ieva žukauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ieva žukauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ieva žukauskaitė“.

Šoka geriausiai žemyne: Sodeika ir Žukauskaitė – Europos čempionai

Šeštadienį Salaspilyje (Latvija) sėkmingai finišavo pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos čempionatas. Čempionate triumfavo lietuvių šokėjų pora: Edvinas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė. Europos čempionai atstovauja Kauno „Kaspiną“. Finale pora surinko 196,084 balo ir įveikė pagrindinius konkurentus iš Italijos, Francesco Galuppo ir Deborą Pacini. Jie surinko 189,833 balo. Viso šiame konkurse varžėsi 62 poros.
2019-05-12

Lietuvos šokėjai užsikabino Europos čempionato sidabro ir bronzos medalius

Penktadienį Čekijos mieste Olomouce vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo sidabro, o Vadotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” - „Editos Daniūtės šokių studija”) bronzos medalius.
2017-05-20

Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė – pasaulio vicečempionai

Penktadienį Danijos mieste Arhuse vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) tapo vicečempionais. Varžybų nugalėtojais tapo Danijos atstovai Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet, o trečią vietą užėmė Giuseppe Longarini ir Katarzyna Kapral iš Lenkijos. Finale taip pat varžėsi dar viena lenkų pora, italai ir vengrai.
2016-11-12

Lietuvos šokėjų poros – tarptautinių varžybų Italijoje nugalėtojos bei prizininkės

Savaitgalį Italijoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") iškovojo aukso medalius, o Tomas Fainšilas bei Violeta Posmetnaja (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") finale užėmė septintąją vietą.
2016-01-25

Šokėjams Evaldui Sodeikai ir Ievai Žukauskaitei – prestižinių varžybų Vokietijoje bronza

Šeštadienį vakare Vokietijos mieste Štutgarte baigėsi prestižinės tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „German Open Championships”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo bronzos medalius. Varžybų nugalėtojais tapo vokiečiai Simone Segatori ir Annette Sudol, o antrą vietą užėmė Dmitrijus Žarkovas ir Olga Kulikova iš Rusijos.
2015-08-16

Kaip Lietuvos čempionai atsikratė etiketės „amžinai antri“, arba lietuviškas mentalitetas tinka standartiniams šokiams

Su šokių partnere Ieva Žukauskaite pirmąjį Europos čempionato bronzos medalį laimėjęs Evaldas Sodeika nusiteikęs kopti aukštyn. „Tikslas – siekti aukščiausio rezultato. Kovosime. Šoksime ir mėgausimės tuo, o rezultatas ateis“, - teigė Kauno klubo „Kaspinas“ atstovas.
2015-04-07

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Suomijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Suomijos sostinėje Helsinkyje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Finland Open 2015”, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.
2015-03-08

Paaiškėjo 2015-ųjų metų Lietuvos standartinių šokių čempionai

Savaitgalį Prienuose vyko Lietuvos standartinių šokių čempionatas, kurio metu paaiškėjo geriausos 2015-ųjų metų šokėjų poros, atstovausiančios Lietuvai šių metų pasaulio ir Europos čempionatuose bei taurės varžybose.
2015-02-01

Šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė laimėjo pasaulio bronzą

Šeštadienį Austrijos sostinėje Vienoje vyko pasaulio suaugusiųjų standartinių šokių čempionatas, kuriame Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") tapo bronzos medalių laimėtojais. Kitai Lietuvai atstovaujančiai porai Vaidotui Lacičiui ir Veronikai Golodnevai (Vilniaus „Dileksa") iki finalo pritrūko labai nedaug - jie užėmė 7-ą vietą.
2014-11-16

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė - pasaulio taurės sportinių šokių varžybų Kinijoje nugalėtojai

Kinijoje vyko Tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) pasaulio taurės suaugusiųjų standartinių šokių varžybos, kuriose puikiai pasirodė Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė. 22 porų varžybose Lietuvos atstovai pateko į finalą ir, aplenkę penkias poras, tapo nugalėtojais. Antroji vieta atiteko rusams Jevgenijui Nikitinui ir Danai Spicynai, o treti liko Austrijai atstovaujantys šokėjai - Vasilijus Kirinas bei Jekaterina Prozorova.