grigoras dimitrovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grigoras dimitrovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grigoras dimitrovas“.

Netikėta Carloso Alcarazo nesėkmė Majamyje – pusfinalyje pasitraukė iš kovos dėl trofėjaus

Carloso Alcarazo (ATP-2) viltys iškovoti „Sunshine Double“ žlugo įspūdingu būdu – ketvirtadienį ispanas 2:6, 4:6 nusileido Grigorui Dimitrovui (ATP-12), kuris „Miami Open“ čempionato pusfinalyje susitiks su Alexanderiu Zverevu (ATP-5). Bulgaras laimėjo 77 proc. pirmojo padavimo taškų, o C. Alcarazas tik 56 proc., atmetė keturis iš penkių „break point'ų“ ir per 92 minutes trukusį susitikimą keturis kartus palaužė ispaną.
2024-03-29

ATP turnyre Romoje – italo protrūkis ir užtikrinta Džokovičiaus pergalė

Romoje (Italija) vykstančiame ATP 1000 serijos „Internazionali BNL d‘Italia“ vyrų teniso turnyre serbas Novakas Džokovičius (ATP-1) per 2 valandas 19 minučių 6:3, 4:6, 6:1 nugalėjo bulgarą Grigorą Dimitrovą (ATP-33) ir pateko į aštuntfinalį. Tai buvo jau 12-a serbo pergalė prieš bulgarą per 13 tarpusavio dvikovų.
2023-05-15

Ženevoje – Rogerio Federerio sugrįžimas

Geriausiu visų laikų pasaulio tenisininku vadinamas Rogeris Federeris po dviejų mėnesių pertraukos vėl grįžta į kortus. Jis išbandys jėgas gimtojoje Šveicarijoje – Ženevoje, kur ant grunto dangos vyks ATP 250 serijos turnyras „Gonet Geneva Open“. 39 metų teniso maestro pastarąjį kartą žaidė kovo mėnesį ATP 500 varžybose Dohoje. Katare jis iš dviejų mačų laimėjo vieną. Daugiau šiemet šveicaras nerungtyniavo. 2020 metais jis dalyvavo vieninteliame turnyre – Australijos atvirajame čempionate.
2021-05-17

Sinsinačio turnyro nugalėtoju tapo Grigoras Dimitrovas

Sinsinačio teniso turnyro čempionu tapo Grigoras Dimitrovas (ATP-11). Bulgaras finale 6:3, 7:5 nugalėjo Nicką Kyrgiosą (ATP-23). Tai didžiausias jo karjeros pasiekimas. Bulgaras į ATP 1000 turnyro finalą pateko pirmą kartą karjeroje. Pakeliui į jį G.Dimitrovas nepralaimėjo nei vieno seto. Šį sezoną bulgaras jau nugalėjo mažesniuose turnyruose Brisbane ir Sofijoje. Abiems tenisininkams tai buvo pirmasis karjeros ATP 1000 turnyro finalas.
2017-08-21

G. Dimitrovas mačo metu suskubo padėti negalavusiai mergaitei

Bulgarijos tenisininkas Grigoras Dimitrovas jo ir japono Kei Nishikori susitikimo metu parodė dorą širdį. Bulgaras, pastebėjęs, jog kamuoliukus padavinėjanti mergaitė jaučiasi prastai, nuvedė ją už kortų ribų bei padėjo atsigulti. Vis dėlto gražus gestas G.Dimitrovo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo: „Sony Open“ turnyro Majamyje (JAV) trečiame rate jis pralaimėjo 6:7(1), 5:7, skelbia sportin.lt.
2014-03-24

Pasaulio reitinge – D. Šakinio šuolis į viršų

Lietuvos tenisininkas Dovydas Šakinis pasaulio jaunių (iki 18 metų) reitingų lentelėje iš 353-iosios vietos pakilo į 318-ąją. 16-metis sportininkas turi 131,25 taško. D. Šakinis praėjusią savaitę Suomijoje vykusiame „TaTS Open“ turnyre pasiekė pusfinalius vienetų ir dvejetų varžybose. Už tai jam atiteko 35 reitingo taškai. 17-metis Vadimas Pinko (141,25 tšk.) iš 274-osios vietos nukrito į 293-iąją. Beje, 43-iąją vietą užima jaunių varžybose nebedalyvaujantis Ričardas Berankis (452,5 tšk.
2008-11-04

R. Berankis pateko į „Orange Bowl“ finalą

Septyniolikmetis Ričardas Berankis pateko į neoficialaus planetos jaunių teniso čempionato (Orange Bowl Tennis Championships 2007) Floridos valstijoje (JAV) vienetų varžybų finalą. Antras pagal reitingą Lietuvos tenisininkas aštuoniolikmečių turnyro pusfinalyje šeštadienį 3:6, 7:5, 5:5 nugalėjo mačo nebaigusį keturioliktą pagal skirstymą JAV tenisininką Jarmere`ą Jenkinsą.