igoris fiodorovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „igoris fiodorovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „igoris fiodorovas“.

Imtynininkas Igoris Fiodorovas laimėjo jaunių turnyrą Vokietijoje

Vokietijoje vykusio tarptautinio jaunių laisvųjų imtynių turnyro Brandenburgo taurei laimėti svorio kategorijoje iki 100 kg nugalėtoju tapo vilnietis Igoris Fiodorovas. Trenerių Pavelo Gaišinivo ir tėvo Viačeslavo Fiodorovo auklėtinis finale be vargo nugalėjo šveicarą Filipą Huterį (Philipp Hutter). Trečiąją vietą šioje svorio kategorijoje užėmė Jonas Rudavičius iš Pagėgių.
2009-05-21

I. Fiodorovas tarptautiniame jaunių laisvųjų imtynių turnyre užėmė antrąją vietą

Lvove (Ukraina) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras, kuriame puikiai pasirodė vilnietis Igoris Fiodorovas. Trenerio Pavelo Gaišinivo auklėtinis pralaimėjo tik vieną kovą Baltarusijos atletui ir iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 100 kilogramų. Titas Grišius (54 kg) iš Raseinių ir šiaulietis Ailandas Šulcas (76 kg) savo svorio kategorijose užėmė penktąsias vietas. Tarptautiniame turnyre Lvove varžėsi 110 jaunųjų atletų iš vienuolikos valstybių.
2008-05-13

I. Fiodorovas – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojas

Kaliningrade vyko tarptautinis jaunių laisvųjų imtynių turnyras, kuriame puikiai kovojo vilnietis Igoris Fiodorovas.Trenerio Pavelo Gaišinovo auklėtinis nugalėjo penkis varžovus ir tapo turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 100 kilogramų.Lietuvos sunkiasvorio komandos draugas Vladislavas Bajurinas svorio kategorijoje iki 69 kilogramų užėmė antrąją vietą.
2007-12-19

Vilnietis imtynininkas turnyre Ukrainoje užėmė trečiąją vietą

Ukrainoje pasibaigusiame tarptautiniame laisvųjų imtynių jaunių turnyre bronzos medalį iškovojo vilnietis Igoris Fiodorovas.Trenerio Pavelo Gaišinovo auklėtinis svorio kategorijoje iki 100 kg (17 dalyvių) laimėjo tris kovas, tačiau pusfinalyje turėjo pripažinti varžovo Bodgano Salovo iš Odesos pranašumą.