ignas konovalovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ignas konovalovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ignas konovalovas“.

Vienadienėse dviratininkų lenktynėse Olandijoje Ignatas Konovalovas buvo tik 90-tas

Sekmadienį Olandijoje 43-ą kartą vykusiose klasikinėse "Amstel Gold Race" 257,4 km dviratininkų lenktynėse tik 90-tą vietą tarp 147-ių finišavusių užėmė "Credit Agricole" komandos dviratininkas Ignas Konovalovas. Lietuvis finiše 5 minutes 25 sekundes pralaimėjo nugalėtoju tapusiam italui Damiano Cunego. Italas distanciją nuvažiavo per 6 valandas 35 minutes 29 sekundes ir tik finišo spurtu aplenkė antroje vietoje likusį Frankas Schlecką iš Liuksemburgo.
2008-04-21

I. Konovalovas dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje jau devynioliktas

Prancūzijoje vykstančiose daugiadienėse "Circuit Cycliste Sarthe" dviratininkų lenktynėse po antrojo dviejų dalių etapo į devynioliktąją poziciją iš 72-osios pakilo Credit Agricole" komandos narys Ignas Konovalovas. Lietuvos dviratininkas bendrojoje įskaitoje 29 sekundes pralaimi lenktynių lyderiu tapusiam prancūzui Thomui Voeckleriui: 1. Thomas Voeckler (Prancūzija) 7 val. 34 min. 12 sek. 2. Christian Vande Velde (JAV) atsilieka 1 sek.
2008-04-10

Pirmąjį dviratininkų lenktynių Prancūzijoje etapą lietuvis baigė 72-as

Antradienį Prancūzijoje prasidėjusių daugiadienių "Circuit Cycliste Sarthe" dviratininkų lenktynių pirmajame etape 72-as finišavo "Credit Agricole" ekipos narys Ignas Konovalovas. Lietuvos dviratininkas 182,4 km distancijos finiše šešias sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui prancūzui Anthony Ravard`ui.
2008-04-09

Lietuvos dviratininkų startai olimpiadoje

Olimpinėje Lietuvos dviračių sporto rinktinėje 11 atstovų ir atstovių. Iš jų galime tikėtis neblogo pasirodymo, o gal ir medalių. Olimpiadoje vyksta plento, treko ir kalnų dviračių varžybos. Lietuva nedalyvaus tik kalnų dviračių rungtynėse. Rugpjūčio 15 d.Moterų grupinės lenktynės plente. Rungtis, kuri kelia Lietuvos sporto mėgėjams malonius prisiminimus. Joje 2000 m. Diana Žiliūtė iškovojo olimpinį bronzos medalį.
2004-08-12

Lietuvos jaunių rinktinė pasaulio čempionate – penkta

Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančio pasaulio jaunių (17-18 metų) dviračių treko čempionato vaikinų 4 km komandų persekiojimo lenktynių ketvirtfinalyje Lietuvos rinktinė, kuriai atstovavo Andrius Buividas, Justas Volungevičius, Ignas Konovalovas ir Gediminas Bagdonas, ketvirtadienį (08.21) nusileido Prancūzijos komandai ir tarp prizininkų nepateko. Mūsiškiai distanciją įveikė per 4 min. 17,525 sek. Nuo prancūzų jie atsiliko tik 0,396 sek.
2003-08-22

Agnei Bagdonavičiūtei - planetos dviračių treko pirmenybių sidabras

Trečiadienį (08.20) Rusijos sostinėje prasidėjo keturias dienas truksiantis pasaulio jaunių dviračių treko čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną sidabro medalį merginų 20 km taškų lenktynėse tarp penkiolikos rungties dalyvių iškovojo Agnė Bagnonavičiūtė. Lietuvos dviratininkė surinko 33 taškus ir pralaimėjo tik čempione tapusiai amerikietei Larssyn Staley (35 tšk.) Bronzos medalis šioje rungtyje - 27 taškai - įteiktas latvei Laurai Tellei.