guillermo canas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „guillermo canas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „guillermo canas“.

Sinsinačio turnyro nugalėtoju tapo Grigoras Dimitrovas

Sinsinačio teniso turnyro čempionu tapo Grigoras Dimitrovas (ATP-11). Bulgaras finale 6:3, 7:5 nugalėjo Nicką Kyrgiosą (ATP-23). Tai didžiausias jo karjeros pasiekimas. Bulgaras į ATP 1000 turnyro finalą pateko pirmą kartą karjeroje. Pakeliui į jį G.Dimitrovas nepralaimėjo nei vieno seto. Šį sezoną bulgaras jau nugalėjo mažesniuose turnyruose Brisbane ir Sofijoje. Abiems tenisininkams tai buvo pirmasis karjeros ATP 1000 turnyro finalas.
2017-08-21

Tenisą paliko Rogerio Federerio skriaudikas

Garsus Argentinos tenisininkas Guillermo Canas oficialiai paskelbė, kad baigia savo 15 metų trukusią tenisininko karjerą. 32-ejų metų argentinietis jos metu buvo pakilęs į net 8 vietą pajėgiausių planetos tenisininkų ATP reitinge, iš viso laimėjo 7-is ATP turnyrus bei triskart žaidė prestižinių „Roland Garros“ varžybų ketvirtfinalyje. Nuo 1995 metų tenise ture jis iškovojo 252 pergales ir patyrė 192 pralaimėjimus bei uždirbo 5,285 mln. dolerių.