susidomėjo prieš 10 metų. Vieną perspektyviausių iliuzionistų žmonės netgi pavadina magu ar burtininku. Helovino išvakarėse jaunąjį magą klausinėjome, kuo skiriasi magija, iliuzija ir burtai? –Šį savaitgalį visame pasaulyje švenčiamas Helovinas. Ar magija turi ką nors bendro su šia švente? – Manau, kad Helovinas ir magija, iliuzijos menas turi daug bendro. Nes žmonėms asocijuojasi su protu sunkiai suvokiamais dalykais.
2010-10-30
Į viršų