Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ilias zouros“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ilias zouros“.

Sakartvelo rinktinę palieka Zourosas

Sakartvelo rinktinėje pribrendo permainos. Nacionalinę komandą po ilgamečio darbo paliko Ilias Zourosas. Šioje rinktinėje graikas dirbo nuo 2016 metų. „Pastarieji 8 metai buvo nuostabi kelionė. Noriu padėkoti Sakartvelo krepšinio federacijai už puikius prisiminimus, pasitikėjimą ir palaikymą. Darbas ir tobulėjimas su šiais talentingais žaidėjais buvo privilegija, jaučiu garbę, galėjęs atstovauti šiai gražiai šaliai“, – teigė I.Zouros.
2023-09-14

„Išsibaudavęs“ kapitonas paliko „Žalgirio“ laivą, kauniečiai krito Bamberge

Kauno „Žalgiris“ patyrė nesėkmę Eurolygos rungtynėse Bamberge. Lietuvos čempionai prarado anksti pražangų prisirinkusį kapitoną Paulių Jankūną. Nors žalgiriečiai kovojo iki galo, antradienio mače su „Brose“ krepšininkais krito po dramatiškos kovos – 86:93 (23:21, 21:16, 17:27, 25:29). Bambergo komanda pirmajame kėlinyje pirmavo 18:12, bet tada „Žalgiris“ spurtavo 7:0. Svečiai po pirmojo kėlinio buvo priekyje 23:21. Lietuvos čempionai fantastiškai sužaidė antrojo ketvirčio pabaigą, po kurios pi...
2018-01-16

I. Zourosas: tikėjomės, kad tokiame turnyre dirbs geresni teisėjai

Paskutinėmis sekundėmis Nigerijai nusileidusi Graikijos rinktinė sensacingai palieka olimpinį atrankos turnyrą. Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje graikų treneris Ilias Zouros beveik visą laiką kalbėjo apie teisėjus. „Jeigu teisėjavimas būtų bent šiek tiek normalesnis, tikrai būtume patekę į pusfinalį. Jei netikite, kviečiu kartu su manimi pasižiūrėti šių rungtynių vaizdo įrašą“, - siuto graikas.
2012-07-07

I. Zourosas: norėjau pasinaudoti lietuvišku išdidumu

Graikui Iliasui Zourosui pirmosios pergalės Eurolygoje su Kauno „Žalgiriu“ dar teks palaukti. Lietuvos vicečempionai savų sirgalių akivaizdoje buvo priversti pripažinti Pirėjo „Olympiacos“ pranašumą. Pirmoje mačo dalyje kauniečiai atrodė beviltiškai, tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje gerokai pasikeitė. Susitikimo pabaigoje „Žalgiris“ turėjo šansų perlaužti susitikimo eigą, o šio tikslo kryptingai siekė „lietuviškas“ Kauno ekipos penketas.