gytis sabutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gytis sabutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gytis sabutis“.

Imtynininkai Lenkijoje iškovojo 15 medalių

Lenkijoje vykusiame tarptautiniame jaunių (iki 17 metų) ir jaunučių (iki 14 metų) graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos atstovai iškovojo 15 medalių. Jaunučių amžiaus grupės komandų įskaitoje Šiaulių rajono komanda (treneris Alvydas Tilenis) užėmė antrąją vietą, o panevėžiečiai (treneris Vladimiras Audickas) buvo ketvirti. Jaunių amžiaus grupėje Kauno komanda (treneris Vidas Paleckis) liko šešta.
2009-06-15

Imtynininkas Gytis Sabutis Ukrainoje tapo nugalėtoju

Ukrainoje vykusio tarptautinio jaunučių graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijoje iki 47 kg pirmąją vietą iškovojo Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis Gytis Sabutis. Buvęs tauragiškis įveikė visus keturis varžovus. Panevėžietis Kristupas Šleiva (iki 35 kg) užėmė antrąją, o joniškietis Rytis Kerševičius (iki 38 kg) - trečiąją vietas.
2009-06-12

Estijoje – Lietuvos imtynininkų benefisas

Kohtla-Jarvėje (Estija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose dalyvavo jaunių, jaunimo ir suaugusių amžiaus grupės atletai. Suaugusiųjų turnyre aukso medalį iškovojo Marijus Grygelis. Jis buvo jauniausias svorio kategorijos iki 120 kilogramų dalyvis. Nepaisant to, Marijus jau pirmoje kovoje ant menčių paguldė po pertraukos ant imtynių kilimo grįžusį Europos ir pasaulio čempionatų prizininką Robertą Budrį.