gytis pintulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gytis pintulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gytis pintulis“.

Vieną dieną aktorius, kitą – gesina liepsnojančius pastatus: neeilinis Gyčio Pintulio gyvenimo kelias

Meniška siela bei fiziškai stiprus kūnas kartais gali atrodyti tarsi svajonė iš Mikelandželo skulptūros. Duoną iš darbo gaisrinėje ir aktorystės uždirbantis aktorius Gytis Pintulis atskleidė, kad tarp šių profesijų panašumų yra – daug adrenalino, emocijos bei sveiko jaudulio. Tv3.lt portalui jis papasakojo, kaip suderina tokias skirtingas veiklas. Transporto vadybos studijas baigęs Gytis Pintulis gavęs diplomą staiga pasuko menų kryptimi – išėjo vaidinti ant scenos.
2021-11-30

Šiandien TV3 Grupė siūlo programą sporto ir romantikos mylėtojams

Šiandien TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 žiūrovams siūlo rytą pradėti su jausmingais serialais, o vakare pasinerti į adrenaliną – žiūrovų dėmesiui futbolas ir elektra varomų formulių čempionatas. Šiandien rytą pradėkime su jausmingu serialu „Palaužti sparnai“ – 10.00 per TV3 ir 11.00 val. per TV3 Play. Seriale pasakojama apie Nefisę  – jauną keturių vaikų mamą, kuriai likimas nepagailėjo sunkių išbandymų. Mirus vyrui, ji privalo rūpintis skurstančia šeima.
2020-08-13

Gyčio Pintulio istorija įkvepia ne vieną: tapęs aktoriumi pasirinko ugniagesio kelią

Turbūt niekas taip nenuspalvina gyvenimo kaip meilė. Ir visos jos spalvos – pavydas, intrigos, aistra ir išdavystės... Visa tai žiūrovai išvys naujame lietuviškame humoristiniame seriale „Blogoms merginoms viskas“. Bokso trenerį seriale įkūnijęs aktorius Gytis Pintulis turi ne vieną talentą, pasirodo vyras ne tik vaidina, bet ir dirba ugniagesiu.
2020-07-12

Aktorius Pavilionis nėrė į naujus vandenis: viskas atrodė kitaip

Turbūt niekas taip nenuspalvina gyvenimo kaip meilė. Ir visos jos spalvos – pavydas, intrigos, aistra ir išdavystės... Visa tai žiūrovai išvys naujame lietuviškame humoristiniame seriale „Blogoms merginoms viskas“. Vienos iš pagrindinių herojų, Svajonės vyrą įkūnijęs aktorius Emilis Pavilionis prisipažino, kad reikėjo laiko įsijausti į šį vaidmenį: „Pirmas pamainas dar buvo sunku, bet vėliau įsijaučiau į savo vaidmenį.
2020-06-28

Aktorius Arlauskas – apie baimę kameroms, sudėtingą vaidmenį ir pasirinkimus vaikystėje

Turbūt niekas taip nenuspalvina gyvenimo kaip meilė. Ir visos jos spalvos – pavydas, intrigos, aistra ir išdavystės... Visa tai žiūrovai išvys naujame lietuviškame humoristiniame seriale „Blogoms merginoms viskas“. Kriminalisto personažą įkūnijęs aktorius Giedrius Arlauskas prisipažino, kad reikėjo laiko įsijausti į šį vaidmenį: „Mano personažas šiek tiek šizofrenikas, todėl iš pradžių buvo sunku įsijausti. Jis siekiantis savo tikslų, kartai nešvariais būdais, išdavinėja savo žmoną.
2020-06-23

TV3 eteryje – naujas lietuviškas serialas apie meilės intrigas: tą išgyvenę esame visi

Turbūt niekas taip nenuspalvina gyvenimo kaip meilė. Ir visos jos spalvos – pavydas, intrigos, aistra ir išdavystės... Visa tai žiūrovai išvys naujame lietuviškame humoristiniame seriale „Blogoms merginoms viskas“. Serialas TV3 eteryje pasirodys birželio 29 d. ir visą vasarą džiugins žiūrovus spalvingais personažais, komiškomis situacijomis ir įmantriais siužeto vingiais.  „Lietuviški TV serialai yra labai mėgiami žiūrovų.
2020-06-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų