i. plūkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „i. plūkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „i. plūkas“.

Permainos „Trakuose“: išvyksta vartininkas, komandą papildo gynėjas

UEFA Europos lygos atrankoje kovojančių „Trakų“ stovykloje – permainos. Ekipą paliko vartininkas Ignas Plūkas, tačiau prie jos prisijungė Aleksandras Levšinas. I. Plūkas „Trakuose“ žaidė nuo 2016 metų. Iš pradžių jis buvo Mariaus Rapalio dubleris, tačiau vėliau tapo pagrindiniu vartininku. Ypač sėkmingi vartininkui buvo 2017-ieji, tačiau prieš šio sezono startą jis patyrė traumą ir į Igno vietą buvo pakviestas Tomas Švedkauskas. Pastarasis netruko išsikovoti pagrindinio vartininko poziciją.
2018-07-16

Rinktinės kandidatai lieka „Trakuose“

Neseniai 24-ojo gimtadienio sulaukęs vartininkas Ignas Plūkas bei po poros savaičių 22-ąjį gimtadienį švęsiantis saugas Modestas Vorobjovas ir kitąmet vilkės „Trakų“ marškinėlius. Šiemet didžiulį žingsnį savo karjerose žengę futbolininkai nusiteikę nesustoti, toliau tobulėti ir vėl sulaukti rinktinės vyriausiojo trenerio Edgaro Jankausko kvietimų į nacionalinės komandos stovyklas.
2017-12-18

Karštame ir lietingame lyderių mūšyje – lygiosios

Kova dėl titulo nepaaštrėjo. „Trakai“ du baudinius įmušus Arūnui Klimavičiui, pirmavo A lygos lyderių dvikovos antrajame kėlinyje, tačiau persvaros neišlaikė ir su Vilniaus „Žalgiriu“ pasidalijo po tašką – 2:2 (1:1). Turnyro lentelėje čempiono atotrūkis, riteriams turint rungtynes atsargoje, nesikeitė – 9 taškai.
2017-08-12

„Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją nutraukė riteriai

Michailo Šyškos įvartis paskutinę rungtynių minutę išplėšė pergalę vilčių kovoti dėl titulo neprarandantiems „Trakams“ laikinojoje sostinėje ir nutraukė šešių iš eilės „Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją – 2:1 (1:0). Iš dugno lipantys žalgiriečiai sugebėjo išlyginti rezultatą mačui artėjant prie pabaigos, bet dar vieno taško į savo taupyklę neįsidėjo. Pirmajame kėlinyje į stadioną susirinkę žiūrovai momentais lepinami nebuvo.
2017-08-09

Savo jėgomis patikėję „Trakai“: turime gerus šansus

„Žaisime su labai stipriu varžovu, laukia sunkios rungtynės“, – neabejoja ketvirtadienį į lemiamą UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo kovą stosiantys „Trakai“. Galingas oponentas iš Švedijos lietuvių negąsdina. Jie sieks pergalės ir galimybės tęsti sezoną Europoje. Nuo pat starto kesinsis į teigiamą rezultatą Pirmąjį mačą prieš savaitę Švedijoje šeimininkai laimėjo 2:1. „Norrkoping“ įvarčius pelnė Sebastianas Anderssonas (32 minutė) ir Karlas Holmbergas (61 min.