gytis vaitkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gytis vaitkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gytis vaitkus“.

G. Vaitkus nepateko į Europos bokso čempionato Minske ketvirtfinalį

Antradienį Minske (Baltarusija) vykstančio jubiliejinio, 40-ojo Europos bokso čempionato aštuntfinalyje, Lietuvos rinktinės narys Gytis Vaitkus (60 kg.) rezultatu 0:3 nusileido olimpiečiui Pavlo Iščenko iš Ukrainos ir baigė savo pasirodymą varžybose. Paskutinė Lietuvos viltis čempionate, Evaldas Petrauskas, trečiadienį ketvirtfinalyje dėl medalio surems pirštines su Prancūzijos atstovu Abdelmaliku Ladjaliu.
2013-06-04

Kikbokso turnyrą Klaipėdoje lydėjo protestai

Savaitgalį Klaipėdoje vykusiame atvirame Lietuvos kikbokso čempionate, kuriame varžėsi 54 Latvijos, Rusijos ir Lietuvos kovotojai, pajūrio atstovai iškovojo visų spalvų medalius. Tiesa, neapsieita be traumų ir protesto raštų. Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centre įrengtame ringe devynių svorio grupių kikboksininkai kovėsi dvi dienas. Šeštadienį vyko atkrintamosios kovos, o sekmadienį - finalai.
2009-10-04

Lietuvių boksininkai patyrė nesėkmes

Milane (Italija) vykstančio pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 57 kg antrajame rate - šešioliktfinalyje - sekmadienį 22 metų Lietuvos atstovas Gytis Vaitkus 3:12 pralaimėjo 21 metų armėnui Azatui Hovhanisianui.
2009-09-06

V. Milevskis nusileido Kinijos boksininkui

Milane (Italija) vykstančio pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 75 kg antrajame rate - šešioliktfinalyje - šeštadienį Lietuvos atstovas Vladimiras Milevskis 9:10 nusileido 24 metų kinui Džangui Dziantingui (Zhang Jianting). 25 metų mūsų šalies boksininkas po dviejų raundų pirmavo 7:5, tačiau trečiąjį raundą pralaimėjo 2:5 ir turėjo pripažinti varžovo pranašumą.
2009-09-06

G. Vaitkus startavo pergale

Milane (Italija) vykstančio pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 57 kg pirmajame rate ketvirtadienį lietuvis Gytis Vaitkus 11:9 įveikė Prancūzijos atstovą Hišamą Ziuti (Hicham Ziouti). Antrajame rate - šešioliktfinalyje - sekmadienį G. Vaitkus kovos su armėnu Azatu Hovhanisianu. Kaip jau skelbta, svorio kategorijoje iki 69 kg pirmajame rate taip pat ketvirtadienį Lietuvos atstovas Janas Romanovskis nugalėjo čeką Martiną Svobodą.
2009-09-03

Pirmadienį Europos kadetų bokso čempionate Kaune pergalę iškovojo tik vienas iš trijų lietuvių

Kauno sporto halėje vykstančiame VIII Europos jaunių (iki 17 metų amžiaus) bokso čempionate, kuriame dalyvauja net 176 boksininkai iš 26 šalių, pirmadienį (08.04) pergalę iškovojo tik vienas iš trijų į ringą įkopusių lietuvių.