ignas ragaišis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ignas ragaišis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ignas ragaišis“.

Europos biatlono pirmenybėse T. Kaukėnas finišavo 46-as

Čekijoje vykstančiame Europos biatlono čempionato 10 km jaunimo vaikinų sprinto lenktynėse 46-as tarp 75 dalyvių (startavo 77) buvo Tomas Kaukėnas. Lietuvos biatlonininkas 5 kartus suklydo šaudykloje, o finiše 5 minutes ir 7,1 sekundės pralaimėjo jau antrą aukso medalį iškovojusiam rusui Antonui Šipulinui (27 min. 25,2 sek.), kuris suko vos vieną baudos ratą.
2008-02-22

Europos biatlono pirmenybėse lietuvis finišavo 37-as

Trečiadienį Čekijoje prasidėjusio Europos biatlono čempionato 15 km jaunimo vaikinų asmeninėse lenktynėse 37-as tarp 76 dalyvių (startavo 78) buvo Tomas Kaukėnas.Lietuvos biatlonininkas 4 kartus suklydo šaudykloje, o finiše 8 minutes ir 10,8 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiam rusui Antonui Šipulinui (43 min. 27,0 sek.
2008-02-20

Biatlono varžybose M. Kavoliūnas finišavo 16-as

Penktadienį Slovakijoje prasidėjusiame šeštajame Europos biatlono taurės varžybų etape šešioliktas jaunimo vaikinų 10 km sprinto rungtyje finišavo Mindaugas Kavoliūnas. Lietuvos biatlonininkas dukart suklydo šaudykloje bei finiše 1 minutę 52,2 sekundės pralaimėjo nugalėtoju tapusiam latviui Andrejui Rastorgujevui (24 min. 50,0 sek.
2008-01-18

Europos biatlono taurės varžybų jaunimo persekiojimo lenktynėse lietuviai liko paskutiniai

Čekijoje vykstančiame šeštajame Europos biatlono taurės varžybų etape jaunimo vaikinų 12,5 km persekiojimo lenktynėse Lietuvos atstovai ketvirtadienį užėmė tris paskutines vietas. Aleksandras Pečionkinas, šaudykloje suklydęs net 13 kartų ir finiše nugalėtojui prancūzui Alexisui Boeufui (38 min. 41,1 sek.; 5 netaiklūs šūviai) pralaimėjęs net 24 minutes 43,2 sekundės, buvo 31-as. Jis net 6 min. 20 sek. atsiliko nuo artimiausio varžovo - 30-oje vietoje likusio esto Jurijaus Sirkovo.