grigeo klaipėdos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grigeo klaipėdos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grigeo klaipėdos“.

„Grigeo Klaipėdos“ operatoriai liudijo naudoję sklendę nevalytoms nuotekoms išleisti

Kuršių marių taršos byloje teismui antradienį liudiję bendrovės „Grigeo Klaipėda“ operatoriai liudijo žinoję apie sklendę, kuria išleidžiamos nevisiškai išvalytos nuotekos, – ji dažniausiai būdavo naudojama tamsiu paros metu arba savaitgaliais.  Operatoriai nurodė neturėję informacijos, kad nevalytos nuotekos teka į Kuršių marias, – jiems buvo sakoma, kad jos keliauja į bendrovės „Klaipėdos vanduo“ sistemą.
Aktualijos 2023-12-05

„Grigeo Klaipėda“ kartoja norinti susitaikyti su valstybe

Prokurorams teismui perdavus baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl Kuršių marių taršos pareikšti bendrovei „Grigeo Klaipėda“ ir 14-kai esamų bei buvusių įmonės darbuotojų, įmonė kartoja atkursianti gamtai padarytą žalą, sieksianti susitaikyti su valstybe bei baigti bylą kuo greičiau. „Esame tikri, kad prasidėjęs teismo procesas leis teisingai nustatyti žalos gamtai faktą ir dydį bei sukurs sąlygas kuo greičiau atkurti gamtai padarytą poveikį.
Aktualijos 2022-01-03

Teismui perduota byla dėl „Grigeo Klaipėdos“ Kuršių marių taršos: gresia iki 5 mln. eurų bauda

Klaipėdos apylinkės prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl Kuršių marių taršos – joje kaltinimai pareikšti kartono gamybos įmonei „Grigeo Klaipėda“ ir keturiolikai esamų bei buvusių įmonės darbuotojų. Prokurorė Gina Skersinskytė situaciją žiniasklaidai pakomentuos pirmadienį. Klaipėdos prokurorai rugpjūčio pabaigoje pranešė baigę ikiteisminį tyrimą dėl „Grigeo Klaipėdos“ veiklos – tuomet pranešta, kad įmonės leistos nuotekos normatyvus viršijo daugiau kaip šimtą kartų.
Aktualijos 2022-01-03

Iš „Grigeo Klaipėdos“ buvusių vadovų reikalaujama 1,6 mln. eurų

Teismas ruošiasi pradėti nagrinėti bylą, kurioje iš pernai atleistų medžio plaušo plokščių, kartono ir popieriaus gamybos grupės „Grigeo“ antrinės bendrovės „Grigeo Klaipėda“ vadovų bei kitų su jais susijusių asmenų reikalaujama atlyginti milijoninę žalą.  „Grigeo Klaipėda“ ir jos tiekėja „Algol Chemicals“ iš buvusių vadovų bei kitų asmenų reikalauja atlyginti maždaug 1,6 mln. eurų žalą.
2020-01-23

Dėl „Grigeo“ skandalo Grybauskaitė ragina leisti aplinkosaugininkams tikrinti įmones be perspėjimo

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį paragino politikus suteikti aplinkosaugininkams galimybes tikrinti įmones jų iš anksto neperspėjus. Pasak jos, tai reikalinga siekiant užklupti įmones nepasiruošusias. „Matomai ir įstatymų spragų yra, kada negali gamtosaugininkai patikrinti iš anksto neperspėję įmonių, tai yra spraga“, – žurnalistams Seime sakė buvusi šalies vadovė.

„Grigeo“ taršos krizė – smūgis visam regionui

Prokurorams pradėjus tyrimą dėl „Nasdaq“ Vilniaus akcijų biržoje kotiruojamos grupės „Grigeo“ valdomos kartono gamyklos Klaipėdoje, kaip įtariama, nevalytomis nuotekomis užterštų Kuršių marių, neigiama reputacija bus padaryta visam Lietuvos verslui, mano analitikai. Banko „Luminor“ ekonomistas Žygimantas Mauricas situaciją lygino su pinigų plovimo skandalais Estijoje, kai reputacinė žala buvo padaryta visų Baltijos šalių bankų sektoriui.
2020-01-08

Grubliauskas dėl „Grigeo Klaipėda“ įtarimų tarša: svarbu, kad ledai pajudėjo

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sveikina teisėsaugos tyrimą dėl taršos uostamiestyje ir teigia besidžiaugiąs, jog pagaliau „pajudėjo ledai“. „Svarbu, kiek bus institucinio ryžto deramai įvertinti taršos apimtis, mastą ir po to adekvačiai skirti sankcijas, baudas ir panašius dalykus. Bet iš esmės, svarbu, kad ledai pajudėjo. Pavadinčiau tai proveržiu, lūžiu šitoje istorijoje“, – BNS sakė V. Grubliauskas. „Džiugina ir tai, kad Lietuvos prezidentas išsakė tvirtą ir ryžtingą poziciją.
2020-01-07
Į viršų