Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „haimaras zubeldia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „haimaras zubeldia“.

„Astana“ turi naują vadybininką

2010 metais Kazachstano komandos „Astana“ vadybininką, belgą Johaną Bruyneelį, vadovavusį komandai nuo 2007 metų, pakeis prancūzas Yvon Sanquer, o komandoje bus nemažai italų. Y. Sanquer 1990 metais vadovavo komandai „Mutuelle de Seine et Marne“, o 1999 – 2001-ais buvo komandos „Festina“ vadybininku.
2009-10-21

„La Vuelta“: kalnų etape Ignatas Konovalovas finišavo 32-as

11 etape, kurį masiniame sprinte laimėjo amerikietis Tyleris Farraras („Garmin-Slipstream“), aplenkęs belgą Ph. Gilbert („Silence-Lotto“) ir italą M. Marcato („Vacansoleil“), lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 32-as ir bendroje įskaitoje pakilo į 120 vietą (+59 min. 08 sek.). Distancija „Murcia – Caravaca de la Cruz“ (200 km) prasidėjo 1 kategorijos įkalne Alto Collado Bermejo, kurios viršukalnė (1.200 m) yra pati aukščiausia visame Murcijos regione.
2009-09-09

„La Vuelta“: 10 etapą laimėjo I. Konovalovo komandos draugas

10 etapą, lygumos distancijoje „Alicante ‒ Murcia“ (169,5 km), laimėjo lietuvio Ignato Konovalovo bendrakomandininkas, australas Simonas Gerransas („Cervélo“), aplenkęs kanadietį Ryderį Hesjedalį („Garmin-Slipstream“), daną Jacobą Fuglsangą („Saxo Bank“) ir kazachą Alexandrą Vinokourovą („Astana“). I. Konovalovas nuo lyderio poziciją išsaugojusio Alejandro Valverde's atsilieka 59 min. 8 sek. Bendrosios įskaitos lyderiai nepasikeitė: 1. Alejandro Valverde (ESP/Caisse d’Epargne) 40 val.
2009-09-08

„La Vuelta“: lyderio pozicijoje - A. Valverde

Tituluojamas vienu iš didžiausių „Vuelta a España“ favoritų, ispanas Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“), kuris vakar nusileido Cadeliui Evansui („Silence-Lotto“) 2 min., šiandien pralenkė australą 7 sek. ir iškovojo lyderio marškinėlius. Bendroji įskaita po 9 etapo: 1. Alejandro Valverde (ESP/Caisse d’Epargne) 36 val. 26 min. 40 sek. 2. Cadelis Evansas (AUS/Silence-Lotto)              +7 sek.
2009-09-07

„Tour de France 2009“: F. Cancellara ir L. Armstrongas pirmauja toliau

5 etapą netikėtai laimėjo Thomas Voeckleris iš „BBox Bouygues Telecom“ komandos. Tiesa, lyderių pozicijų tai nepaklibino, o ir paties laimėtojo į juos neiškėlė. Trečiadienį Prancūzijoje „Tour de France 2009“ („TDF“) dviratininkai 5 etapą važiavo 196,5 km distancijoje „Le Cap d'Agde - Perpignan“. Tai buvo lygumos etapas. 12 val. 46 min. (vietos laiku) startui buvo pasirengę 178 dalyviai iš 20 komandų.
2009-07-08

„Tour de France 2009“ lyderių gretose – ir Lance'as Armstrongas

Antradienį vyko prestižinių Prancūzijos dviračių lenktynių „Tour de France 2009“ 4 etapas – komandiniam važiavimo laikui. Distancijos Monpeljė miesto apylinkėse ilgis buvo 39 kilometrai. Varžėsi visos 20 komandų. Realus startas įvyko 14 val. 30 min. (Prancūzijos laiku). Komandos buvo išleidžiamos į startą kas 7 minutes. Pirmoji startavo komanda „Caisse d‘Epargne“, trečio etapo komandinėje įskaitoje užėmusi paskutinę vietą. Paskutinė (16 val. 43 min.
2009-07-07

Šiandien paaiškės Tour de France 2007 nugalėtojas

Šeštadienį buvo įveiktas priešpaskutinis, XIX-tas, Tour de France 2007 etapas. Asmeninių lenktynių distancijoje (CLM) Konjakas – Angulemas, aplenkęs australą Cadelį Evansą, pirmą kartą etapo nugalėtoju tapo amerikietis Levi Leipheimeris. Po lenktynių jis negalėjo patikėti savo pergale.55,5 kilometrų distanciją jis įveikė per 1 valandą 2 minutes 45 sekundes.Rezultatą pavyko pagerinti australui Cadeliui Evansui, kuris nuo amerikiečio L. Leipheimerio atsiliko 51 sekunde.
2007-07-29

Iki Tour de France didžiojo finalo liko tik 2 dienos

Penktadienį 141 dviratininkas sėkmingai įveikė Tour de France XVIII-tąjį etapą Cahors – Angoulême. Tai buvo priešpaskutinis lygumos etapas, kuriame dar kartą – prieš šeštadienį laukiantį asmeninių lenktynių (CLM) etapą – savo pranašumus galėjo pademonstruoti sprinteriai. Pakankamai ilgą – 211 km – distanciją buvo numatyta įveikti per 5 valandas.28-erių metų prancūzas Sandy Casaras (Française des Jeux) numatytą distanciją įveikė per 5 val. 13 min. 31 sek.
2007-07-28

Tour de France XVII-to etapo finiše – naujas lyderis

Ketvirtadienį, distancijoje Pau – Castel-Sarassin paaiškėjo ir XVII-to etapo nugalėtojas, ir naujas geltonų marškinėlių lyderis, užėmęs Michaelio Rasmusseno, kuris buvo iš lenktynių pašalintas po išaiškėjusio dopingo skandalo, vietą.Paskutiniuose kilometruose iki finišo varžėsi šis ketvertukas: Voigtas, Elmigeris, Bennati ir Fothenas.Likus 200 m iki finišo, Markusas Fothenas bandė didinti greitį, bet jį aplenkė Daniele Bennati ir iškovojo savo pirmąją pergalę šiose lenktynėse.
2007-07-26

Tour de France XV-tame etape vėl nusišypsojo sėkmė kazachų favoritui A. Vinokurovui

Praėjus dviems dienoms po to, kai Aleksandras Vinokurovas, besigydydamas sužeidimus ir kęsdamas skausmus, netikėtai laimėjo XIII-tą etapą Albi apylinkėse, šiandien jam ir vėl šypsojosi sėkmė.XV-tame etape Foix – Loudenvielle-Le Louron kazachų favoritas Aleksandras Vinokourovas, įveikęs 196 km distanciją per 5 val. 34 min. 28 sek., iš 165 startavusiųjų finišavo pirmas ir atnešė dar vieną pergalę „Astana“ komandai.