hayesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hayesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hayesas“.

Vestuves planuojantis Hayesas: „Man pavyko „sulėtinti“ žaidimą“

Kauno „Žalgirio“ komandoje debiutavęs Kevarriusas Hayesas vasarą pasitinka ne tik su iškovotu „Betsafe-LKL“ čempiono žiedu, bet ir žinodamas, kad po atostogų grįš į Kauną antram sezonui su žaliai baltais. Sutartį su „Žalgiriu“ pratęsęs K.Hayesas kartu su „Žalgiris TV“ pasidalijo mintimis apie tai, koks buvo jo pirmasis sezonas Lietuvoje. „Manau, kad tai buvo tikrai geros atkrintamosios varžybos. Serija su „Rytu“. Buvo tikras derbis, nuėjęs iki lemiamų rungtynių. Man patiko vyravusios emocijos.
2023-06-15

„Žalgiryje“ – dar viena kibirkštis: šįkart sukonfliktavo Hayesas ir Maksvytis

Kauno „Žalgiris“ iškovojo pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalyje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai gynybiniame mače 69:58 įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ ir pusfinalio serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Ilgą laiką rungtynių kontrolę turėjęs ir 9 taškų pranašumą po dviejų kėlinių turėjęs „Žalgiris“ įkrito į duobę trečiajame kėlinyje. Kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus (49:49). Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei 5 min.
140 2023-05-22

Hayesas Miuncheno tribūnose tikisi pamatyti žalią jūrą

Ketvirtadienį į Miuncheną išskrendantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį žais Eurolygos išvykos rungtynes su „Bayern“ klubu. Vis dar dėl vietos atkrintamosiose kovojantys Kazio Maksvyčio auklėtiniai, norėdami žengti į kitą etapą, turi ne tik įveikti Vokietijos ekipą, bet ir ketvirtadienį sulaukti Vitorijos „Baskonia“ arba Stambulo „Fenerbahce“ klubų pralaimėjimų paskutiniame Eurolygos reguliariojo sezono ture.
2023-04-13

„Žalgirio“ naujokas Hayesas: po mėnesio lietuviškai šnekėsiu laisvai

Vienu įdomiausių šios vasaros Kauno „Žalgirio“ pirkinių tapo amerikietis Nigelas Hayesas, iškart pažadėjęs išmokti lietuvių kalbą. Aukštaūgis jau pirmojoje treniruotėje ne tik pademonstravo patobulėjusias kalbos žinias, tačiau pasidžiaugė ir radęs asmeninį mokytoją. „Susitikau su pirmuoju savo mokytoju šiandien. Džiaugiuosi, kad šį sezoną turėsiu tokį žmogų, nes praėjusį sezoną mokiausi asmeniškai ir iš komandos draugų“, – tikino N.Hayesas.
2019-08-26

„Bushido Hero's“: skandalingasis Heraklis iš JAV Vilniuje tikisi lengvos pergalės

Lapkričio 16 dieną "Siemens" arenoje vyksiančiame "BUSHIDO HERO’S 2013 IN VILNIUS"  tarptautiniame turnyre, vienoje pagrindinių vakaro superkovų, Tomas Pakutinskas susikaus su įspūdinguoju amerikiečiu Antoine “Herakliu” Hayesu. Šioje kovoje svorio skirtumas tarp varžovų beveik 30 kg, tačiau Tomas patyręs kovotojas, garsėjantis “monstrų tramdytojo“ vardu.