halmstad

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „halmstad“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „halmstad“.

„Premier“ lygos klubai draugiškose rungtynėse mušė po šešis įvarčius

Pirmadienį draugiškas rungtynes sužaidė du Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai – diviziono senbuvis Londono „Crystal Palace“ ir po ilgos pertraukos grįžtantis „Cardiff City“. Abi komandos varžovams atseikėjo po šešis įvarčius. „Crystal Palace“ svečiuose 6:1 (4:1) sutriuškino Švedijos antrojo diviziono „Halmstad“. Šeimininkams 17-ąją minutę įvartį pelnė Pontusas Silfweras. Svečių gretose dukart pasižymėjo Patrickas van Aanholtas (38, 40 minutėmis), po sykį – Christianas Benteke (13 min.
2018-07-16

Lietuva prieš Rusiją kausis be keturių savo lyderių

Šiandien 20 valandą Vokietijos mieste Burghauzene draugiškame susitikime savo jėgas išmėgins Lietuvos ir Rusijos rinktinių futbolininkai. Mūsiškiams šios rungtynės bus dar viena puiki proga patikrinti savo jėgas prieš artėjantį atrankos į 2010-ųjų metų Pasaulio futbolo čempionatą ciklą, o rusams tai bus paskutinė repeticija prieš jau šį šeštadienį Austrijoje ir Šveicarijoje startuosiančias Europos pirmenybes.