greg van avermaet

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „greg van avermaet“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „greg van avermaet“.

Ramūnas Navardauskas „Eneco Tour“ šeštajame etape finišo liniją kirto 40-tas

Olandijoje vykstančių 11-ųjų "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių šeštąjį etapas 40-tas baigė "Team Cannondale-Garmin" komandos narys Ramūnas Navardauskas. Lietuvis šeštadienį 198 km etape net 9 minutes ir 5 sekundės pralaimėjo pergalę iškovojusiam belgui Timui Wellensui.
2015-08-15

Ignatas Konovalovas dviratininkų lenktynėse Katare penkioliktas

Katare vykstančių "Tour of Qatar" daugiadienių dviratininkų lenktynių penktajame etape 35-as finišavo bei į penkioliktąją poziciją iš septynioliktosios pakilo "Credit Agricole" komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas. Ketvirtadienį Lietuvos dviratininkas finišavo su pagrindine grupe, 170 km įveikęs per 3 valandas 49 minutes bei 14 sekundžių.
2008-01-31

Dviratininkų lenktynėse Katare lietuvis pakilo į septynioliktąją poziciją

Katare vykstančių "Tour of Qatar" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtąjį etapą trečiadienį "Credit Agricole" komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas baigė su pagrindine grupe ir užėmė 29-ą vietą. 131,5 km etapo nugalėtoju tapo italas Alberto Loddo, tik finišo spurtu aplenkęs prieš tai du etapus laimėjusį ir lenktynių lyderio poziciją dar labiau sustiprinusį belgą Tomą Booneną: 1. Alberto Loddo (Italija) 2 val. 44 min. 33 sek.
2008-01-30

Dviratininkas T.Vaitkus Portugalijoje - trečias

Trečiadienį Portugalijoje prasidėjo 33-čią kartą rengiamos tradicinės daugiadienės penkių etapų "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynės.Trečiąją vietą pirmajame etape užėmė "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus, 191,3 km distancijoje finišavęs kartu su etapo nugalėtoju belgu Gertu Steegmansu - po 4 valandų 44 minučių bei 16 sekundžių:1. Gert Steegmans (Belgija) 4:44:16 2. Rene Haselbacher (Austrija) 3. Tomas Vaitkus 4. Alessandro Petacchi (Italija) tas pats laikas 5. Bernhard...