grečicho

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grečicho“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grečicho“.

Europos sambo čempionate Kroatijoje lietuviai iškovojo keturis apdovanojimus

Gegužės 14-18 dienomis Zagrebe (Kroatija) vyko Europos sambo čempionatas, kuriame Lietuvos imtynininkai varžovams nusileido tik paskutinėse kovose bei iškovojo 2 sidabro ir 2 bronzos medalius. Svorio kategorijoje iki 82 kg antrąją vietą iškovojo Radvilas Matukas. Iki finalo jis įveikė varžovus iš Rusijos, Prancūzijos ir Baltarusijos, tačiau lemiamoje kovoje nusileido čempionu tapusiam Sergejui Ošlobanui iš Moldovos.
2015-05-20

Kovinio sambo pasaulio čempionas S. Grečicho: labiausiai bijau pralaimėti

Savaitgalį Balturusijoje pasaulio kovinio sambo čemionato auksą trečią kartą karjeroje iškovojęs Sergejus Grečicho Lietuvos kovotojams skina kelią ir į prestižines mišrių kovų (MMA) arenas JAV. „Tai didelis įvertinimas ir pripažinimas“, - interviu Balsas.lt tikino 27 metų vilnietis.