hot rod

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hot rod“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hot rod“.

„Hot Rod“ stiliaus automobiliai Lietuvoje: kodėl mūsų šalyje jų tiek mažai?

Lietuvoje gyvena didžiulis būrys talentingų auksarankių, kurių garažuose gimsta automobiliams skirti nestandartiniai sprendimai, jų išmonė padeda siekti efektyvių rezultatų autosporte. Be to, standartiniams automobiliams neprijaučiantys benzingalviai nuolatos sugeba pademonstruoti kaip pasaulyje populiarius modifikavimo stilius galima pritaikyti kasdieniškuose automobiliuose. Šiuo metu galima drąsiai teigti, jog Lietuvoje populiariausia automobilių puošybos kryptis – „Stance“ stilius.
2023-05-04

Hot Rodas, kurio dydis XXL

Hot Rod stiliaus automobilių receptas yra pakankamai paprastas. Savo garaže reikia turėti automobilį, kuris galėtų tapti naujo projekto donoru, pasigaminti vamzdelinę konstrukciją, ant jos sumontuoti netradicinės išvaizdos kėbulą, po kapotu sumontuoti didžiulį variklį ir nepamiršti siaurų padangų, kurių sukibimas su kelio danga yra ne pats geriausias. Apskritai - Hot Rod stiliaus automobiliai būna pakankamai kompaktiški ir prigludę prie žemės.
2016-04-06

Europietiška Hot Rod'o interpretacija su „Citroen“ ženkliuku

Hot Rod stiliaus automobilių kultūra Europoje neturi tokių gilių ir ilgamečių tradicijų kaip anapus Atlanto gyvenantys automobilių entuziastai. Nors Hot Rod tipo automobilių Europoje nėra labai daug, tačiau šio stiliaus entuziastų yra pakankamai.  Britai turėdami daugiausiai laisvės automobilių puošybos srityje, gali savo garaže sukonstruoti neįprastos išvaizdos Hot Rod stiliaus automobilį ir su juo išvažiuoti pasivažinėti į bendro naudojimo kelius.
2016-04-04

„Saab“ širdis + „Ford“ kėbulas = fantastiškiausias drifto bolidas

Turbūt dabar tikitės išvysti Jungtinėse Valstijose surinktą Hot Rod stiliaus automobilį, kuris niekino netrukdomas važinėja saulėtosios Kalifornijos valstijos keliais. Deja, su dideliu džiaugsmu norime pasakyt, jog šis unikalus automobilis buvo suprojektuotas D.Britanijoje!  Netradicinės išvaizdos automobilius dievinantis automanas iš D.Britanijos, savo ir keletos pagalbininkų rankomis sukonstravo drifto varžyboms skirtą bolidą, kuris iš pirmo žvilgsnio primena į klyną kalantį Hot Rodą.
2016-01-19

Dariaus garaže - unikalus Hot Rod stiliaus projektas

„Hot Rod“ stiliaus projektai - Jungtinių Valstijų automobilių kultūros dalis ir palikimas visam pasauliui. Nors šie unikalios išvaizdos ir konstrukcijos senajame žemyne turi susidurti su didžiuliu biurokratiniu mechanizmu, tačiau tai neatbaido automanų, kurie gavę galimybę pradeda konstruoti analogų neturintį projektą.  Šiandien jums visiems parodysime Dariaus garaže gimusį projektą, kuris po truputėlį artėja link finišo tiesiosios.
2016-01-15

„Coupezilla“ - automano vaizduotės vaisius

Jungtinėse Valstijose - tai tik dar vienas Hot Rod'as. Mums, europiečiams - nuostabus projektas, kurį su mielu noru norėtų įgyvendinti kiekvienas automanas Europoje. Kaip ir pridera, amerikietiško Hot Rod'o kūrimas prasideda nuo „Ford A“ modelio kėbulo. Vėliau visas dėmesys nukreipiamas į savadarbę važiuoklę, kol galiausiai prieš Jūsų akis stovi platus, žemas, ugnimi besispjaudantis monstras.
2015-03-08

Šeimyninis universalas pavirto grėsmingu Hot Rod'u

Koks yra pats tinkamiausias automobilis, jeigu užsimanote savo garaže sukonstruoti amerikietišką Hot Rod'ą? Jis turi būti senas, jis greičiausiai turi dėvėti „Ford“ markės ženkliuką. Kaip ir viskas aišku, ar ne? Vis dėlto, ne visi pasaulyje gyvenantys automanai mėgsta „Ford“, ir tikrai ne visi nori Hot Rod'us kurti pagal tam tikras taisykles. Štai šis „Chevrolet“ galėtų būti puikus pavyzdys. Juk ne kiekvienas automanas savo šeimyninį automobilį paverstų į neįprastai atrodančias vežėčias.
2014-12-26

„Hot Wheels“ modeliukas užaugo ir tapo piktu hot rod'u

Turbūt daugelis esate matę kaip atrodo „Hot Wheels“ firmos žaisliniai modeliukai. „Hot Wheels“ kompanijos produkcija dažniausiai išsiskiria ne standartinių, bet patobulintų modelių kopijomis. Platūs sparnai, didžiuliai ratlankiai ir ryškios spalvos yra „Hot Wheels“ modeliukų išskirtinis bruožas. „Ford“ ir „Hot Wheels“ praėjusiais metais pristatė bendromis jėgomis sukurtą koncepcinį automobilį, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo, lyg būtų padidinta „Hot Wheels“ modeliuko versija.
2014-10-24

Ford Model A kėbulą turintis Hot Rod'as išverstų kiekvieną automaną iš koto

Hot Rod'ai nėra paprasti automobiliai. Jie išsiskiria savo išvaizda, konstrukciniais sprendimais, varikliais. Kartais atrodo, kad juos pagaminę žmonės taip pat atkeliavo iš kitos planetos. Tačiau pasižiūrėjus į jų pagamintas mašinas ar gali atrodyti kitaip? Automobilių gamintojai dažnai savo kūrinius mėgsta pavadinti išskirtiniai, tačiau jiems reikėtų susipažinti bent jau su vienu hot rod'ininku. Pasaulyje nesurasite originalesnių, įdomesnių ir šiurpą keliančių (gerąja prasme) automobilių.
2014-09-04

Šešiolikos cilindrų širdį turintis hot rod'as

Frankas van Tatenhoveas ir Martinas Quistas - du užkietėję automanai, kurie didžiąją dalį laiko praleidžia krapštydamiesi prie sunkiosios technikos. Nors abudu vyrai duoną užsidirba taisydami įvairiausius automobilius, pikapus ar „Detroit Diesel“ variklius, Frankas ir Martinas iš tiesų turėjo silpnybę hot rodams. Abudu vyrai daugelį metų planavo kada nors sukurti analogų neturintį projektą, kuris pademonstruotų jų inžinerinį išprusimą ir išradingumą.
2014-07-13
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų