i. lelys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „i. lelys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „i. lelys“.
REKLAMA
Netikėtumas 5 km aukštyje: „Iki“ širdelių iššūkį priėmusiam I. Leliui teko perimti lėktuvo valdymą  Netikėtumas 5 km aukštyje: „Iki“ širdelių iššūkį priėmusiam I. Leliui teko perimti lėktuvo valdymą

Netikėtumas 5 km aukštyje: „Iki“ širdelių iššūkį priėmusiam I. Leliui teko perimti lėktuvo valdymą

Priėmęs prekybos tinklo „Iki“ jam mestą širdelių iššūkį socialinių tinklų žvaigždė Ignas Lelys tikėjosi nustebinti sekėjus originalumu, tačiau nė neįtarė, kaip smarkiai nustebs ir pats. Dviviečiu lėktuvu kartu su pilotu pakilęs į orą tam, kad danguje išskraidytų širdelės formos maršrutą, Ignas atsidūrė situacijoje, kai tam, kad pasiektų tikslą, lėktuvo valdymą net teko perimti pačiam.
2023-07-26

Igno Lelio gyvenime – pokyčiai: „Pradėsime kartu gyventi Vilniuje“

Buvęs radijo laidų vedėjas Ignas Lelys – aktyvus socialinių tinklų vartotojas. Vaikinas vis dažniau savo sekėjams parodo įvairių asmeninio gyvenimo akimirkų. Tiesa, dažnai draugų būryje laiką leidžiantis vaikinas jo atranda ir brangiausioms savo gyvenimo moterims. Visai neseniai jis su sese Rolanda ir mama Laima pasidalijo atostogų akimirkomis iš Italijos. Į Veneciją jie skrido aplankyti Igno sesės Inesos, kuri nusprendė studijuoti Venecijoje.
2018-07-26

Ignas Lelys atskleidė, kaip pateko į šou verslą: pats save pasiūliau

„Norėjau atsidurti šou versle, bet nežinojau, kaip ten patenkama. Todėl nuėjau ir pats save pasiūliau“, – sako viešumoje trečiuoju „Radistu“ dažnai vadinamas, socialinių tinklų žvaigždė Ignas Lelys. Iš Šilutės kilęs Ignas 16-ojoje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2018 papasakos, kaip per porą mėnesių be jokios patirties ir be pažinčių pelnė ne tik garsiųjų didžėjų pasitikėjimą, bet ir tapo vienu mėgstamiausių socialinių tinklų herojumi.
2018-01-19

Po gandų apie skyrybas – I. Bernotaitytė ir I. Lelys atskleidė, ar jie dar kartu

Tobula pora laikomi radijo laidų vedėjas Ignas Lelys ir atlikėja Iglė Bernotaitytė šio mėnesio pradžioje pakurstė kalbas apie galimai pašlijusius santykius tarpusavyje. Pora apsilankė tame pačiame koncerte, tačiau jį stebėjo atskirai. Gerbėjų džiaugsmui – Iglė ir Ignas vis dar kartu. Tai puikiai iliustruoja naujausios akimirkos iš įsimylėjėlių gyvenimo. Socialiniame tinkle „Instagram“ I. Lelys pasidalino trumpu vaizdo įrašu, kuriame įamžinta itin romantiška I. Bernotaitytės dovana jam.
2017-08-25
Į viršų