igor anton

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „igor anton“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „igor anton“.

Tomas Vaitkus dviratininkų lenktynių Prancūzijoje ketvirtajame etape - 66-as

59-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Criterium du Dauphine Libere" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape 66-as finišavo bei iš 119-osios vietos bendrojoje įskaitoje į 105-ąją pakilo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus. Ketvirtadienį 197 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finiše 12 minučių ir 4 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui prancūzui Christophe`ui Moreau: 1. Christophe Moreau (Prancūzija) 5 val. 51 min. 52 sek.
2007-06-15

Linas Balčiūnas nebaigė dviratininkų lenktynių Ispanijoje

Ispanijoje pasibaigusių "Vuelta a Castilla y Leon" daugiadienių penkių etapų dviratininkų lenktynių nebaigė "Agritubel" ekipai atstovaujantis Linas Balčiūnas, kuris po keturių etapų buvo 113-as.
2007-03-30

L. Balčiūnas dviratininkų lenktynėse Ispanijoje vėl finišavo 113-as

Ispanijoje vykstančių "Vuelta a Castilla y Leon" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape vėl 113-as finišavo ir bendrijoje įskaitoje iš 111-osios pozicijos į 113-ąją nukrito "Agritubel" ekipai atstovaujantis Linas Balčiūnas.