Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ieva sargautytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ieva sargautytė“.

Teisingi studentų vakarėliai, arba kodėl ne visiems mokslo šaknys karčios

Artėjant vasarai didžioji dalis studentų džiūgauja pagaliau galinti nusimesti mokslų naštą. Tačiau anaiptol ne visiems mokslų šaknys karčios – yra tokių, kurie su pasimėgavimu ne tik studijuoja, bet ir užsiima papildoma moksline veikla: dalyvauja konkursuose, konferencijoje, rašo mokslinius straipsnius ir t.t. Keli Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto studentai sutiko papasakoti apie kitokį savo pasirinkimą bei požiūrį.
2012-06-14

I. Sargautytė iškovojo sidabrą

Lietuvoje vykstančio 41-ojo pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato moterų varžybose ilgojoje ketvirtadienį mūsų šalies atstovė Ieva Sargautytė iškovojo sidabro medalį. Nugalėjo daugkartinė pasaulio ir Europos čempionatų prizininkė rusė Tatjana Riabkina. Ji 8,2 km distanciją su 19 kontrolinių punktų (KP) Aukštadvaryje (Trakų r.) įveikė per 62 min. 3 sek. 27-erių metų I. Sargautytė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 7 sek. Bronzos medalį pelnė rusė Natalija Koržova.
2008-10-09

Orientavimosi sporto pasaulio čempionato ilgojoje trasoje į finalus pateko penki lietuviai

Šveicarijoje prasidėjo Pasaulio orientavimosi sporto čempionatas, kuriame dalyvauja 42 šalių atstovai - 146 moterys ir 190 vyrų. Pirmoji varžybų diena buvo sėkminga Lietuvos orientacininkams: net penki iš šešių pateko į finalines varžybas ilgojoje trasoje. Moterų 6,2 km su 13 kontrolinių punktų (KP) trasoje Vilma Rudzenskaitė ir Ieva Sargautytė buvo devintos atitinkamai antrame ir trečiame kvalifikaciniuose bėgimuose, o Jolanta Ražaitienė liko 18-a - pirmame.
2003-08-05

Pasaulio orientavimosi sporto čempionate į finalą pateko penki iš šešių startavusių lietuvių

Pirmadienį (08.04) Šveicarijoje prasidėjusio pasaulio orientavimosi sporto čempionato pirmojoje rungtyje - kvalifikacinėse varžybose ilgojoje trasoje - penki iš šešių Lietuvos orientacininkų iškovojo teisę trečiadienį varžytis finale. Moterų varžybose Ieva Sargautytė ir Vilma Rudzenskaitė savo grupėse buvo devintos, o Jolanta Ražaitienė užėmė 17-ąją vietą. Tarp vyrų Simonas Krepšta užėmė 9-ąją, Nerijus Šulčys - 10-ąją vietą, o 20-as likęs Modestas Bacys į finalą nepateko.
2003-08-04

Į orientavimosi pasaulio čempionatą išvyko devyni Lietuvos sportininkai

Į Šveicarijoje vyksiantį orientavimosi sporto čempionatą antradienį (07.29) išvyko Lietuvos rinktinė, kuri dalyvaus rugpjūčio 4-9 dieną vyksiančiame Pasaulio čempionate. Rugpjūčio 4-9 dieną vyksiančiame čempionate dalyvaus devyni mūsų šalies atstovai - Saulius Andrėkus, Modestas Bacys, Simonas Krėpšta, Nerijus Šulčys, Edgaras Voveris, Jolanta Ražaitienė, Vilma Rudzenskaitė, Ieva Sargautytė, ir Giedrė Voverienė bei komandos treneris Povilas Rakštikas.
2003-07-29

Orientacininkai išsidalijo Lietuvos čempionato medalius

Dvi dienas Sariuose (Švenčionių rajonas) ir Ažušilėje (Ignalinos rajonas) stipriausi Lietuvos orientacininkai ir veteranai rungtyniavo dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų vidutinėje ir ilgoje trasose.