ignatas konovalovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ignatas konovalovas “. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ignatas konovalovas “.

Dviratininkų lenktynėse Liuksemburge I. Konovalovas finišavo ketvirtas

68-ą kartą vykusiose daugiadienėse „Škoda-Tour de Luxembourg“ dviratininkų lenktynėse ketvirtąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Credit Agricole“ komandos narys Ignatas Konovalovas. Lietuvos dviratininkas prologo bei keturių etapų lenktynėse 54 sekundes pralaimėjo nugalėtojui olandui Joostui Posthumai.
2008-06-09

Bendroje įskaitoje I. Konovalovas liko dvidešimt pirmas

Sekmadienį JAV pasibaigusių daugiadienių "Tour of California" dviratininkų lenktynių septintajame etape "Credit Agricole" komandos narys Ignatas Konovalovas užėmė 49-ą vietą, o bendroje įskaitoje liko 21-as.
2008-02-25

Dviratininkų lenktynėse JAV I. Konovalovas užėmė 23-ą vietą

Ketvirtadienį JAV pasibaigusiose daugiadienėse "Tour of California" dviratininkų lenktynėse trečiajame "Credit Agricole" komandos narys Ignatas Konovalovas užėmė 23-ą vietą.
2008-02-22

Dviratininkų lenktynių JAV pirmajame etape lietuvis finišavo 70-as

JAV vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių "Tour of California" pirmajame etape 70-as finišavo bei į 22-ąją vietą iš 31-osios bendrojoje įskaitoje pakilo "Credit Agricole" komandos narys Ignatas Konovalovas.
2008-02-19

Dviratininkų lenktynių JAV prologe lietuvis buvo 31-as

Sekmadienį JAV startavusių daugiadienių dviratininkų lenktynių prologe 31-ąją vietą užėmė „Credit Agricole“ komandos narys Ignatas Konovalovas. 3,4 km atskiro starto lenktynių finiše Lietuvos dviratininkas 15 sekundžių pralaimėjo prologo nugalėtojui šveicarui Fabianui Cancellarai:1.Fabian Cancellara (Šveicarija)                 3 min. 51 sek.
2008-02-18

Dviračių lenktynių Katare pirmajame etape Ignatas Konovalovas buvo 36-as

Sekmadienį Katare prasidėjo tradicinės septintosios "Tour of Qatar" daugiadienės dviratininkų lenktynės.Pirmąjį 6 km etapą - komandines atskiro starto lenktynes laikui - laimėjo "Quik-Step" ekipa, sugaišusi 6 minutes ir 35 sekundes.