henrikas vaitiekūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „henrikas vaitiekūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „henrikas vaitiekūnas“.

Henrikas Vaitiekūnas – apie naujausią kūrinį ir vienintelę žmoną: atskleidė ilgos santuokos receptą

Žurnalistas, televizijos laidų kūrėjas ir vedėjas Henrikas Vaitiekūnas, pakviestas atvykti į Klaipėdą, iškart mielai sutiko. Juolab kad ir kviestas buvo kaip prigimtinis klaipėdietis – čia augęs, baigęs mokyklą ir iš čia nėręs į šalies žurnalistikos vandenis. Todėl ir tapo Klaipėdos m. savivaldybės Imanuelio Kanto bibliotekos Melnragės padalinio inicijuoto renginių ciklo „Žmonės – Klaipėdos švyturiai“ trečiojo susitikimo herojumi.
2024-05-05

Iš viešumos dingęs legendinis laidų vedėjas Henrikas Vaitiekūnas atskleidė, ką veikia dabar

Iš viešumos ir televizijos ekranų dingęs, tačiau nuo žurnalistikos nepabėgęs televizijos laidų kūrėjas, vedėjas Henrikas Vaitiekūnas neseniai išleido debiutinę knygą pavadinimu „Felčerio užrašai“. Jos lapuose nugulė ne viena dešimtis rašinių apie sveikatą, nepažintas įdomybes ir įvairenybes, tad autorius sako: „Knygą turėtų skaityti tie, kurie yra smalsūs – jie ten daug ką sužinos“. Žvarbią rudens dieną su Henriku susitinkame pačioje Vilniaus širdyje – Gedimino prospekte.
2023-11-05

Vaitiekūnas prabilo apie vėžio diagnozę

Ketvirtadienį Stanislavas Stavickis-Stano ryžosi netikėtam poelgiui – jis pristatė savo autobiografinį romaną, pavadinimu „Kodėl aš“. Į knygos pristatymą atėjo ir žymus žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Henrikas Vaitiekūnas.  Renginyje dalyvaujantis vyras prisipažino apie vėžio diagnozę. Naujienų portalui tv3.lt vyras patvirtino, jog jam buvo diagnozuotas vėžys. Vyrui prieš trejus metus diagnozuotas šlapimo pūslės vėžys, tačiau tik dabar jis apie tai sutiko pranešti viešai.
2019-11-28

Būrėja Budraitytė subūrė draugus: pristatė ypatingą žinią

Viena populiariausių šalies būrėjų ir astrologių, kurios patarimais kasdien vadovaujasi šimtai lietuvių, Vaiva Budraitytė pakvietė į debiutinės knygos „Gyvenimą keičiantys patarimai“ pristatymo vakarą.
2019-05-21

Laidoje „Lietuva – jūrinė valstybė“: kur ir kaip gimsta laivai?

Lietuva - ne puodų žiedimo ir ne kioskelių kraštas! Tokią išvadą padarė laidos „Lietuva – jūrinė valstybė“ kapitonas-žurnalistas Henrikas Vaitiekūnas, kartu su komanda visą dieną praleidęs bendrovėje „Vakarų laivų gamykla“ ir jos padaliniuose. Tarp didžiulių gabaritų laivų, jų korpusų ir gamybos įrenginių kartu sukiojosi ir klaipėdietė, Pilies džiazo festivalio asociacijos vadovė Inga Grubliauskienė.
2012-06-29

Jūrininko dalią „matuosis“ baleto artistas N. Juška

Jūrininkai – drąsūs žmonės, jų negąsdina audros, bet stoviniuodami prie medikų durų jie neretai išbąla kaip ir gydytojų chalatai... Klaipėdos jūrininkų ligoninės Jūros medicinos poskyrio darbuotojai tuo nesistebi, nes gydytojo diagnozė bet kurį jūreivį gali įkalinti krante, o tada, sako medikai, žmogus tikrų tikriausiai suserga jūros liga.
2012-06-24

H. Vaitiekūnas: kada paskutinį kartą ištarei žodį Tėvynė?

Šį vakarą visa Lietuva raginama susivienyti ne dėl krepšinio, futbolo ar kito mūsų kraują kaitinančio įvykio, tačiau tam, kad drauge, su pasididžiavimu, pagerbtume savo tautiečių atminimą. 21 val. vakaro per Lietuvos televiziją prasidės tiesioginė projekto „Misija Sibiras'12“ paramos akcijos - koncerto transliacija, kviesianti palaikyti jaunimo iniciatyvą ir prisiminti bemaž kiekvieną lietuvių šeimą palietusį tremties laikotarpį.
2012-06-07

Klaipėdietis žurnalistas H. Vaitiekūnas ves laidą apie jūrą ir jos žmones

Gegužės 13-ąją, sekmadienį, Lietuvos televizijos eteryje startuoja naujas TV projektas „Lietuva – jūrinė valstybė“. Jūrinės valstybės piliečiui tai puiki proga pažinti kitokį, tikrą, pajūrio ir jo žmonių gyvenimą. „Tai ne pasivaikščiojimas paplūdimiu ar pasisėdėjimai pajūrio kurortų kavinėse, romantišku jūros peizažu gėrintis nuo kranto ir net nesušlampant kojų. Tai tikri reportažai nuo vandens, tikros jūros žmonių patirtys bei istorijos.
2012-05-08

Projektą palikusi „fėja“ Jelena: be mūsų jums bus liūdna

Pramoginio televizijos projekto „Šok ir lieknėk“, kurio šios savaitės tema - aistra ir neapykanta - dalyviai įspūdingais rezultatais nepradžiugino. Ankstesnė laidose dauguma dalyvių numesdavo 4-5 kilogramus, o šioje svoris krito tik po 1-2 kg. Projektui įpusėjus, darosi sunku mesti nereikalingus kilogramus bei stebinti šokio žingsneliais. Šios laidos lyderei Rūtai Malkutei antrą savaitę iš eilės pavyko parodyti geriausią rezultatą - šį kartą jai pavyko atsikratyti 3 kg.
2012-04-14

Premjerinės „Chorų karų“ laidos scenoje – beveik pusšimtis žvaigždžių

Jau šį sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – grandiozinis trečiojo didžiausio masto muzikinio projekto Lietuvoje „Chorų karai“ sezono startas! Milžinai generolai intensyviai galandasi ginklus: šlifuoja paskutinius dainų posmus, dailina jau beveik paruoštus įspūdingus sceninius kostiumus ir kasdien aktyviai repetuoja šokių žingsnelius.
2012-01-17
REKLAMA
REKLAMA

Atlikėjas Deivis tapo Kalėdų seneliu?

Šeštadienį TV3 „Šok su manimi“ projekto metu dalyviai padovanojo žiūrovams artėjančių švenčių nuotaikas. Atlikėjas Deividas Norvilas su partnere Katerina Voropaj nustebino savo pasirinkimu: tą kartą Deivis įsijautė į Kalėdų senelio vaidmenį. Prieš pasirodant  minėtajai porai ant parketo, laidos vedėjas Vytautas Šapranauskas ragino salės svečius garsiai kviesti Kalėdų senelį. Susirinkusieji kaip reikiant įsijautė ir išpildė aktoriaus prašymą. Jau po akimirkos ant parketo pasirodė Deivis.
2011-12-03

„Pinigų kartos” komandą papildė H. Vaitiekūnas

Jau aštuntąjį savo sezoną Lietuvos televizijos laida „Pinigų karta“ pradeda atsinaujinusi ir sustiprėjusi  – prie kūrybinės grupės prisijungė vienas žinomiausių Lietuvos žurnalistų Henrikas Vaitiekūnas. „Užaugau žiūrėdamas Henriko reportažus, originalius vaizdinius sprendimus ir netradicinius eksperimentus. Labai džiaugiuosi,  kad jis nusprendė pasidalinti savo gyvenimiškomis įžvalgomis su „Pinigų kartos“ žiūrovais“, – sako laidos prodiuseris ir vedėjas Andrius Tapinas.
2011-09-02

H. Vaitiekūnas: televizijos savo turiniu augina „debiliukus“

Televizijų programų tinkleliai atrodo sudaryti taip, lyg programų direktoriai nusižiūrėtų vieni nuo kitų: tuo pačiu metu į eterį transliuojami dainų ir šokių projektai, pokalbių, pseudo publicistikos šou arba bulvarinės laidos. Vieni šalia kitų įrašyti amerikietiški animaciniai filmai,  meksikietiškos muilo operos, lietuviški serialai, „premjeriniai“ vakaro filmai kovoja už tikslinės auditorios dalį.
2011-03-08

Filomenos fenomenas

Daugelio intelektualų pasipiktinimui, o leidėjų džiaugsmui Filomenos Taunytės, 83 metų medikės ir publicistės, knygos jau keleri metai nesitraukia iš skaitomiausiųjų dešimtukų. Nusprendėme paanalizuoti Filomenos fenomeną. Lietuvos leidėjai džiaugiasi, jei parduodami trys–penki tūkstančiai knygos egzempliorių, o bendras Filomenos Taunytės  keturių knygų tiražas – beveik 60 000. Ši autorė yra ne tik viena populiariausių, bet ir viena labiausiai kritikuojamų.
2009-03-05

Garsenybių pirmosios meilės virpesiai

Turbūt bent kartą gyvenime visi buvome įsimylėję. Tampėme mergaites už kasų, nedrąsiai mirkčiojome berniukams iš aukštesnių klasių, galbūt pamilome tik įžengę į universitetą. Šv. Valentino dienos proga LŽ kalbina žinomus žmones ir prašo jų prisiminti, kokia buvo pirmoji meilė ir kaip ji baigėsi. O gal vis dar nesibaigė? Šis berniukas virš lūpos turėjo apgamą. Ta ilgais šviesiais plaukais mergaitė buvo stropiausia klasės mokinė. O ana mokėjo gražiai deklamuoti. Su tuo vaiku buvo smagu žaisti.
2009-02-14

Net kai tamsu ir niūru, yra kuo džiaugtis

Regis, nespėjo prašvisti, o jau temsta. Dangus dažniausiai apsiniaukęs, šalta, gamta apmirusi. Už lango niūru, nelabai traukia kur nors eiti. Atostogos pamirštos, o gyvenimas juda dviem kryptimis: darbas - namai. Ar tokiu metu sunku rasti progų pasidžiaugti? Sugebėjimas susikurti gerą nuotaiką nepriklauso nuo sezono ir oro. Tačiau kartais atrodo, kad tamsiu sezono metu džiaugsmo būna mažiau, o liūdesio - daugiau.

Pralaimėję, bet tuo patenkinti

Šių metų kandidatų į Seimą sąrašai kaip niekad pasižymėjo scenos ir ekrano įžymybių gausa. Dalis jų artimiausius ketverius metus sės prie valstybės vairo, kiti to padaryti dar nepraranda vilties. Likusieji už borto teigia džiaugiasi įgyta patirtimi, rašo „Respublika“. Į politiką nespjauna Su Naująja sąjunga (NS) į Seimą bandžiusi patekti aktorė Gražina Baikštytė teigė rinkimų nesėkmės priežasčių nežinanti. „Gal ir partija padarė kažkokių klaidų, gal ja žmonės nepasitikėjo.

Dauguma kandidatavusių žvaigždžių nepateko į antrąjį rinkimų turą (papildyta)

Suskaičiavus rinkėjų balsus vienmandatėse apygardose, paaiškėjo, kad iš rinkimų kovos pasitraukė dauguma kandidatavusių aktorių, dainininkų ir kitų gerai pramogų pasaulyje žinomų žmonių. Už borto liko dainininkai Inga Valinskienė, Daina Bilevičiūtė, Linas Karalius, Ligitas Kernagis, aktorės Asta Baukutė, Gražina Baikštytė, Vaiva Mainelytė, žurnalistai Henrikas Vaitiekūnas ir Rokas Žilinskas bei kitos žvaigždės.

Socialliberalai į rinkimus eina su komanda, kuri pasiryžusi dirbti pati ir priversti dirbti valdžią

Naujoji sąjunga jau patvirtino galutinį kandidatų į Seimą sąrašą. Į posėdį šeštadienį rinkosi Naujosios sąjungos (socialliberalų) taryba. Patvirtinti socialliberalų kandidatų sąrašai į Seimą vienmandatėse ir daugiamandatėje apygardoje, taip pat aptariamas pasiruošimas rinkimams. Posėdžio pradžioje parodyti žinomo žurnalisto Ferdinando Kauzono sukurti vaizdo atsiminimai apie Naujosios sąjungos lyderį Artūrą Paulauską.
2008-09-03

A. Paulauskas sieks tapti premjeru

Šeštadienį vykusiame Naujosios sąjungos tarybos posėdyje buvo patvirtinti socialliberalų kandidatai vienmandatėse apygardose ir partijos rinkimų sąrašas. Socialliberalų vedlys Artūras Paulauskas neslepia: sėkmės atveju pasibaigus rinkimams jis sieksiąs tapti Vyriausybės vadovu, rašo pirmadienio „Respublika“. Priekyje – patyrę politikai Pirmą vietą savo rinkimų sąraše socialliberalai atidavė partijos pirmininkui A.Paulauskui.
2008-09-01

Socialliberalų sąrašo viršuje - partijos pirmininkas A.Paulauskas

Naujosios Sąjungos (NS) sąraše pirmuoju numeriu įrašytas partijos pirmininkas, aplinkos ministras Artūras Paulauskas. Po partijos lyderio seka švietimo ministras Algirdas Monkevičius, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto narė Nijolė Steiblienė, Seimo Ekonomikos komiteto narys Vaclovas Karbauskis, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Alvydas Sadeckas, partijos atsakingas sekretorius Vaidas Pliusnis, Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narys Valerijus Simulik, Kaimo reik...

Naujoji sąjunga patvirtino narių sąrašus

Šeštadienį Naujosios sąjungos (socialliberalų) partijos taryba patvirtino sąrašus į daugiamandatę rinkimų apygardą. Pirmajame sąrašo dešimtuke pirmenybė teikiama esamiems parlamentarams, dėl to dabartiniai Seimo nariai užima septynias vietas. Į dešimtuką taip pat patenka Šiaulių miesto vicemerė, žymaus krepšininko Roberto Javtoko motina Alma Javtokienė, partijos atsakingasis sekretorius Vaidas Pliusnys ir žurnalistas Henrikas Vaitiekūnas.
2008-08-30

Henrikas Vaitiekūnas

Henrikas Vaitiekūnas Rokiškio apygarda Nr. 50 Svarbiausi darbai, kuriuos nuveiksiu, tapęs Seimo nariu: Lengviausia atsakyti pavyzdžiais. 1.Policijos atstovas spaudai per TV pareiškia, kad bylos tyrimas stringa, „...nes kaltininkas yra... labai turtingas Lietuvos žmogus“ (!). 2.Informacija spaudoje: nusikaltimas dveji metai neišaiškinamas, nes įtariamasis –aukštas Lietuvos policijos pareigūnas (!). 3.Balsavimas Seime: 19 balsų „už“, 3 balsai „prieš“. Įstatymas.
2008-08-29

Kazimieras Šiaulys: Lietuvos televizijoje sklando „kaspervizijos“ dvasia

Stebėtis, kad Sausio 13-ąją atsiranda laisvės kovotojus įžeidžiančių užrašų, labai nereikėtų. Kuo labiau tolstame nuo 1991-ųjų, tuo labiau pati Lietuvos nacionalinė televizija, vienas iš laisvės simbolių, kuriuos gynė iš visos Lietuvos suvažiavę žmonės, darosi panaši į „kasperviziją“. Kas gi ta „kaspervizija“? 1991-ųjų sausio 13-ąją, TSRS kariškiams užgrobus Lietuvos radijo ir televizijos pastatus, netrukus pradėjo veikti okupantų ir kolaborantų radijas ir televizija, kuriai vadovauti buvo paski...

Prasideda registracija į žiniasklaidos apdovanojimus "Nmedia 2007"

Lapkričio 2 dieną prasideda registracija į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamus apdovanojimus už didžiausią kūrybiškumą, progresą ir inovacijas žiniasklaidoje – "Nmedia 2007". Tinklalapyje www.nmedia.lt kandidatūras apdovanojimams gali siūlyti visos visuomenės informavimo priemonės, jų vadovai, žurnalistai ir susijusios organizacijos.
2007-10-31

LRT

Pirmadienis, vasario 4 d.06.00 , 6.38, 7.06, 7.38, 8.06, 8.38 Labas rytas.06.30 , 7.00, 7.30, 8.00, 8.30 Žinios.06.35 , 7.05, 7.35, 8.05, 8.35 Orai.06.36 , 7.36, 8.36 Sportas.09.00 „Komisaras Reksas“ (1) (N-7).09.55 „Namelis prerijose“ (97).10.50 „Daktarė Kvin“ (102).11.45 „Volkeris, Teksaso reindžeris“ (127, 128).13.30 Henrikas Vaitiekūnas. Būna ir geriau... (kart.).14.15 „Fliperis“ (21).14.45 W.Disney'aus valanda.
2007-10-16

Elzė Vasarytė: Ta pati H. Vaitiekūno upė

Tiesiog norisi, kad jau banalus raudonasis šuo kai kam truputėlį įkąstų į kinkas, mat kai kurie televizijos asai pamažu pradeda snausti ant kadaise pasiektų aukštų reitingų laurų. Lygiai prieš savaitę rytinėje LTV laidoje žurnalistas Henrikas Vaitiekūnas anonsavo naują LTV laidą „Henrikas Vaitiekūnas. Būna ir geriau.
2006-02-03

Elzė Vasarytė: Televizinė ryto energija

Rytą nuskambėjus žadintuvui vieni puola kaisti kavą, antri automatiškai įjungia radijo imtuvą, treti tiesia rankas televizoriaus pultelio link. Žodžiu, visi tiesiog prabunda. Visi minėti būdai prabusti yra geri. Vis dėlto mažiausiai galimybių prabusti turi televizijos gerbėjai. Gražu žiūrėti, kaip komerciniai televizijos kanalai rūpinasi mūsų, dirbančių žmonių, t.y. turinčių didžiausią perkamąją galią, rytmečiais.
2006-01-23

Klausimėlių magas

Klausimėlių magas Klausimėlių magas34 metų televizijos laidų „Klausimėlis“ ir „Aerodromas“ vedėjas Juras Jankevičius labiausiai išgarsėjo, išmokęs lietuvius juoktis... iš savęs! Žygdarbio pradžia - baimė Juro Jankevičiaus portretą galima tapyti dvejopai: kaip provokatoriaus (iš „Klausimėlio“) ir kaip aviacijos fanatiko.
2005-05-12

Šiandien laidoje “Klausk” – Henrikas Vaitiekūnas ir Atlanta

Šiandien BTV laidoje “Klausk” į pačius įvairiausius Lietuvos gyventojų klausimus atsakys BTV laidos “Henrikas Vaitiekūnas. Geriau nebūna” vedėjas Henrikas Vaitiekūnas ir dainininkė Atlanta. Kiekvienas, norintis ko nors paklausti šių mūsų visuomenėje žinomų žmonių, gali tai padaryti tiesioginio eterio laidoje. Klausimus šiems žmonėms laidoje, beje, užduos ir ne mažiau žinomi jų kolegos. “Klausk” – šiandien, trečiadienį 20.20 val. per BTV.
2005-01-26

Gintaras Beresnevičius: Savaitgalio TV veidai

Televizijos kanalai sutartinai gal pusantro mėnesio vakarais kartodavo senus filmus ir bandė suktis savomis laidomis, nominacijomis, dirbtinai sukeltais ažiotažais (LTV ir TV3) ir niekaip negali prarasti vilties susikurpti ką panašaus į LNK “Svogūnų” kasmetines apeigas. Naujausi ir geriausi filmai taupomi Kalėdų savaitei; tada per kokias tris dienas bus ištaškytas visas sukauptas rezervas ir žiūrovai tikrai keiksis, nes vienu metu per du tris kanalus eis po gerą filmą, ir taip kelias paras.
2004-12-14

Henrikas Vaitiekūnas – naujoje BTV laidoje

Populiarus žurnalistas Henrikas Vaitiekūnas nuo gruodžio 5 dienos kiekvieną sekmadienio vakarą sveikinsis su BTV žiūrovais – ves autorinę laidą “Henrikas Vaitiekūnas. Geriau nebūna”. “Tai bus ironiška žurnalistika, - sako laidos autorius. – Stengsiuos šimtu procentu paneigti populiarų šiuolaikinį dėsnį, jog nėra to blogo, kas neišeitų į eterį.
2004-11-19

Simonas Bartkus: TV žaidimų sėkmės priežastis - tobulos taisyklės

Šiandienės televizijos programoje apstu įvairiausių šou. Pokalbiai, muzika, anekdotai dominuoja programų tinkleliuose, o intelektualūs (ar bent taip vadinami) žaidimai neretai išstumiami. Belieka tik svarstyti, kas lemia tokio tipo TV laidų sėkmę ar nesėkmę. Ar pamenate, ko gero, pirmąjį televizijos žaidimą Lietuvos televizijų istorijoje? Tai buvo per tuomet valstybinę, dabar nacionalinę, rodytas žaidimas “10x10”. Tais laikais kiekvienas miestas ir miestelis sirgdavo už savo krašto komandą.
2003-01-15
Į viršų