gyvenamasis namas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gyvenamasis namas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gyvenamasis namas“.

Savivaldybė grasina nugriauti Žemaitaičio namus, tačiau tai jo nejaudina: „Man vienodai“

Saugomoje zonoje pastatytiems Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio ir buvusio sostinės mero Juozo Imbraso namams gręsia nugriovimas. Tačiau, statybų leidimai šiems gyvenamiesiems namams buvo išduoti, todėl R. Žemaitaitis dėl tokių pažadų nesijaudina ir jau suskaičiavo: savivaldybė jam turės kompensuoti apie milijoną eurų.

Moteris papuolė į nepavydėtiną situaciją – sužinojo, kad jos butas „neegzistuoja“

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi ponia Zosė – ji gyvena name, kuriame yra du butai. Vienas priklauso jai, o kitame gyvena jos kaimynai. Tačiau padėtis pasikeitė, kai kaime nutiesė gatves. Tada liko tik namo numeris, o buto numerių nebeliko. Painia situacija domėjosi gelbėtoja Toma Arcišauskaitė-Lukošienė. Moteris kaltina valdininkus, kad dėl jų atsainaus darbo patyrė finansinių nuostolių.
2023-12-16

Kaune kilęs gaisras supleškino sodybą ir paliko šeimą be namų: ugnis plito žaibiškai

Vidurdienį pakaunėje kilęs gaisras visiškai supleškino sodybą ir paliko šeimą be namų. Ugnis plito žaibiškai- supleškėjo gyvenamasis namas, ūkinis pastatas ir automobiliai. Liepsnos persimetė ir į mišką. Supleškėjo sodyba pakaunėje Riogliškių kaime netoli Zapyškio. Pranešimo apie čia kilusį gaisrą ugniagesiai sulaukė vidurdienį. Į gaisravietę išsiųstos gausios ugniagesių pajėgos – net 7 ekipažai.
393 2023-06-11

Vilniuje iš dūmų apimto buto ugniagesiai išgelbėjo žmogų ir šunį

Vilniuje, Naujosios Vilnios rajone, iš dūmo pilno buto trečiadienį ugniagesiai išgelbėjo žmogų ir jo augintinį. 15.20 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad Gerovės gatvės 9 name, dega butas gyvenamajame name. Pasak pranešimo, penkių aukštų name, trečiame aukšte iš buto sklinda dūmai, o durų niekas neatidaro.
Kriminalai 2022-06-08

Vilniuje liepsnoja gyvenamasis namas

Sostinėje pirmadienį užsiliepsnojus gyvenamajam namui nukentėjo žmogus, jis perduotas medikams. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus vyr. specialistas Saulius Raščevskis informavo BNS, kad atvykus ugniagesiams namas degė atvira liepsna, buvo įgriuvęs stogas. Vienas žmogus perduotas medikams, kiti iš namo išvesti ir, preliminariais duomenimis, jiems pagalbos neprireikė.
Kriminalai 2022-02-28

Vilniuje atvira liepsna dega gyvenamasis namas: dūmų stulpas matomas iš toli

Pirmadienį Vilniuje – gaisras. Netoli Gariūnų turgavietės užsiliepsnojo gyvenamojo namo stogas. Maždaug 21 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Neskučių gatvėje liepsnoja gyvenamojo namo stogas. Atvykus gelbėtojams paaiškėjo, kad liepsna – po stogu, tad situacija buvo apsunkinta. Gaisravietėje į dangų ėmė kilti didelis dūmų stulpas. Jis – matomas iš tolo. Šiuo metu ugniagesiai bando užgesinti kilusį gaisrą. Pirminiais duomenimis, name gyveno 2 šeimos.
Kriminalai 2021-11-22

Rusijoje gyvenamajame name kilusiame gaisre žuvo 8 žmonės: tarp jų – ir vaikai

Rusijos vakarinėje Smolensko srityje trečiadienį paryčiais per gaisrą gyvenamajame name žuvo aštuoni žmonės, pranešė pareigūnai.  „Gaisras gyvenamajame name šalia Smolensko įsiplieskė anksti ryte, kai visi namo gyventojai miegojo. 80 kv. m namas supleškėjo iki pamatų. Žuvo aštuoni žmonės, tarp aukų esama vaikų“, – naujienų agentūrai „Interfax“ sakė Počinkovo rajono administracijis atstovas.
2021-07-07

Rietavo savivaldybėje atvira liepsna dega gyvenamasis namas

Trečiadienį, apie 20.53 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Rietavo sav., Medingėnų sen., Medingėnų k., Vandentiekio g., atvira liepsna dega gyvenamasis namas.
Kriminalai 2021-03-17

Užmiesčio namai Lietuvoje: priklausomai nuo regiono kainos skiriasi kelis kartus

Nekilnojamo turto (NT) ekspertai jau nuo praeitų metų vasaros sako pastebintys gyventojų judėjimą iš miesto į užmiestį. Brokerių teigimu, užsidarymas namuose laisvės ir lauko erdvės išsiilgusius gyventojus privertė ieškoti išeičių – gausiau buvo pradėtos pirkti tiek poilsinės sodybos, tiek gyvenamieji namai už didmiesčių ribų.
2021-02-27

Naktį Šilalės rajone liepsnojo gyvenamasis namas

Sekmadienį, apie 23.56 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilalės raj., Kaltinėnų sen., Gedminiškės k., atvira liepsna dega gyvenamasis namas.
Kriminalai 2020-10-19
REKLAMA
REKLAMA

Širvintų rajone liepsnoja gyvenamasis namas

Antradienį, apie 19.33 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Širvintų r. sav., Gelvonų sen., Sabališkių k., dega gyvenamas namas.
Kriminalai 2020-09-15

Nelaimė Pakruojo rajone – užsiliepsnojo gyvenamasis namas

Šeštadienį, apie 11.23 val., Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie tai, kad Pakruojo r., Pašvitinio sen., Pašvitinio mstl., Taikos g. atvira liepsna dega gyvenamasis namas. Į įvykio vietą išsiųstos Pakruojo r. ir Joniškio r. priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informuota Šiaulių GMP.
Kriminalai 2019-12-07

Sujudimas sostinėje – užsiliepsnojo gyvenamasis namas

Trečiadienį, apie 21.21 val., Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie tai, kad Vilniuje, Tabariškių g. , atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Naujienų portalui tv3.lt Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas patvirtino, kad užsiliepsnojo 2 aukštų mūrinis namas. Pirminiais duomenimis, žmonės suspėjo išbėgti iš pastato, todėl niekas nenukentėjo. Tiesa, namo vidus smarkiai apdegė.
Kriminalai 2019-11-27

Gaisras Jonavos rajone: užsidegė gyvenamasis namas

Sekmadienį, apie 14:11 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Albertavos k. dega namas.
Kriminalai 2019-11-24

Neramus vakaras Kaune – užsidegė namas

Penktadienį, apie 22.17 val., Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kauno m. sav., Kaune, Veiverių g. 188 degė namas atvira liepsna. Kauno Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai naujienų portalui tv3.lt informavo, kad užsiliepsnojusiame name niekas negyveno.

Sujudimas Trakų rajone: užsidegė namas ir ūkinis pastatas

Trakų rajone dega gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Šeštadienį 15.33 val. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie tai, kad Trakų rajone, už Lentvario važiuojant link Kariotiškių kaimo atvira liepsna dega gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Departamento atstovas BNS sakė dėl nukentėjusių ar sužeistų informacijos kol kas neturintis.  Į įvykio vietą išvyko ugniagesiai, informuoti medikai.
Kriminalai 2019-10-12

Švenčionių raj. atvira liepsna dega medinis namas

Antradienį, maždaug 16:37 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Švenčionių raj., Švenčionėlių sen., Švenčionėlių m., Paupio g. atvira liepsna dega medinis gyvenamas namas.
Kriminalai 2019-09-24

Anykščių rajone sudegė gyvenamasis namas

 Anykščių rajone pirmadienio vakarą sudegė gyvenamasis namas, žmonės nenukentėjo. Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Gintaras Matukaitis BNS pranešė, kad name buvę žmonės teigė per vėlai pastebėję įsiplieskusią ugnį. Gaisras pasiglemžė visą namuose buvusį turtą. Vėliau paaiškės, ar namą bus galima atstatyti, nes jis smarkiai nukentėjo, ar teks nugriauti. „Rėmai dar yra, griaučiai dar stovi, bet visas vidus išdegė. Sudegė visi namų apyvokos daiktai.

Vilniuje suplėškėjo gyvenamasis namas, kaltę meta benamiams

Vilniuje dega gyvenamasis namas. Kurį, kaip įtariama, galėjo padegti name besirenkantys benamiai.  Šiandien apie 15 valandą gautas pranešimas, kad Vilniuje, Žirnių gatvėje dega gyvenamasis medinis namas. Savininkas, kuriam priklauso pusė gyvenamojo namo įtaria, kad jį padegė kitoje pusėje, negyvenamose patalpose apsistojantys benamiai.  Nukentėjusiųjų nėra, sudegė visas namo stogas ir antrasis namo aukštas.
Kriminalai 2017-05-21

Rusijoje nugriaudėjo mirtinas sprogimas

Ivanovo mieste per buitinių dujų sprogimą gyvenamajame name sekmadienį žuvo šeši žmonės, tarp jų buvo ir ketverių mergaitė; keturi sunkiai sužeisti gyventojai paguldyti į ligoninę. Nuo kitos panašios tragedijos nepraėjo nė mėnuo – spalio 23 dieną viename Riazanės daugiabučių sprogus dujoms žuvo septyni gyventojai, tarp jų ir kūdikis, dar 13 sužeisti. Sprogimas Ivanove nugriaudėjo sekmadienį 4 val. 15 min.
2016-11-06

Utenos rajone liepsnoja gyvenamasis namas

 Šiandien 17.08 val. pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Utenos rajono savivaldybėje, Puodžių kaime, Klojimo gatvėje 6 veržiasi dūmai iš dviejų aukštų gyvenamo namo. Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, išvyko ir medikai.
Kriminalai 2016-03-17

Baltojoje Vokėje per gaisrą žuvo sutuoktiniai

Sekmadienio naktį sudegė vyras ir moteris. Per gaisrą žuvo ir sutuoktinių šuo. Apie nelaimę Baltojoje Vokėje Bendrajam pagalbos centrui pranešta šiek tiek prieš 22 val. Mediniame daugiabutyje užsidegė kambarys, kuriame gyveno triukšminga porelė. Atskubėję gelbėtojai į lauką iš degančio buto antrame aukšte išnešė vyrą. Jis rastas prie buto durų. Vyras nerodė gyvybės ženklų. Kad jis nebegyvas, netrukus patvirtino ir medikai. 45 vyriškis, spėjama, užduso dūmuose.
Aktualijos 2016-01-17

Jonavos rajone per gaisrą sudegė gyvenamasis namas

Trečiadienio naktį Jonavos rajone esančiame Stašėnų kaime sudegė gyvenamasis namas. Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, apie gaisrą pranešta 23 valandą. Atvykus ugniagesiams, vieno aukšto medinis namas su mansarda degė atvira liepsna. Iki ugniagesiams atvykstant iš pastato į lauką išėjo dvi moterys ir dviejų metų vaikas. Dėl patirto šoko vienai iš moterų ir vaikui prireikė medikų pagalbą.
Kriminalai 2015-09-23

Vilniuje kilus dideliam gaisrui bendrabutyje kilo sumaištis

 Penktadienio vakarą apie 21.30 gautas pranešimas, kad sostinės Žirmūnų mikrorajone kilo gaisras. Žirmūnų gatvės 147 numeriu pažymėtame name liepsna apėmė tris butus. Pirminiais duomenimis žuvusiųjų nėra. Iš dūmų apimto namo išgelbėta dešimtys žmonių. Gelbėtojų teigimu, gaisras kilo ketvirtame aukšte esančiame bute. Liudininkai pasakoja, kad jo savininkas piktnaudžiauja alkoholiu. Butas, kuriame kilo gaisras, visiškai išdegė.
Kriminalai 2015-08-07

Vilniuje liepsnos rijo gyvenamą namą

 Sekmadienio popietę Vilniuje, Subačiaus gatvėje, gaisras kilo nuosavame name. Šalia kelio degantį namą pastebėjo pro šalį važiuojantys žmonės, kurie ir iškvietė ugniagesius. Pranešama, kad per gaisrą niekas nenukentėjo – namo šeimininkų viduje nebuvo, jie vėliau grįžo, kuomet su liepsnomis kovojo ugniagesiai. Liepsnos išdegino dalį stogo. Kai kuriuos baldus šeimininkams pavyko išsaugoti. Gaisro priežastis nustatinėjama.
Kriminalai 2015-03-29

Jonavos rajone per gaisrą žuvo vyras

Ketvirtadienį, apie 4 val. Jonavos rajone, Piliakalnių kaime, sudegė 55-erių metų vyro gyvenamas namas. Gaisravietėje rastas apdegęs šeimininko kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama.
Kriminalai 2015-03-27

Užgesinus gyvenamąjį namą Kaune rastos dvi žuvusios moterys

 Vėlų antradienio vakarą Kaune, užsidegus gyvenamajam namui, viduje sudegė dvi moterys. Ugniagesiams buvo pranešta, kad dega namas. Atvykus pirmosioms ugniagesių brigadoms, pastato stogas degė atvira liepsna. 23.38 val. mansardoje, 5 m² ploto vonios patalpoje, rastas apdegęs žuvusiosios M. D. kūnas (apie 80 m. amžiaus). 23.57 val.
Kriminalai 2015-01-14

Šiaulių apskrityje – pirmoji gaisro auka

Šiąnakt Kelmės rajone, Kukečių seniūnijoje, Lupikų kaime ugniagesiai malšino gyvenamajame name kilusį gaisrą, kuris nusinešė žmogaus gyvybę. Pranešimo apie liepsnojantį namą ir galimai esančius žmones gelbėtojai sulaukė 2 val. 1 min. nakties. Atvykę gelbėtojai rado nudegusį medinio namo stogą, o namo vidus degė atvira liepsna. Gaisrą pastebėjo apie 50 m nuo įvykio vietos, už kelio, kone priešais gyvenę kaimynai.
Kriminalai 2015-01-08

Vagišiai keičia orientaciją

Jau kurį laiką gyvenamųjų patalpų apiplėšimais užsiimantys vagišiai keičia darbo metodus, be to, jie vis labiau persiorientuoja nuo butų prie individualių gyvenamųjų namų, pastebi policijos atstovas Sigitas Šeimis. Jo teigimu, signalizacijos nėra šimtaprocentinė apsauga nuo nusikaltimų, tačiau gali labai sumažinti nusikaltimo žalą. Tuo metu šarvuotų durų veiksmingumas, anot specialistų, priklauso nuo jų saugumo klasės.

Gaisras Joniškio rajone pražudė du gyventojus

Joniškio rajone, Gedvainių kaime, trečiadienį, apie 11 valandą užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Gaisrą pastebėjo kaimynai ir iškvietė ugniagesius. Atvykę ugniagesiai medinį namą rado nudegusiu stogu ir įgriuvusia namo perdanga, pastatas buvo paskendęs liepsnose. Ugniagesiai pastatą gesino pora valandų, tačiau jis visiškai sudegė. Baigus gesinti, virtuvėje buvo rasti stipriai apdegę dviejų žmonių kūnai. Name gyveno 78-erių motina ir 45-erių jos sūnus.
Kriminalai 2014-01-29

Alytaus rajone gaisro metu sudegė žmogus

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Alytaus rajone kilo gaisras, rašo delfi.lt. Apie 3 val. ugniagesiai gavo informaciją, kad Alovės kaime dega gyvenamasis namas. Atvažiavus į įvykio vietą pastatas degė atvira liepsna  dėl ko kiti aplinkiniai priestatai taip pat užsiliepsnojo. Užgesinus ugnį sudegusiame name rastas vyro lavonas (g. 1967 m.).   Aiškinamasi, kas sukėlė gaisrą.
Kriminalai 2013-08-17

Degė namai Skuode ir Kretingoje

Ankstyvą pirmadienio rytą degė gyvenamieji namai Skuode ir Kretingoje. Apie tai, kad Skuodo mieste S. Nėries gatvėje dega namas, pranešimas Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas 5.07 val. Po pusvalandžio BPC gavo pranešimą, jog namas dega Kretingos mieste J. Šimkaus gatvėje. Į įvykių vietas išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.
Aktualijos 2013-01-14

Šalčininkų ir Mažeikių rajonuose degė namai, liepsnose žuvo moteris (papildyta 11:48)

(Papildyta 11:48 val.) Sekmadienį paryčiais Mažeikių rajone kilusiame gaisre žuvo moteris. Anot Policijos departamento pranešimo, apie 4 val. užgesinus gaisrą gyvenamajame name Račalių kaime, rastas sudegęs 60 metų M. B. lavonas. Gaisro priežastis nustatinėjama. ----------------------------------------------------------------- Mažeikių rajone degė dviejų aukštų gyvenamasis namas Naktį į sekmadienį Mažeikių rajone dviejų aukštų individualiame gyvenamajame name kilo didelis gaisras.

Verslas stumiamas iš gyvenamųjų namų

Nuo šių metų norintiesiems įkurti grožio saloną, nedidelę maisto prekių krautuvėlę ir daugelį  kitų verslų gyvenamuosiuose namuose teks sugaišti daugiau laiko ir išleisti daugiau pinigų, kad gautų leidimą dirbti. Turi keisti patalpų paskirtį Valdžia deklaruoja, kad  skatina gyventojus imtis verslo, tačiau smulkieji verslininkai ir jų duonos paragauti sumaniusieji teigia, kad realiai ji kaišioja pagalius į ratus.
2012-02-20

Lentvaryje gaisras suniokojo du gyvenamuosius namus

Pranešimas apie gaisrą dviejuose sublokuotose namuose, esančiose Lentvaryje, Statybininkų gatvėje, gautas apie 19 val. Namai yra gyvenami. Į įvykio vietą išvyko gausios gelbėtojų pajėgos, manyta, jog viduje gali būti žmonių. Gaisras lokalizuotas, įvykio vietoje vidurnaktį vis dar dirbo ugniagesiai.

Architektai: nauji namai Britanijoje – gėdingos batų dėžės

Daugelis naujai pastatomų namų D. Britanijoje yra „gėdingi batų dėžės formos namai“, kurie yra per maži šeimos gyvenimui, pareiškė Karališkasis britų architektų institutas. Specialistų tikinimu, vidutiniškas trijų miegamųjų kambarių namas yra 8 procentais mažesnis už rekomenduojamą minimumą. Institutas, kuris ištyrė 3 tūkst. 418 trijų kambarių būstus Anglijoje, pagrindė savo išvadas statybos taisyklėmis, kurios įsigaliojo Londone.
2011-09-15

Nelaimė Čekijoje: per sprogimą žuvo trys žmonės

Trys žmonės žuvo penktadienį per sprogimą viename Otrokovicės miesto bendrabutyje Pietų Moravijoje, Čekijos pietryčiuose. „Preliminariais duomenimis, viename iš kambarių buvo susprogdinta kovinė granata. Tiriamos kelios versijos, viena iš jų - santykių aiškinimasis tarp tragedijos aukų“, - sakė žurnalistams policijos spaudos sekretorė Jana Bartikova. Sprogimas nugriaudėjo septintajame didelio bendrabučio aukšte. Policija mėgina nustatyti žuvusiųjų tapatybę.
2011-06-03

Namas 4x15 m sklype

Kaip galima panaudoti pačiame miesto centre esantį 4x15 metrų sklypą? Antverpene gyvenantys Brittas Crepainas ir Stefanas Spaensas jame pastatė gyvenamąjį namą, kuris natūraliai įsiliejo į aplinką ir yra gana jaukus gyventi.
2010-01-08
Į viršų