ignitis on

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ignitis on“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ignitis on“.

Teks mokėti 6 eurus už valandą: Vilniuje brangina automobilių statymą šiose vietose

Nuo gegužės 1 d. dešimtyje „Ignitis on“ elektromobilių įkrovimo vietų Vilniuje bus galima tikėtis įsikrauti elektromobilį dar greičiau ir patogiau. Tokia galimybė atsiras, nes bendrovės „Ignitis“ brangina jų stovėjimą iki 6 eurų už valandą. Kaip praneša bendrovė „Ignitis on“ pradės pilotinį projektą, kuris, tikimasi, greičiau atlaisvins populiariausias įkrovimo prieigas ir leis jomis patogiai pasinaudoti didesniam skaičiui elektromobilių vairuotojų.
2024-04-26

Darius Maikštėnas: kibernetinę ataką prieš „Ignitis“ surengė prokremlinė grupuotė

Kibernetinė ataka prieš „Ignitis ON“ elektromobilių įkrovimo sistemą surengta Rusijos programišių, o panašių incidentų pastaraisiais metais tik daugėja, teigia „Ignitis grupės“ vadovas Darius Maikštėnas. „Delfi TV“ laidoje jis perspėjo, kad kovai su įsilaužimais reikės vis daugiau išteklių. „Viskas aišku.

„Ignitis ON“ prarado 20-ies tūkstančių klientų duomenis: saugumo ekspertas perspėja apie pasekmes

„Igničio“ platforma „Ignitis ON“ prarado 20-ies tūkstančių klientų asmeninius duomenis. Nuo vardo ir pavardės iki elektroninio pašto. Juos pagrobė programišiai. Bendrovė „Ignitis“ teisinasi, kad jautrūs duomenys, tokie kaip banko sąskaitos numeriai, į sukčių rankas nepakliuvo. Kibernetinio saugumo specialistai priduria, kad daug žalos internetiniai sukčiai gali pridaryti ir turėdami tik dalį duomenų.
2024-02-13
Į viršų