igor andrejev

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „igor andrejev“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „igor andrejev“.

Dar viena sensacija „US Open“ turnyre

Sensacija po sensacijos vyksta „US Open“ turnyre. Užvakar iš turnyro iškrito pirmu numeriu pasėta serbė Ana Ivanovič, o penktadienį pralaimėjo ir turnyro trečioji raketė rusė Svetlana Kuznecova. Ją trečiame raunde nugalėjo slovėnė Katarina Srebotnik. Turnyre taip pat jau nebeliko amerikietės Lindsay Davenport, kurią nugalėjo prancūzė Marion Bartoli.
2008-08-30

Vimbldono teniso turnyras. Antradienis

Londone tęsiasi prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų. Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate pergales iškovojo bei kovą toliau tęs: 8-Richard Gasquet (Prancūzija) - Mardy Fish (JAV) 6:3, 6:4, 6:2; 23-Tommy Robredo (Ispanija) - Kristof Vliegen (Belgija) 6:1, 6:3, 6:7 (4:7), 6:4; Martin Vassallo Arguello (Argentina) - Ivo Minar (Čekija) 6:4, 2:6, 2:6, 6:2, 6:2; Tommy Haas (Vokietija) - Guillermo Canas (Argentina) 3:6, 6:4, 6:4, 6:4; 27-Nicolas Kief...
2008-06-24

Vyrų teniso turnyre Hamburge - traumų virtinė

Vokietijoje tęsiasi „Masters" serijos vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. Eurų. Antradienį vienetų varžybų antrojo rato mače ketvirtoji raketė rusas Nikolajus Davydenka 6:4, 6:1 nugalėjo kroatą Ivaną Ljubičičių, o ispanas Fernando Verdasco 6:2, 6:0 sutriuškino prancūzą Michaelį Llodrą.
2008-05-13

Favoritai sėkmingai žygiuoja teniso turnyro Italijos sostinėje finalo link

Italijos sostinėje prasidėjo „Masters” serijos tarptautinio vyrų teniso turnyro ("Internazionali BNL d`Italia"), kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. eurų, vienetų varžybų aštuntfinalio etapas.
2008-05-08

Teniso turnyro Monake favoritui pavyko išvengti gėdingo pralaimėjimo

Monake tęsiasi "Masters" serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras (Masters Series Monte-Carlo), kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. eurų. Trečiadienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje turnyro favoritas bei pajėgiausias pasaulio tenisininkas šveicaras Rogeris Federeris 6:1, 3:6, 7:6 (7:1) nugalėjo ispaną Rubeną Ramirezą Hidalgo bei pateko į aštuntfinalį.
2008-04-23

Paaiškėjo Deviso taurės vyrų teniso turnyro pusfinalio poros

Deviso taurės turnyro - komandinių vyrų teniso varžybų - pusfinalyje rugsėjo 19-21 dienomis žais Ispanijos ir JAV rinktinės bei Rusijos ir Argentinos ekipos.
2008-04-14

Ispanai užsitikrino vietą Deviso taurės pusfinalyje

Pirmoji vietą Deviso taurės turnyro - komandinių vyrų teniso varžybų - pusfinalyje užsitikrino Ispanijos rinktinę, kuri po šeštadienio dvejetų susitikimo 3:0 pirmauja prieš Vokietijos ekipą.
2008-04-13

Prasidėjo Deviso taurės ketvirtfinalis

Penktadienį prasidėjusiame Deviso taurės turnyro - komandinių vyrų teniso varžybų - ketvirtfinalyje įvyko po du vienetų susitikimus. Ispanijos ekipa svečiuose (2:0) pirmauja prieš Vokietiją, o namuose žaidžianti JAV rinktinė išsiveržė į priekį (2:0) mače su Prancūzijos tenisininkais.
2008-04-12

Ispanijoje prasidėjo ATP serijos vyrų teniso turnyras

Pirmadienį Ispanijos sostinėje prasidėjo 48 dalyvių ATP serijos „Mutua Madrilena Masters Madrid“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,082 mln. eurų.
2007-10-15

"Kremliaus taurės" teniso turnyre

Penktadienį Rusijos sostinėje baigėsi "Kremliaus taurės" moterų bei vyrų teniso turnyro, kurio bendrą prizų fondą sudaro 2,34 mln. JAV dolerių, vienetų ketvirtfinalio mačai.