greenedge

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „greenedge“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „greenedge“.

Dviratininkas A. Kruopis iškovojo pergalę Norvegijoje

Lietuvos dviratininkas Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) penktadienį laimėjo Norvegijoje vykstančių lenktynių „Glava Tour of Norway“ trečiąjį etapą. 25-erių metų lietuvis 180 km nuvažiavo per 4 val. 11 min. 57 sek. Po finišo sprinto antras liko norvegas Edvaldas Boasonas Hagenas (Edvald Boasson Hagen, „Sky“), trečias - pirmojo etapo nugalėtojas švedas Jonas Ahlstrandas („Cykelcity.
2012-05-18

Dviratininkas T. Vaitkus atskiro starto lenktynėse Belgijoje – septintas

Belgijoje vykusių dviračių lenktynių „VDK Driedaagse De Panne“ paskutiniojo, trečiojo, etapo antrojoje dalyje - 14,7 km atskiro starto lenktynėse - ketvirtadienį lietuvis Tomas Vaitkus („GreenEdge“) užėmė septintąją vietą. Pergalę iškovojo ir lenktynių nugalėtoju tapo prancūzas Silvenas Šavanelis (Sylvain Chavanel, „Omega Pharma-QuickStep“). Jis distanciją įveikė per 17 min. 49 sek. Kurį laiką lyderiu buvęs T. Vaitkus nugalėtojui pralaimėjo 31 sek.
2012-03-29

A. Kruopis tapo T. Vaitkaus komandos draugu

Lietuvos dviratininkas Aidis Kruopis nuo kito sezono atstovaus naujai Australijos komandai „GreenEdge“. Šios ekipos marškinėlius vilkės ir kitas lietuvis - 29-erių metų Tomas Vaitkus. Sprinterio savybėmis pasižymintis A. Kruopis tapo 25-uoju „GreenEdge“ dviratininku. Iš Utenos kilęs 24-erių metų A. Kruopis šį sezoną atstovauja Belgijos komandai „Landbouwkrediet“. Aidis šiemet iškovojo keturias pergales. Tarp lietuvio laimėjimų - ir pergalė „Tour of Belgium“ lenktynių antrajame etape.