harrisonas barnesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „harrisonas barnesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „harrisonas barnesas“.

Sabonio klubas pratęsė kontraktą su vienu esminių komandos žaidėjų

Sakramento „Kings“ komanda su Harrisonu Barnesu susitarė dėl trejų metų 54 mln. JAV dolerių kontrakto. Puolėjas prie „Kings“ komandos prisijungė 2019 metais ir tada sudarė ketverių metų 85 mln. JAV dolerių sutartį. Praėjusiame sezone amerikietis aikštėje pasirodė visose 82 reguliariojo sezono rungtynėse. 31 metų 203 cm ūgio atletas praėjusiame sezone NBA per 32 minutes vidutiniškai rinkdavo 14,7 taško, atkovodavo 4,4 kamuolio ir atlikdavo 1,5 rezultatyvaus perdavimo.
2023-06-30

NBA sudrebino nepagarbūs ir netikėti mainai: Jamesas liko šokiruotas

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išaušo paskutinioji mainų diena. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį pajėgiausią krepšinio lygą pasaulyje sudrebino netikėti mainai, o į juos netrukus sureagavo ir pats LeBronas Jamesas.
2019-02-07

Lemiamu metu varžovus baudęs Jonas Valančiūnas vėl buvo monstriškas

Jonas Valančiūnas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis sumetė lemiamus baudų metimus ir taip padėjo Toronto „Raptors“ (52-17) komandai įsirašyti jau 11-ąją pergalę iš eilės NBA pirmenybėse. Lietuvio komanda namie 122:117 (29:27, 25:33, 24:24, 28:22, 16:9) palaužė Dalaso „Mavericks“ (22-47). J.Valančiūnas įtvirtino „Raptors“ pergalę, per paskutines dešimt pratęsimo sekundžių jis tris kartus stojo mesti baudų ir pataikė penkis metimus, suklysdamas tik kartą.
2018-03-17

NBA: trigubas dublis, 40 taškų ir pergalingas tritaškis

Šiąnakt NBA lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė krepšininkai Blake’as Griffinas, Khrisas Middletonas ir Harrisonas Barnesas. Pirmasis Los Andželo „Clippers“ į pergalę atvedė trigubu dubliu. Antrasis prie Milvokio „Bucks“ laimėjimo po pratęsimo pridėjo 40 taškų. Trečiasis per 0,5 sekundės pataikė pergalingą Dalaso „Mavericks“ tritaškį. „Clippers“ svečiuose 116:103 (29:30, 33:33, 26:21, 28:19) nugalėjo Atlantos „Hawks“. Los Andželo komandos pranašumas išryškėjo trečiojo kėlinio pabaigoje.
2017-11-23

Absoliutus NBA lygos lyderis namuose privertė pasiduoti ir Majamio „Heat“ krepšininkus

Trisdešimt šeštą pergalę 38-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis „Golden State Warriors“ klubas. Pirmadienį namuose 19,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje čempionų titulą ginantys „Golden State Warriors“ krepšininkai 111:103 (27:25, 29:29, 24:23, 31:26) nugalėjo penktąją vietą Rytų konferencijoje užimančią Majamio „Heat“ (22 pergalės ir 16 pralaimėjimų) komandą.
2016-01-12

Sustabdyti NBA čempionų „Golden State Warriors“ krepšininkų nepavyko ir Čikagos klubui

Rekordinę – keturioliktą – pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono starte komandos istorijoje iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis „Golden State Warriors“ (14/0) klubas. Penkltadienį namuose 19,6 tūkst.
2015-11-21

Absoliutus NBA lygos lyderis įveikė ir Dalaso krepšininkus

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis "Golden State Warriors" (39 pergalės ir 8 pralaimėjimai) klubas. Trečiadienį namuose 19,6 tūkst.
2015-02-05

Absoliutus NBA lygos lyderis svečiuose sutriuškino Sakramento „Kings“ krepšininkus

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis "Golden State Warriors" (38 pergalės ir 8 pralaimėjimai) klubas. Antradienį svečiuose 17,3 tūkst.