havro stb

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „havro stb“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „havro stb“.

Rolando Alijevo klubas nepateko į Prancūzijos krepšinio taurės turnyro pusfinalį

Ketvirtadienį sužaistos pirmos dvejos Prancūzijos krepšinio taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės, kuriose pralaimėjimus patyrė abu ULEN Eurolygos turnyro dalyviai. Nepasisekė Rolando Alijevo Vilerbano "Adecco Asvel" klubui, kuris 73:75 nusileido Dižono JDA ekipai, nors reguliariajame sezone ir buvo įveikęs varžovus 84:75.R.Alijevas per 1 žaidimo minutę pasižymėti nespėjo.
2004-02-27

K. Lavrinovičius įkrėtė R. Jaručiui

Jau baigėsi aštuonių komandų C grupės FIBA Europe League (FEL) krepšinio turnyro trečiojo turo rungtynės Permėje, kur Kšyštofo Lavrinovičiaus vietos "Ural-Great" (Rusija) klubas 101:76 (24:19, 33:20, 20;17, 24:20) sutriuškino Rolando Jaručio Varšuvos "Polonia Warbud" (Lenkija) ekipą. K. Lavrinovičius nugalėtojams per 25 minutes pelnė 21 tašką. R. Jarutis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 16 taškų.