ieva vasiliauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ieva vasiliauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ieva vasiliauskaitė“.

Lietuvos moterų duetas elitiniame paplūdimio tinklinio turnyre Brazilijoje liko be pergalių

Brazilijoje prasidėjusiame elitiniame „Beach Pro Tour Elite16“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre savo jėgas išbandė Lietuvos moterų duetas – Erika Kliokmanaitė ir Ieva Vasiliauskaitė. Pirmą sykį tokio lygio turnyre startavusi ši Lietuvos pora pirmajame kvalifikacijos rate per 40 min. 0-2 (18:21, 20:22) pralaimėjo brazilėms Carolinai Hortai ir Anai Luizai Case da Salvai. Brazilės sėkmingiau pradėjo susitikimą ir iškart įgijo keleto taškų persvarą.
2023-11-22

Įspūdingas Lietuvos paplūdimio tinklininkių triumfas Egipte – dvi poros lipo ant podiumo

Egipte pasibaigęs „Beach Pro Tour Futures“ serijos moterų paplūdimio tinklinio turnyras pažymėtas Lietuvos komandų triumfu. Varžybose nugalėjo Ievos Vasiliauskaitės ir Jekaterinos Kovalskajos duetas, o trečiąją vietą užėmė seserys Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės. Geriau susiklostyti finalinė diena lietuvėms ir negalėjo, nes tarpusavyje jos jėgas turėjo išmėginti jau pusfinalyje. Po labai gražios ir atkaklios, 52 min.
2023-08-27

Lietuvės žengė į „Queen & King of the Court“ turnyro ketvirtfinalį

Liuksemburge vykstantį finalinį Europos zonos „Queen & King of the Court” paplūdimio tinklinio turnyrą sėkmingai pradėjo lietuvės Ieva Vasiliauskaitė ir Erika Kliokmanaitė. Lietuvos sportininkės A grupėje trečiadienį užėmė antrąją vietą ir užtikrintai pateko į ketvirtfinalį. A grupės pirmajame rate I. Vasiliauskaitė ir E. Kliokmanaitė surinko 8 taškus ir buvo trečios. Pasirodymą baigė penktos likusios ukrainietės Inna ir Iryna Machno (1 tšk.
2023-06-28

Tinklininkės Vasiliauskaitė ir Kliokmanaitė tolimajame Tailande pasidabino sidabro medaliais

Naujai susibūręs Erikos Kliokmanaitės ir Ievos Vasiliauskaitės duetas liko per mažą žingsnį nuo pirmojo tarptautinio trofėjaus. Lietuvos komanda užėmė antrąją vietą Tailande pasibaigusiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre.
2023-04-23

Pasaulio reitingo taškų kraitį pasipildžiusios Lietuvos paplūdimio tinklininkės baigė pasirodymą turnyre Dubajuje

Lietuvos paplūdimio tinklininkėms Ievai Vasiliauskaitei ir Jekaterinai Kovalskajai nepavyko pateikti dar vienos staigmenos „Pro Beach Tour Challenger“ serijos turnyre Dubajuje (JAE). Kvalifikaciją sėkmingai įveikusios ir pirmą sykį į pagrindines tokio lygio varžybas patekusios lietuvės A grupėje patyrė abi nesėkmes ir baigė pasirodymą užimdamos 19-ąją vietą. Už tai lietuvėms atiteko po 150 pasaulio reitingo taškų.
2022-10-28

Jaunieji Lietuvos tinklininkai – Europos čempionato prizininkai

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius tapo pirmaisiais lietuviais, iškovojusius Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionato medalius. Mūsiškiai Latvijoje besibaigiančiose pirmenybėse pasidabino bronzos apdovanojimais. Lietuviai turnyro aštuntfinalyje šeštadienį 2-0 (21:19, 21:19) nugalėjo olandus Meesą Blomą bei Yoricką de Grootą, o ketvirtfinalyje po 52 minutes trukusios kovos 2-1 (21:19, 19:21, 15:13) įveikė rusus Vasilijų Ivanovą ir Aleksandrą Kramarenką.
2018-07-29

Dvi Lietuvos poros – per žingsnį nuo Europos sniego tinklinio čempionato medalių

Austrijoje vykstančiame pirmajame Europos sniego tinklinio čempionate fantastišką pasirodymą tęsia Lietuvos atstovai. Po vieną mūsų šalies porą moterų ir vyrų varžybose pateko į pusfinalius ir sekmadienį kausis dėl istorinių medalių. Moterų turnyro aštuntfinalyje Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė per 14 min.
2018-03-25

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Klaipėdoje nugalėjo pasaulio čempionato prizininkus

Savaitgalį Klaipėdos Melnragės paplūdimyje praūžė trečiasis atvirojo Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato etapas. Šio turnyro lygį gerokai pakėlė svečiai iš užsienio, kurie išsivežė ne vieną medalių komplektą, tačiau etapo nugalėtojais tapo Lietuvos tinklininkai. Vyrų turnyrą papuošė latvių Kristapo Šmito bei Mihailo Samoilovo dalyvavimas. Šie paplūdimio tinklininkai prieš keletą savaičių Kinijoje vykusiame pasaulio jaunimo (iki 21 metų) čempionate iškovojo bronzos medalius.